ЯблокоРаздора• 22 июня в 13:50

Носили бы такой пуховичок?

Инстагра_мерша• 22 июня в 13:51
Зачем вы это барахло сюда тянете?

Дно!!
Мстящий за Зайца• 22 июня в 13:51
Фу
Червона ікорка• 22 июня в 13:51
автор ЯблокоРаздора • 22 июня в 13:52
Ответ дляИнстагра_мерша
Зачем вы это барахло сюда тянете?

Дно!!
Почему барахло? Это дорого богато
Инстагра_мерша• 22 июня в 13:53
Ответ дляЯблокоРаздора
Почему барахло? Это дорого богато
Дно в квадрате

Не пуховик даже - а ваш уровень интеллекта
Пирожкиня• 22 июня в 13:54
Ответ дляИнстагра_мерша
Зачем вы это барахло сюда тянете?

Дно!!
Это святой сайт ? Сюда только чистое ?
Хвігура мічти• 22 июня в 13:55
Перистальтика на батарейках предусмотрена? Хочу понимать за что заплачу.
Инстагра_мерша• 22 июня в 14:00
Ответ дляПирожкиня
Это святой сайт ? Сюда только чистое ?
Так это для вас авторэсса помойные темы такие клепает?
Наслаждайтесь тогда
Котомафия• 22 июня в 14:02
Баленсіага показує скільки притрушених людей готові віддати кошти тільки за бренд, навіть якщо він з дірками, у вигляді наповненого кишківника. Була б ця річ 1000 гривень ніхто б її не придбав, а так - перепис шизоїдів.
kissulichka• 22 июня в 14:04
Фуууууу 🤮🤮🤮😱🤮 господи тут девочки на этом сайте 🤮🤮😱 зачем сюда тянуть ЭТО???!!!!
Зрадорозганячка• 22 июня в 14:07
Кишечник
Эскиз бесконечности• 22 июня в 14:12
Ну зрозуміло ж що баленсіага це не бренд для звичайної пересічної людини яка вдягається в зарі, сінсей і на секонді. Дизайнерам потрібно вражати свою аудиторію, от і створюють такі шедеври. Звичайно я б не носила такий пуховик, по перше не на мій смак, по друге не на мій гаманець.
Кофе в лобби• 22 июня в 14:17
Новый тренд? Колбаса кровянка на выгуле))?
Ангелок з ріжками• 22 июня в 15:24
Кошмар!
Котя_люлю• 21 июля в 13:09
Ніт. Я б не носила. Хіба що за доплату мені в розмірі моєї річної зп за кожен тиждень носіння. Бо в такому надутому виглядаю як тумба та ще й воно надто стрьомно виглядаяє, щоб фігачити купу грошей з мого власного карману.