И_В_офигительных_штанах• Изменено 19 июля 2025

Девочки, зайдите по поводу цен и больше не плакайте)

Вы сильно путаете, говоря что цены высокие. Они средние по мировым меркам. Проблема в зарплатах и пенсиях. Ну невозможно жить на 300 долларов зарплаты и 150 долларов пенсии. Поэтому вам надо требовать от правительства как минимум двукратного повышения зарплат и пенсий. На такие деньги даже в Молдове и Албании уже не живут.
Вічний двигун• 19 июля 2025
Кто будет требовать? Те, шо клоуну карт бланш дали?
Слобожаночка• 19 июля 2025
То що, завтра в 8 на майдані? Термос брати?
Эта_Шикарна)• 19 июля 2025
ладно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 июля 2025
вот вы нам будете предводителем
Заліковий троль• 19 июля 2025
Вам ?))) Ви новоспечена біженка?
Заліковий троль• 19 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
І палатку
АнтиТроль• 19 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Вам ?))) Ви новоспечена біженка?
100%
Гравіцапа• 19 июля 2025
Капец. Вы прям всё по полочкам разложили, направление задали. Чтоб мы без вас делали?!
Марічка• 19 июля 2025
Тут больше к работодателю. Пока люди будут соглашаться на такую оплату труда, никто повышать её не будет.
Заліковий троль• 19 июля 2025
Ответ дляГравіцапа
Ну а шо 1000 євро пособій в Німеччині то вам не хухри мухри
Гарнюнька• 19 июля 2025
Моя зп 12000 потолок, мені що йти пляшки збирати
Пешеходик• 19 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Да. Киевлянки, начинайте. А мы, из других городов, будем вболiвати за вас. Денег на дорогу нет, нищета(
автор И_В_офигительных_штанах • 19 июля 2025
Ответ дляМарічка
Вот
Указка• 19 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ну так могут себе позволить, как автор вчерашней темы)

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3741327
Гравіцапа• 19 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Мало. Надо от правительства требовать двукратного повышения.
КротоТо• 19 июля 2025
У 2025 році держава винна понад 85 мільярдів гривень за рішенням судів і планує виділити окремий бюджет для виплати цих боргів.
Про це повідомила перша заступниця міністра соціальної політики Дарина Марчак.

Марчак зазначила, що раніше держава одразу перераховувала розмір пенсії, призначених відповідно до рішення суду, водночас нараховані судами суми доплат за минулі періоди ставали у чергу.

За її словами, на 2025 рік держава виплатила борги лише за тими рішеннями, які набрали чинності до 20 листопада 2020 року. Інші - ще й досі ’стоять в черзі’.
У відповідь на це уряд затвердив постанову про єдиний порядок виплат пенсій та доплат, призначених за рішеннями судів.
У Пенсійного фонду зʼявляться окремо виділені кошти саме на виплати за судовими рішеннями. Також для виконання судових рішень будуть застосовуватись однакові правила і для поточних судових рішень і для донарахованих доплат за попередні роки.
Виплати здійснюватимуться всім одночасно, пропорційно до коштів, наявних в бюджеті ПФУ в кожен конкретний місяць.
Окрім цього вся інформація про рішення, прийняті Пенсійним фондом на виконання, буде міститись на порталі ПФУ.

Марчак додала, що постанова уряду вже набула чинності, триває технічна підготовка до її реалізації.

’Вона (постанова, – ред.) — не ’чарівна паличка’, яка миттєво закриє 85 млрд боргів. Але це системний, справедливий і прозорий механізм, який дозволяє почати рух у правильному напрямку і повернути державі репутацію того, хто виконує взяті на себе зобовʼязання’, – зазначила перша заступниця міністра.

Вон люди судились с ПФ, теперь очередь только до 20 года дошла. авы про повышение))
Слобожаночка• 19 июля 2025
Ответ дляПешеходик
Нічого страшного, буде телеміст, ну або у вайбері зідзвонимось. Ідіть усі
Дівчина Бобула• 19 июля 2025
Дожились, в Молдове уже уровень жизни и зарплаты выше чем в Украине 🤯
Ответ дляДівчина Бобула
Давно уже. А до 2014-го они были самые бедные в Европе
Дело было давно• 19 июля 2025
Тре-бу-ем! Тре-бу- ем!!!
Это плакаты с требованиями! 🤭
Кошка Мурка• 19 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
печеньки некому раздавать (
Я супер-пупер• 19 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
В Молдове нет войны
Дівчина Бобула• 19 июля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Це потужно(( раньше молдаване в Украину ездили на заработки, а теперь украинцы в Молдову через Днестр переплывают😭и за счастье
Дівчина Бобула• 19 июля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
В Молдове нет войны
Молдова размером с одесскую область
Дело было давно• 19 июля 2025
Ответ дляСлобожаночка
А почем платят в этот раз?
Я супер-пупер• 19 июля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Молдова размером с одесскую область
Размер на финансы никак не влияет
Это касается всего
Дівчина Бобула• 19 июля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Размер на финансы никак не влияет
Это касается всего
В Молдове президент и правительство не заточено на воровство и занепад государства.
Дай Боже сил Майе Санду 🙏🏻прекрасная женщина
Весела моль• 19 июля 2025
Я думаю вы преувеличили, пенсию 150 долларов еще надо поискать. По-моему 100 уже ближе к теме.
Кров з молоком• 19 июля 2025
Автор, тим хто тут теми, пише все підходить.
Кому потрібно більше працюють і немає часу на форумі сидіти
Чудовий каламбур• 19 июля 2025
Ответ дляМарічка
Так конкуренция огромная, бизнес закрывается, соискателей тьма, что делать? Гордо умереть от голода?