Одна_на_всей_планете• 18 июля 2025
А ще раз про кацуріна і його ресторан
5 днів тому відкрили ресторан, правильно ?
То це там отруїлися відвідувачі ?
Одна_на_всей_планете
• 18 июля 2025
Ответ дляСиликоночка
Так
🫣дякую
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Тріль підпільний• 18 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
🫣дякую
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Купив тухлі яйця
Плекаю думи• 18 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
🫣дякую
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Відкрились і одразу потруїлися
Прикро …
Поки 70 людей в інфекційній з сальмонеллою, це не прикро, відкрито кримінальне провадження
Одна_на_всей_планете
• 18 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Замнуть
Плекаю думи• 18 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Замнуть
Його, запросто.
Якщо не компенсує всі витрати.
А люди туди не прості ходили
Якщо не компенсує всі витрати.
А люди туди не прості ходили
БоХатая• 18 июля 2025
шкода, мені його ресторани у Львові подобались, кожного разу туди ходимо, і тут така срака(
Марго-c514• 18 июля 2025
Работала по юности в кафе в курортном городке. Так нас владелец заставлял и мясо тухлое в лимонной кислоте и марганцовке реанимировать и овощи с гнилой картошкой обрезать. Зачастую подобное везде в Украине, независимо от статуса заведения. Это система.
КрестьянинДиор• 18 июля 2025
Всё норм. Сотрудники с купленными санкнижками, продукты просрочка за дёшево, никакого соблюдения правил гигиены на кухне. Бизнес по украински. Но пипл и это схавает (буквально) и будет продолжать ходить в такие заведения. Caveat emptor.
Виправлялочка• 18 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Серьезно? Сальмонелла все таки?
Виправлялочка• 18 июля 2025
Ответ дляМарго-c514
Да, но тут на открытии такое случилось( т.е. должно было быть в первые дни образцово-показательно и тут такое
Плекаю думи• 18 июля 2025
Ответ дляБоХатая
Які в нього у Львові ще є ресторани?
Этожзвяздаяегообожаю• 18 июля 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Замнуть
та чого зразу замнуть?? назначать штраф, він його виплатить. Що такого екстраординарного сталося?
Жена аллигатора• 18 июля 2025
Провину признав ,згоден всіх лікувати ,продукти викинув ,не перешкоджав перевірці .Дуже жахлива історія ,але сподіваюсь і з людьми і з бізнесом буде все добре
БоХатая• 18 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Які в нього у Львові ще є ресторани?
переплутала з Ектором) В Бао мені подобається у Львові.
А в Києві ’Японський привіт’ Кацуріна, мені там було смачно, а чоловікові кождного разу щось не так)
Кукусики• 18 июля 2025
Ответ дляМарго-c514
Для вас все в Україні не так, виїжджайте, не мучайте себе. Для таких коментів ви на цьому форумі і зареєструвалися, і тему першеньку таку сльозну склепали
Плекаю думи• 18 июля 2025
Ответ дляБоХатая
Зрозуміло.
ХвостПистолетом• 18 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Причому є тяжкі стани
бибизяна• 18 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Ого, офигеть новость.
Китайскую еду надо уметь правильно готовить. Да и много продуктов там сырых. Сами китайцы роллы запивают водкой ибо риск глистов высокий
Люблю джаз• 18 июля 2025
тірамісу на сирих яйцях походу став його роковим бумерангом за зради дружині))
Майданщица• 18 июля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
А остальных 70 человек тоже собирали в этот ресторан, потому что женам/мужьям изменяли?
Герцогиня• 23 июля 2025
Ответ дляПлекаю думи
Обісрався Місько на весь Львів
Какой привет такой ответ)
Герцогиня• 23 июля 2025
Ответ дляБоХатая
Ну теперь сиди дома