Несу добро людям• 18 июля в 15:55

Сайт Медтаблетка/Medtabletka

Добрий день. Хто замовляв ліки? Залиште відгук. Хочу замовити Велпанат, тут сама хороша ціна.
Блакитне небо• 18 июля в 16:17
Нічого , що він заблокований? Хоча через впн працює. Звертаємо увагу!
Відповідно до Закону України ’Про електронні комунікації’, Указу Президента України №64/2022 від 24 лютого 2022 року. Про введення воєнного стану в Україні інтернет-ресурс заблоковано.
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
автор Несу добро людям • 18 июля в 16:54
Ответ дляБлакитне небо
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
Він працює, без впн працює. Може Ви сплутали?