Я чуть ранее уже писала что Трамп обгадился...
Вернее не так, он видимо реально поверил в про-российскую пропаганду причем внутри самого США...
Что мол, то что Украина выстояла и до сих пор сохраняет боеспособность - это все заслуга АМЕРИКАНСКИХ ДЕНЕГ.
То-есть американского вооружения что поставлялось.
И что он сделал? Просто прикрутил краник помощи.
И как бы намекнул своему визави - опущенному лоху володе путину - что мол, давай у тебя есть время разбирайся с Украиной да побыстрее - мне мир нужен.
А оказалось, что опущенный лох путин и его армия НИЧЕГО НЕ МОГУТ.
Даже если нет помощи от США Украине...
А ведь геостратег бизнесмен лучший в мире парень - Трамп, думал ну щас путин решит свой вопрос...
Щас будет наступление русских - Украинцы будут вынуждены капитулировать (подписать унизительный мир в Стамбуле) и все - войне конец.
А я вообще и не причем, мы США и так сделали все могли - мы и так им 200-300 млрд дали!!!
А оказалось все так, что ваще похер на Трампа и США.
Россия ничего не может против великой сверхдержавы - Украина..
И это, расстроило Трампа....
То-есть вы нихера на фронте не можете, но при этом вы еще и требуете на переговорах капитуляцию Украины....
Это что еще за нахер? Чешет репу Трамп..
И вот видимо до него дошло, что победы не будет у русских, значит что???
Опущенных лохов нужно добивать.
Президент США Дональд Трамп рассматривает возможность разрешить поставку крылатых ракет воздушного базирования JASSM Вооруженным Силам Украины. Об этом сообщает Military Watch со ссылкой на неназванного собеседника, знакомого с ситуацией.
Даже если нет помощи от США Украине...
И это, расстроило Трампа....
Опущенных лохов нужно добивать.
Ответ дляМанула
путін мене не обдурить. Розмови закінчуються і починаються дії, — Трамп
«Я не хочу говорити що путні вбивця, але він міцний хлопець. Він обдурив Буша й Обаму, але не мене».
«Я кладу слухавку, кажу, це була чудова розмова, а потім летять ракети на Київ. Розмови не мають значення».
Прозрів?
По колу одне і теж саме
День сурка вже з зими.
Ответ дляМанула
Зе енд
Ну що ж
Таки так, дав добро пуйлу на бомбардування? І чекає кінця військової кампанії рф восени? Ааа, дякуємо, мають бути Патріоти. Без знищення виробництва шахедів рф- це буде продовжуватися( вони всі сцуть. Це не іранці.
’’Репортер: Якщо путін продовжить ескалацію, як далеко ви готові зайти у відповідь?
Трамп: У чому?
Репортер: Як далеко ви готові зайти, якщо путін ще сильніше бомбардуватиме найближчими днями?
Трамп: Не ставте такого питання.’’
Занавес
Трамп: У чому?
Трамп: Не ставте такого питання.’’
Занавес
Ответ дляLudaSHS
Ну що ж
Трамп: У чому?
Трамп: Не ставте такого питання.’’
Занавес
Трамп: У чому?
Трамп: Не ставте такого питання.’’
Занавес
Дай Боже нам всім вижити в цьому нескінченному жахітті ...
Ответ дляlus_so
Та нема різниці - 50, 150 чи 100500. Живемо далі, як жили, або зброю не ’зажимало’. Але воно, паскуда, знов щось придумає і зажмотить і от це реально погано.
Щоб не було так як з ультиматумом 12 травня, від 3 президентів. Про припинення вогню на морі, суші і повітрі. Тепер дають час знову, Азія цей час наростить купівлю нафти ( бо раптом в вересні тарифи і не зможуть ) , доходи рф виростуть. Корейців більше закупить рф, і обладнання в Китаї.
Ответ дляАленаЛ13
Це все лише для того, щоб народу було чим зайнятись, створювати теми, говорити писати про це в чатах, на лавочках, у телика на дивані..ВСЕ!!
Для затягування та замилювання очей.
100%. Ще ніколи слова Трампа не переходили в дію. Час покаже. Але сподіваємося на краще
Kolibri_18• 14 июля 2025
Ответ дляLilly-2e23
Кровавые?
В чем они кровавые?
Русские не имеют крови - это не люди.
А наши парни, нашим парням нужно оружие для уничтожения этих свиней.
В чем они кровавые?
Русские не имеют крови - это не люди.
Що заробляє на нашому горі, от чому! Не просто так дає, а схему класну придумав: оплачує НАТО, робить США.і за пару днів Європа почне платити +30% за всі товари з США. а значить, і кожний дорогий петріот піде під +30%. Типу і поміг Україні, і ручки нагрів.