бювет_в_обед• 16 июля 2025
Модний лук не личить
Вчора спробувала модний лук кежуал, ось як на фото. Але я виглядаю в такому стилі як маляр 3 розряду чи прибиральниця. Чому не всім такий стиль личить? Бачу на вулиці дівчат, яким добре, а собі я геть не подобаюся в такому. Чи може це не всім типажам зовнішності таке підійде?
Бринзолетта• 16 июля 2025
На фото молода струнка блондиночка. На неї хоч мішок з під картоплі одягни — буде красиво.
Авторе, у Вас такий самий типаж?
бювет_в_обед
• 17 июля 2025
Ответ дляБринзолетта
Авторе, у Вас такий самий типаж?
Схожий типаж, але зріст менший, 165 см, а на фото дівчина вища. Та статура астенічна в мена, бліда біла шкіра, тому такий образ робить з мене доходягу якусь