Законна дружина• 14 июля в 12:41

Дитину вночі трясе під час сну.

Донечці 4 роки.Нормотипова дитина,правда дуже емоційна і іноді капризує.Десь місяць тому помітила що її вночі трясе-не здигається,а саме трясе ціле тіло,при цьому дитина продовжує спати,жодних звуків не видає.Кладу свою руку на неї то вона тут же перестає трястися.Що це може бути?Хто з таким стикався?До психіатра і невролога уже записались.Дитині у через два місяці 5 років.
Kapitoshka7• 14 июля в 12:44
Ну ракети-комети дають про себе знати, спокій треба дитяті. Просто тишина і спокій і благоприємне середовище.
dahashutka19• 14 июля в 12:44
Це може бути не зрілість нервової системи. Але я б до лікаря пішла . Краще перевірити все і спати спокійно.
-sofi-• 14 июля в 13:00
Энцефалограмму сделайте. Исключите судорожную активнось
So_so• 14 июля в 13:07
Снимите на видео и обязательно идите к неврологу и делайте ээг во время ночного сна.
ole4kakissa• 14 июля в 13:24
Педиатр, невропатолог.
Я бы была у этих врачей после второго случая.
Однако у вас выдержка
Christ1na• 14 июля в 13:45
А навіщо психіатр?
Наташа_32• 14 июля в 14:35
Это соматические рефлексы от воздушных тревог. А Вы откуда?
автор Законна дружина • 14 июля в 15:05
Ответ дляНаташа_32
Івано-Франківська обл.