Попихтю та й годі• 14 июля в 09:34
Хочу з сином переїхати в Чехію. Хто знає є питання
До кого їхати на перший час, є. Приймуть і де жити буде. Робота також.
Але питання, чи дає Чехія ще зараз прихисток, бо мої всі там давно і про нове не в курсі.
Може хтось стикався тепер,як з цим тимчасовим прихистком ?
Перша леді колгоспу• 14 июля в 09:59
Действительно вопрос, к кому же поехать, чтоб дал защиту, жильё и работу.
Наверное к Президенту Чехии лучше сразу ехать.
П.С. Автор, Петр Павел - это один человек, а не два )))
САМ_ТАКОЙ• 14 июля в 10:00
Автор, вы сами поняли,что спросили? Я так понимаю,что вы хотите ещё и пособие получать?
Попихтю та й годі
• 14 июля в 10:06
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ні нічого не хочу отримувати. Хочу поїхати по роботу , проживання в вивезти сина. Питання чи дають зараз тимчасовий прихисток, так як на початку війни. Може не так сформулювала
Попихтю та й годі
• 14 июля в 10:07
Ответ дляSo_so
Сначала восприняла серьезно, дочитала до ’чи дає Чехія ще зараз прихисток, бо мої всі там давно і про нове не в курсі’ и поняла, что все реакции под постом правительные.
От завжди мені цікаво, ви в кожній темі є. Ви маєте бачу забагато від ного часу. В темі будь якого розділу ви профі, без вас ніяк
САМ_ТАКОЙ• 14 июля в 10:08
Ответ дляПопихтю та й годі
Зачем же вы написали, что вам есть где там жить и есть работа,если нет жилья и работы, обеспечивающей съем, или общежитие?
Попихтю та й годі
• 14 июля в 10:15
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Буду мати де жити і роботу мені знайдуть. Тому й написала. Просто уточнюю чи дають візу для біженців ще. Що не ясно ?
Паспортний стіл• 14 июля в 10:17
Ответ дляПопихтю та й годі
Дають, але я сина вивезла на навчання. Гуртожиток оплачую
Паспортний стіл• 14 июля в 10:19
Ответ дляПопихтю та й годі
Так, приходите з пропискою в центр і вам дають прихисток. Потім оформлюєте мед карту, тільки на 90 днів, далі страховка - за свій рахунок.
На виплату теж маєте право подати
САМ_ТАКОЙ• 14 июля в 10:21
Ответ дляПопихтю та й годі
Зайдите на сайт посольства, там все ясно и понятно написано и телефоны есть.
Попихтю та й годі
• 14 июля в 10:49
Ответ дляПаспортний стіл
На виплату теж маєте право подати
Дякую
Паспортний стіл• 14 июля в 11:12
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую
На сайті можна знайти анкету і заповнити її наперед. В інфоцентрі анкети видають , там таке віконечко. Ми в 9 взяли талончик і були 278, поїхали по своїм справам, повернулись після 13 і вже чекали
Робила захист сину в Празі
Попихтю та й годі
• 14 июля в 11:24
Ответ дляПаспортний стіл
Робила захист сину в Празі
Дуже дякую
Петриківна• 24 июля в 10:40
Ответ дляЗоя Жорівна
Ищите профильные группы в ФБ
Какие именно?благодарю