lilul990• 02 августа в 18:46

Трамп нормальний чувак. Не ожидала від нього

Поставив раком усю Європу, шоб вона почала шевелитись, не тратила гроші на російські енергоносії

Поставив раком Індію, не знаю як буде з Туреччиною. Хто за ці 3 роки хоть слово криве сказав Індії за те шо вона спонсірує рашку? Моді ходить як блаженний дурачок а сам кожен рупій порахував. За карму свою не боїться коли предлагають дешеву нафту на крові людей? Може Урсула чи Макрон йому п-зди дали?

Не дали, бо самі такі як і він. Тут вам ржава техніка, тут росіянам 22 млрд за ніштяки. Трамп правильно сказав - ви всі такі чесні і благородні а самі під столом руками шуршите.

Те шо дали сша хоча би не допотопне гівно і чогось вартує. Не знаю для чого трампу припинення вогню - для свого чсв, бо йому треба нобелівка, але він робить реальні кроки а не пизд-ть в очі - ми будемо з вами до кінця
frumoasa17• 02 августа в 18:55
Індія рудого вже послала дешеву нафту сказала, що купляти буде.
автор lilul990 • 02 августа в 18:58
Ответ дляfrumoasa17
Хоча би хтось їм сказав шо вони п-дараси. Це як хьюго босу який обшивав вермахт сказати шо вони наживаються на газових камерах
StrawberrySunset• 02 августа в 18:59
Он еще ничего не сделал, пока только разговоры. Посмотрим, как будет действовать 8 числа. Но что он кроме санкций может сделать? Санкции хорошо, но быстро они не сработают
Легче путина грохнуть на пару с медведевым🔪
frumoasa17• 02 августа в 18:59
Ответ дляlilul990
А сенсу, щось говорити, з 2022 говорять і толк якийсь є?
автор lilul990 • 02 августа в 19:01
Ответ дляfrumoasa17
Ніхто не піднімав це питання з Індією і Туреччиною і не виносив на загал
Апель-синка• 02 августа в 19:15
Прочитала как Трамп нормальный мудак. Это правда
Marinamariana• 02 августа в 19:20
Не обольщайтесь пока . Вот когда @@@ет по Москве ядеркой тогда нормальный чувак будет
автор lilul990 • 02 августа в 19:24
Ответ дляMarinamariana
Romashka5577• 02 августа в 19:24
Ответ дляlilul990
https://epravda.com.ua/svit/indiya-ne-vidmovlyatim...*apw391*_ga*MTg5MTY1Mzk3My4xNzI5MDczMzEx*_ga_6ELQ7YCNBS*czE3NTQxNTE1OTAkbzEyNTUkZzEkdDE3NTQxNTE3MzYkajU4JGwwJGgw
Не чіпай - вб ю• 02 августа в 19:32
Ответ дляfrumoasa17
а де і коли він таке заявив? я бачила заяви лише про готовність відмовитися від рос нафти
Не чіпай - вб ю• 02 августа в 19:37
Ответ дляRomashka5577
це не є оф заявою. прото хтось десь в індії сказав що жодних вказівок щодо припинення не було.
звичайний вкид.
coch100• 02 августа в 20:15
Ответ дляНе чіпай - вб ю
звичайний вкид.
А где были оф. заявления, что поставки прекратились? Я не видела.
Не чіпай - вб ю• 02 августа в 20:32
Ответ дляcoch100
а хіба такі заяви були? вперше чую
coch100• 02 августа в 21:04
Ответ дляНе чіпай - вб ю
а хіба такі заяви були? вперше чую
И мне кажется что ничего не изменилось
Romashka5577• 02 августа в 21:18
Ответ дляНе чіпай - вб ю
звичайний вкид.
Там цитата советника министерства, прочитайте внимательно
Не чіпай - вб ю• 02 августа в 21:30
Ответ дляRomashka5577
Що саме з цього ви пропонуєте назвати оф заявою?

- повідомляє The New York Times із посиланням на власні джерела..

- Індійські чиновники заявили в суботу, що продовжуватимуть купувати дешеву нафту з Росії, незважаючи на загрозу санкцій з боку президента Трампа,

- У суботу два високопоставлені індійські чиновники заявили, що жодних змін у політиці не відбулося. Один чиновник сказав, що уряд «не дав жодних вказівок нафтовим компаніям» щодо скорочення імпорту з Росії.

- На прес-конференції днем раніше речник Міністерства закордонних справ Індії Рандхір Джайсвал відмовився безпосередньо відповісти на погрозу пана Трампа. Але він натякнув, що політика щодо Росії не зміниться.

Ви розумієте що таке оф заява президента країни?
Romashka5577• 02 августа в 22:09
Ответ дляНе чіпай - вб ю

А чого ж Ви дальше не дочитали????
’Наші двосторонні відносини з різними країнами ґрунтуються на власних заслугах і не повинні розглядатися крізь призму третьої країни. Індія і Росія мають стабільне і перевірене часом партнерство’, – сказав Джайсвал.
Не чіпай - вб ю• 02 августа в 22:13
Ответ дляRomashka5577
А чого ж Ви дальше не дочитали????
І?) Це і є оф заява? Ви читати не вмієте? Людина ВІДМОВИЛАСЯ коментувати заяву Трампа, після чого наляпала розмитих фраз і закінчила обговорення.
Нема в них ще позиції, президент не прийняв рішення - на нього і чекаємо.
І не треба видавати просте патякання других/третіх особ видавати за оф заяви.
Romashka5577• 03 августа в 07:38
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ха, да, это официальный ответ и факт остаётся фактом: закупки Индия не прекратила
Не чіпай - вб ю• 03 августа в 12:51
Ответ дляRomashka5577
Звісно не припинила поки, бо в нех є термін до 8 серпня, коли вона і має надати оф відповідь.
Ви вже мелете абищо. Не було наразі жодних оф заяв віід президента чи уповноваженої ним особи, заспокойтеся і не розносьте плітки.
Romashka5577• 03 августа в 15:03
Ответ дляНе чіпай - вб ю
До чого тут 8 серпня і Індія??? Їй ніхто таких термінів не встановлював, заспокойтесь ви і не меліть аби що
Romashka5577• 03 августа в 15:06
Ответ дляНе чіпай - вб ю
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/amp/ukrayina/d...
Не чіпай - вб ю• 03 августа в 15:08
Ответ дляRomashka5577
Ахахаха У вас опція мислення в принципі неактивована, схоже))

До 8 серпня Трамп чекає рішення путіна, яке звісно ж буде негативним. І вводитиме санкції проти країн, яку купують нафту в рф. Серед яких і Індія) Тож до 8го Індія спокійно і з потроєним усердям купуватиме ту нафту.
Romashka5577• 03 августа в 15:10
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Проти Індії Трамп вже ввів санкції з 1 серпня
Не чіпай - вб ю• 03 августа в 15:20
Ответ дляRomashka5577
Ну якщо так, то чудово. Подивимося наскільки їх вистачить)