Тріль підпільний• 14 июля 2025
Як гадаєте, чоловіки хотіли б бачити нас так одягнутими?
АнтиТроль• 14 июля 2025
Мы шо камбекнулись в 50е))? Лично у меня раликулит и варикоз какие шпильки))
Ошеламиссимо• 14 июля 2025
Я таке люблю. Хотіла б, щоб так вдягалися всі. І чоловіки в костюми. Мене таке заводить.
Якось був у мене чоловік, який завжди носив костюми та білі сорочки з запонками. Я до нього на побачення вдягала гарні прикраси та сукні. Зустрілися минулого року, а він у брюках та тенісці. Яке розчарування.
Видящие_помогите• 14 июля 2025
3 прикидкам огонь)сексуально я думаю что да.а неджинсы шорты и футболки
Грушки-яблочки• 14 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені до лампочки чого хочуть якісь там чоловіки
Удалено администрацией...
Большой секретик• 14 июля 2025
Краще так, ніж полуголі зараз деякі ходять і вважають, що це гарно
Борець за гаманець• 14 июля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Это удобно, а кому не гарно, пусть идет лесом
Love_Love_Love_• 14 июля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Удалено администрацией...
Чому ви не покажете рівень вашої деградації без аноніма?
Фима Собак• 14 июля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Мій чоловік так все життя на роботу ходив - костюм, біла сорочка, краватка.
А вже 3,5 роки - військова форма, бронежилет і берці…
Так що теніска і джинси - це дуже хороший варіант в теперішній час.
Даю справку• 14 июля 2025
Мені взагалі пофіг на чоловіків і що вони хочуть.Мені таке не підходить-це саме головне.
Невісточка ж• 14 июля 2025
Мой бы нет. Понимает что вся эта хрень суперприталенная еще и с каблуками на постоянку неудобная. Раз в год на праздник можно и красивой походить.
Міряно-переміряно• 14 июля 2025
Я підписана на дівчину, яка приблизно так і одягається - дуже гарно мені) А тут колись хлопця такого обговорювали - обговорили по самі помідори 😁
Лепешечка• 14 июля 2025
Читала интервью одной актрисы западной, в свое время популярной годах в 60х, но, кто именно не помню. Короче, журналистка ее спросила нечто типа: вот в вашей время все были такие нежные, женственные, каблуки, укладки, как вы думаете сейчас этого не хватает? ’
На что она ответила примерно:милочка, вы не представляете как повезло вашему времени, что вы можете ходить как вам угодно. Для нас это была необходимость, диктуемая стереотипами, а то, что больная спина после этих каблуков, это уже были мои личные проблемы’
Большой секретик• 14 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
То ходіть вже голі, буде ще зручніше. Має бути якийсь етикет і повага до самої себе
аромат Жука• 14 июля 2025
Звичайно, хотіли б. Я люблю такий стиль, зачіски, каблуки. Костюми та сукні шила в ательє. Років 10-15 назад тільки так і одягалась (тільки без шляп). Колеги чоловіка постійно голови розгортали, коли я приходила. А потім поступово перейшла на більш зручний одяг.
ФФФФристайла• 14 июля 2025
Мені подобається такий жіночний стиль, час від часу так вдягаюся ( без капелюхів). Взуття обираю зручне ( навіть шпилька може бути зручною, якщо правильно підібрати). Звісно, що на фоні спортивок, шортів та кроксів, такі образи виглядають ще ефектніше і чоловіки звертають увагу. Але насамперед це подобається мені
Наизнанку• 14 июля 2025
Ой нет, мне 42 и вся моя юность прошла на шпильках и в платьях с декольте. Тогда без каблуков ходили только бабули. Это же безумно неудобно! А эти колготки
у меня осенью пар 10 уходило и в сумке всегда лежали запасные, потому что утром надела новые, на работе пошла в туалет - опа стрелка. Надеюсь эта мода никогда не вернётся. У нас помню одна сотрудница впервые съездила в Европу (дада, тогда это было в диковинку) и с ужасом рассказывала что европейки поголовно ходят в джинсах футболках и кроссовках и (о ужас) не накрашенные! Я таааак недоумевала, думала ну как им не хочется выглядеть красиво, это и же дно так ходить
Щепотка_совести• 14 июля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Має бути повага до вибору людини. І ва ніхто не змушує дивитись на оточуючих, розглядати та оцінювати їхній одяг
Ошеламиссимо• 14 июля 2025
Ответ дляФима Собак
Його не взяли. На початку ринувся, але він власник стратегічно важливого заводу. Відправили назад.