Сегодня я не я• 21 июля 2025
Пересадка в Чопі/ 1 година між поїздами і таможня
Шукаю варіанти недорогої подорожі до Будапешту.
Чи реально встигнути з поїзда, який прибуває в Чоп о 7.50 на поїзд до Будапешту о 9.02?
Між цим проміжком маємо пройти таможню.
Буду вдячна за реальний досвід.
Між цим проміжком маємо пройти таможню.
Буду вдячна за реальний досвід.
Мудрецыха мира• 21 июля 2025
Якщо перший поїзд не запізнюється, то так.
Біля залу таможеного досмотру треба бути за годину, але можуть почати досмотр і пізніше.
Мудрецыха мира• 21 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Запасайтесь крепкими нервами,Венгрия и Будапешт это та ещё клоака.
Омг, нічого подібного для туриста
Мішечок щастя• 21 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Омг, нічого подібного для туриста
Ага,этот квест - это было незабываемооооо,чего только ЖД вокзал ньюгатти стоит.
Я думала,в этой жизни видела всё.
Менее Более• 21 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
В чем? Я была в Будапеште, ничего подобного не заметила
Аноним_Русалка• 21 июля 2025
Потяг на Відень/Будапешт очікує, якщо запізнюється потяг з Києв-Чоп. Встигнете 100%.
Сегодня я не я
• 21 июля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Авторе, митниця. По темі - теоретично це можливо
Дякую, ви мені дуже-дуже допомогли!
Про митницю, так, помилилась!
Думаю, вона на мене не дуже образилась)
Про митницю, так, помилилась!
Думаю, вона на мене не дуже образилась)
АгатаХристя• 21 июля 2025
Нет не реально. Таможню , паспортный контроль вы скорей всего просто не успеете пройти за это время.Вы можете пару часов ждать , пока вас на контроль запустят. Но если вы ещё не купили билет в Будапешт , то проблем нет. Из Захони поезда в Будапешт идут часто.
Мудрецыха мира• 21 июля 2025
Ответ дляАгатаХристя
В Чопі паспортний контроль і таможню проходять дуже швидко. На контроль там запускають толпу під конкретний потяг.
АгатаХристя• 21 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Именно. На контроль пропускают перед приходом электричек из Захони или поездов , котрые идут из Украины в Венгрию. Я неоднократно ездила через Чоп . Всегда приходилось ждать пока запустят и чаще всего это 1, 5- 2 часа. Плюс пока контроль пройдёшь , пока они всех проверят , пока поезд подъедет. НИ РАЗУ я за час контроль не прошла.
Мудрецыха мира• 21 июля 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ну не знаю, я постійно через Чоп їду до Словаччини. За годину до відправлення поїзда підходжу до залу митного досмотру. В якійсь момент двері до залу відчиняють, всіх пропускають до зали, досмотр і контроль займає максимум 10 хвилин, потім вже за митницею чекаю посадки на потяг.
Була колись, коли купа людей стояли на 3 потяги: на Кошиці, на Прагу, на Угорщину. Всіх людей 3ма окремими групами по черзі запустили.
АгатаХристя• 21 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
За Словакию не знаю . Я всегда ехала в Венгрию. И всегда это занимало 2-2.5 часа. Не меньше.
Не прохожу мимо• 21 июля 2025
Авторе, нещодавно їхала Вашими потягами, все встигнете. Нас ще і не одразу запустили на митницю, чекали і всі все встигли. Хоча черга була на всю залу очікування.
Якщо що, то Вам правильно пишуть, поїдете на електричці до Захоні, а звідки часто потяги ходять. Не хвилюйтесь.