Примарочка• 19 мая в 22:24

Мовчки йде

Почала жити з чоловіком, живемо близько 5 місяців, разом 3 роки. Мовчки йде в справах, мовчки приходить. Пробувала говорити про те, що мене зачіпає, що йде з дому і робить вигляд, що мене немає. Каже, я не можу тримати тебе в голові 24/7, тобі потрібний звіт чи формальний цьом?
Отаке...
Я чіпляюсь?
Сонячний зайчик• 20 мая в 00:39
Ответ дляПримарочка
Перестала підходити як з´являється вдома. Бо почуваюсь дурною. Він мовчки пішов, а я бігтиму назустріч як собака?
Та не, вы не собака. Вот у меня собака-я ее кормлю, играю, чешу и даже разговариваю. И за квартиру она мне не платит. А радуется когда я прихожу и виляет хвостом. Вот у нас с собакой любовь. А у вас точно не любовь, автор...

Сонячний зайчик• 20 мая в 00:41
Ответ дляСосиска_Втесте
А семья у него (родители) тоже с приветом? Может оттуда эта привычка.
А какая разница? Может семья, может еще что. Это ж не важно по сути. Но автору нравится. Она ж согласна на всё
Сонячний зайчик• 20 мая в 00:43
Ответ дляПримарочка
Отож! То я, виходить, мозгоклюй((
Нет, вы просто дура. Которая себя на помойке нашла. Извините если резко.
Там все розмивчато• 20 мая в 00:43
Ответ дляПримарочка
Все разом. Точніше, побут навпіл і оплата за кв по черзі. У мене є своя.
После этого можно не читать.
Ему удобно, Вас не любит. Влюбится, кинет.
Вам - чинить самооценку срочно!!!
Сонячний зайчик• 20 мая в 00:43
Ответ дляПримарочка
Була в шлюбі довго. Це після розлучення такі нові стосунки
Интересно почему с первым развелись то?
Сонячний зайчик• 20 мая в 00:45
Ответ дляПримарочка
Я не оплачую своє житло, воно стоїть закрите.
И что? Коммуналка не начисляется?
Там все розмивчато• 20 мая в 00:45
Ответ дляПримарочка
Пояснювала. Вже багато разів. Сьогодні заплакала, сказала, що це про нелюбов, коли людина не чує такі прості речі. Почав агресувати, що зіпсувала вечір, що вже збираю сумки додому
Нелюбимая женщина всегда неправа.
После 18• 20 мая в 01:04
Ответ дляПримарочка
А кто платит за комуналку
После 18• 20 мая в 01:05
Ответ дляПримарочка
Розумію, що треба повернутись додому(
Я це розумію і плачу, він це розуміє і агресує
Вы не хотите в село возвращаться в глушь?

БлинчикБезСметанки• 20 мая в 01:16
Ответ дляПримарочка
Зйомка. Та мало куди можна ходити. Будь куди. Просто часто навіть не прощається. Закрив двері й пішов
А секс у вас есть, какие - то ухаживания со стороны мужчины ?
Трільчиха• 20 мая в 01:28
Автор, а с деньгами что? Мой папа такой что молча приходит с работы и отдаёт всю зарплату моей маме. Папа при должности и зарабатывает очень хорошо, но на все вопросы мамы ’а ты не хочешь помочь по дому?’ говорит что ´я тебе деньги дал - каких помощниц хочешь, таких и нанимай’. Мой папа вообще не разговорчив.
У моей соседки бывший муж такой был, что если она ему говорила, что раковина забилась - он мог на работу уйти молча (ему пофиг), при этом денег на сантехника (срочный вызов, тройная оплата) не оставлял. Да ну на фиг такой муж.
Если мужчина молчун и не хочет вдаваться в бытовые проблемы, то он должен женщине отдавать ежемесячно около 5 тысяч долларов, чтобы женщина все бытовые вопросы закрывала сама (тогда, возможно, женщина за пару лет скопит на новую квартиру или оплатит им с мужчиной хороший отдых пару раз в год).
Все знаю від і до• 20 мая в 02:00
Ответ дляПримарочка
Діти виросли.
Чоловіку дійсно багато років. Він ніколи не мав тривалих стосунків.
Ну вот и ответ
Гірчинка• 20 мая в 02:18
Ответ дляПримарочка
Діти виросли.
Ви хотіли романтики, а її немає? Чи що?
Носки на подтяжках• 20 мая в 05:23
Ответ дляПримарочка
В сенсі? Що ви маєте на увазі? Якщо не притремся, то ясно що не треба
5 місяців))) ви на приколі.
Носки на подтяжках• 20 мая в 05:28
Ответ дляПримарочка
Приватний будинок
Без опалення будинок?
Лика-прилипка• 20 мая в 05:31
Ответ дляНоски на подтяжках
Без опалення будинок?
Ви не знали що опалення буває по лічильнику?
Носки на подтяжках• 20 мая в 05:32
Ответ дляЛика-прилипка
Ні не знала добре, що ви сказали.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 мая в 05:58
Ответ дляБува і таке
Ні, ну хтось більш говіркий, хтось менш, але вітатися і прощатися коли приходиш/йдеш з дому, то обов´язковий мінімум.
Ви не підходите один одному. Дивуюся, як аи взагалі спілкуватися до того, як з´їхатися
У меня даже сын здоровается и прощается когда я ухожу ,а когда он то тем более
Не пириживай• 20 мая в 06:19
Ответ дляПримарочка
Йобн.те. З якої пещери ви його взяли? Відпустітб назад до дикої природи

Не пириживай• 20 мая в 06:21
Ответ дляПримарочка
Так живите в своей. А он пусть сам платит
Не пириживай• 20 мая в 06:23
Ответ дляПримарочка
И?
Не пириживай• 20 мая в 06:24
Ответ дляКокошинЭль
Чего как мебель? Чувиха пол квартиры и еды ему оплачивает.
Та вообще пацанчику свезло
Не пириживай• 20 мая в 06:26
Ответ дляПримарочка
Пля
ТаПрямТам• 20 мая в 06:35
Ответ дляПримарочка
Ні, не питала. Цього разу була в іншій кімнаті, працювала за компом. Виходжу - немає. Засмутилась вчергове, бо просила так не робити. Ось, пишу. Хочу дізнатись, може так ок, а я чіпляюсь до нього
автор, я делаю так же.
муж привык.
Всюди влазю• 20 мая в 07:34
Ответ дляПримарочка
Розумію, що треба повернутись додому(
Тихо зібралася і пішла. Коли він і знати не буде. Без попередження, як він.
Всюди влазю• 20 мая в 07:43
Ответ дляЛика-прилипка
Навіть по лічильнику не можна не топити. Бо нарахують по середньому. Зараз хочуть прийняти чи вже прийняли ще там щось, що вимкнути опалення і топити менше вже не можливо буде. Не розумію тільки тепер - нахріна мені той лічильник за 12 тис, якщо я не можу ні прикрити опалення, ні вимкнути.
Лика-прилипка• 20 мая в 07:45
Ответ дляВсюди влазю
Ніхто вам по середньому не нарахує якщо ви подаєте показники вчасно
Всюди влазю• 20 мая в 07:52
Ответ дляЛика-прилипка
Нульові показники не приймаються. Ми навіть всім будинком писали листа, збирали підписи і просили роз´яснення. В листі-відповіді навіть було вказано, що наприклад я не можу подати показники менше одного гекакалорії. Бо значить в мене не достатнє опалення і через мене страждають сусіди. Мій рахунок буде приведено в норму і нараховано буде по нормі. Я за під´їзд в якому батарейка при вході на 4 секції плачу одну ціну з квартирою. І походи в міськраду та тепломережу ініціативної групи від будинку нічого не вирішили. В цьому році повідомили, що за підвал і горище, де проходять системи опалення, будемо платити ще більше. Бориспіль
Щепотка_совести• 20 мая в 08:59
Ответ дляПротру пилюку
ради члена платить за съем, имея своё жильё? и остальное 50/50?
ладно бы еще содержал и на руках носил.
а то какое-то мурло пополамистое терпеть. ради чего?
+++
Чеширская кошечка• 20 мая в 09:06
Ответ дляПримарочка
Есть такие, типа, не терпят отчитываться