Сокодавка ще та• 20 июля 2025

Нокаут!!!

МамОмужа• 20 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Я сначала нашла не тот канал трансляции и там раша транслировала,успела почитать комментарии,ох,корёжит их...
’Не украинец он,он с Крыма’...Всё и всех себе хотят присвоить...
Они ему сначала пророчили нокаут в 1 раунде, а как одержал победу, так воют «наш».
Поумничка• 20 июля 2025
Ответ дляДон Пэдро
За цей час могли б вже загуглити, чим писати нісенітниці...
Ви якщо намагаєтесь про щось дискутувати, спочатку підготовтесь по темі...
Чекаю посилання ,де чутно,як він це казав)
ДелиВерка• 20 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Одразу видно, що Ви з неграми не перетинались в реальному житті.
А министр обороны при Байдене мало Украине помогал?!
вы реально следите за языками, точнее за герегами, ктр. по клавишам бьете!
или на рашу работаете, что скрины потом сбросит на международные форумы и покажет, что украинцы - нацики?!
Так точно!• 20 июля 2025
Та шось англійці слабенькі, шо цей, шо той попередній. Боксерська школа кульгає
Дон Пэдро• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Хай чекає
Мама Никитки-2• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
За який?
https://youtube.com/shorts/8CzFGlWnHT0?si=NmVIknon...
Тримайте
Баррикадница• 20 июля 2025
Ответ дляМамОмужа
Их конечно,и борщ ихНий)))))
Поумничка• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тримайте
І що, там чутно,що він каже?
Мля, піпл все схаває
Мама Никитки-2• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Скиньте відео англійською)
не з гугла картинки
Повторю запитання вище, вас в Гуглі забанили? Ідіть на ютуб
Поумничка• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Він не казав такого)) ніде не має його прямої мови наживу
Так точно!• 20 июля 2025
Ответ дляДелиВерка
Шо там вони при байдені помагали - піддержувать труси, не дай боже не дать чогось лишнього шоб ми з радості до Москви не дійшли

Байден, салліван і міллі - винуватці цього геноциду
Мама Никитки-2• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Да канєшна. То кляті українці на бубочку наговорюють
Мама Никитки-2• 20 июля 2025
4 кацапки в темі. Ото вас плющить.
Поумничка• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну , Нікітка ще може дивитись Ютубшортс, Тік Ток, підлітки...Так в ви ж доросла жінка,вже бабуся ...
Так точно!• 20 июля 2025
Як можна так швидко в нокаут. Погано готуються, погано вивчають суперника. Усику там роботи особливо і не було

Позери дешеві
ДелиВерка• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
я уже в теме перед боем и слушала и искала, тоже не нашла
но у нас же ’умницы’ еще не то насочиняют )
Поумничка• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
4 кацапки в темі. Ото вас плющить.
І одна американка,котра подалі втікла
Якщо я не вірю в усю маячню і фільтрую інформацію,то я кацапка?))
Твоя космішна• 20 июля 2025
Ответ дляТак точно!

Позери дешеві
Дивно.
А як почитати тут теми, які писались в прямому ефірі. То хтось навіть писав, що Усик програє і довго не протягне
Баррикадница• 20 июля 2025
Ответ дляТак точно!

Позери дешеві
Тоже так подумала,как можно так плохо знать соперника...думала 12 выдержит
сладкий_ноябрь• 20 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Так переживали у Польщі,шо все пропустили
Я дивилася, тільки такий напружений бій був, що було не до пива
МамОмужа• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Это вы идите в гугл и смотрите оригинал. Тут не трехлетки сидят, ресурсов, чтобы проверить вброс полно.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Дивно.
Чому?
Пишу_граммотно!• 20 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А вы хоть одного афро нигером в лицо называли?
Червона рута• 20 июля 2025
Я была уверена , что Усик выиграет. Он реально ЧЕМПИОН.
Баррикадница• 20 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
4 кацапки в темі. Ото вас плющить.
Ну тоже не перегибайте,Вам чудятся уже везде они
Просто как легко вами манипулировать,слепили какой то ролик топорный и Вы принимаете за правду.Чем же Вы отличаетесь от тех,кто слушает в рашке чушь ?
Твоя космішна• 20 июля 2025
Ответ дляlilul990
Чому?
Тому що зараз розумники, вже після бою, пишуть, що бій був легкий.
А під час першого і другого раунду, чомусь бій легким не здавався.
Ні! Це не суперник легкий. Це наш боксер крутий!
І краще за нього нікого немає. Всі пояси тепер в нього.
Работать надо• 20 июля 2025
ЄЄЄЄ чудовий технічний бій Усик дуже розумна людина і талоновитий спортсмен. Героям слава!
Баррикадница• 20 июля 2025
Ответ дляЧервона рута
Так и закончит карьеру как непобедимый
Ну нету на него никого достойного
Червона рута• 20 июля 2025
Ответ дляБаррикадница
Так и закончит карьеру как непобедимый
Ну нету на него никого достойного
Так и есть.
lilul990• 20 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Та ну, так бистро нокаут - ну таке. Підготовка була слабенька у дюбуа. Він крупніший здається, малорухливий