40ка• 13 июля в 19:29

А ви "татова дітина"?

Кажуть, що "татові діти" особливі і я з цим згідна.
У них більше внутрішньої сили.
Вони впевненіші в собі і рішучіші.
Легше приймають авторитети і самі ними стають.
Тому вони часто досягають більше за "маминих" чи за "спільних".
А ви чия дитина?
Результат:
вже голосів: 47
13 (27.66%) "Татова"
13 (27.66%) "Сусідська"
12 (25.53%) "Мамина"
9 (19.15%) "Спільна"
Соседка Маши• 13 июля в 19:31
Моя дочка наверное папина, ну так по вашему описанию это когда папа все купит все принесет и считает ее принцессой самой красивой, умной и как ему повезло так ?
Kapitoshka7• 13 июля в 19:31
Своя. Я вообще в жизни никого не слушаю. Только если уже они железные аргументы наводят что если ты сделаешь так, то точно будет так, потому что вот и вот, и вот...
Соседка Маши• 13 июля в 19:32
Ответ дляKapitoshka7
Я бы слушала, но все молчат...
автор 40ка • 13 июля в 19:32
Ответ дляСоседка Маши
Ні, це коли дитина виростає успішнішою за інших і сама легше, за інших, заробляє і купує собі все на світі
Чаюри• 13 июля в 19:33
Нічия. У нас було радянське виховання, не особливо батьки щось там вникали в дитячі справи.
автор 40ка • 13 июля в 19:33
Ответ дляKapitoshka7
Ні самозародження дитини самостійно не буває, або тато, або сусід
Соседка Маши• 13 июля в 19:33
Ответ для40ка
Да, нет так происходит скорее из за комплексов, я сама все могу...
Kapitoshka7• 13 июля в 19:34
Ответ дляЧаюри
У нас так само.
автор 40ка • 13 июля в 19:34
Ответ дляСоседка Маши
Ой мені, маминій дитині, такі б комплекси
автор 40ка • 13 июля в 19:35
Ответ дляЧаюри
Требуло варіант учительська дитина
Соседка Маши• 13 июля в 19:37
Ответ для40ка
Не знаю, как по мне гораздо приятнее когда не сам все себе покупаешь, а когда кто то тебе ну чисто по женски не имею ввиду что на еду, одежду, косметику не хватает, а подарки, путешествия сюрпризы разные приятные.
Марина-58d4• 13 июля в 19:37
Що таке татова дитина ?
автор 40ка • 13 июля в 19:45
Ответ дляМарина-58d4
Що таке татова дитина ?
Контакти в дитинстві більше з татом
Мейбелин• 13 июля в 19:54
В мене і з мамою і з татом були добрі стосунки. Мама померла 7 років тому. Дуже дружимо з татом, живемо в сусідніх селах, щодня дзвоню йому. Він найкраще порадить і втішить.
Love_Love_Love_• 13 июля в 19:59
Ответ дляМарина-58d4
Що таке татова дитина ?
дІтина
chudo-mama• 13 июля в 20:02
Я до 14-15 років була більше ’папіна’. З татом навіть одяг купляли разом. Мама часто з нас сміялась, що могли викупити. А потім стала більше ’маміна’, у нас було більше спільних інтересів.
Басина• 13 июля в 20:57
В дитинстві була більше татова) а зараз вони мене не можуть поділити)))