Я только за!• 21 июля в 23:35
Чернівці, житло
Їду до Чернівців приблизно на тиждень. Підкажіть в якому районі варто дивитися житло. Бажано щоб була гарна інфраструктура (транспорт, магазини, може якісь непафосні кафешки), і найголовніше подалі від районів, які цікавлять росіян. Також хотілося б що були дитячі майданчики, я буду з 1,5річною дитиною. Заздалегідь дякую.
Найщасливіша• 21 июля в 23:36
Які райони в Чернівцях цікавлять росіян?
Що тут тільки не прочитаєш))
Я только за!
• 21 июля в 23:43
На минулому тижні в Чернівцях був прильот. Вони ж не просто так пуляли, а кудись. Я не запитую куди саме, мені це не потрібно, я запитую у місцевих, які райони тихі, і не глибокому приватному секторі, куди з візочком доведеться півгодини пішки йти.
Я только за!
• 21 июля в 23:43
Ответ дляLove_Love_Love_
А які райони цікавлять москалів?
Ви як завжди в курсі всього.
Love_Love_Love_• 21 июля в 23:44
Ответ дляЯ только за!
Ви як завжди в курсі всього.
Як бачимо з теми- в курсі всього ви
Love_Love_Love_• 21 июля в 23:46
Ответ дляЯ только за!
Тобто всі вбиті люди і їх домівки це якісь спеціальні вороги москви, тому вони по них стріляли, по їх будинках?
Найщасливіша• 21 июля в 23:48
Ответ дляЯ только за!
Немає безперечношо місця в Україні. Немає.
Ніхто вам гарантії не дасть.
Все. Нікуди не їдьте
Ніхто вам гарантії не дасть.
Все. Нікуди не їдьте
Я только за!
• 22 июля в 00:01
Ответ дляЛипка-прилипка
Тупой вопрос, нигде нет безопасного места. Запомните
Ваш ответ в тупости точно перещеголял вопрос. Можете не запоминать)
Липка-прилипка• 22 июля в 00:02
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
мадам Везувий• 22 июля в 00:11
Ответ дляЯ только за!
Мій одногрупник живе просто в полі на хуторі і шахед впав за сто метрів перед будинком. Ще б трохи і влетів у вікно. Там взагалі ніяких цікавих об´єктів немає. Вам правильно пишуть, що це лотерея.
Я только за!
• 22 июля в 00:11
Ответ длямадам Везувий
В Чернівцях?
мадам Везувий• 22 июля в 00:12
Ответ дляЯ только за!
В Чернівцях?
Ну ви ж розумієте, що в місті поля нема, але та область
Я только за!
• 22 июля в 00:13
Ответ длямадам Везувий
Зрозуміла, дякую. Ох. Так що, шукати житло з підвалом?)
мадам Везувий• 22 июля в 00:15
Ответ дляЯ только за!
Подивіться де поруч є укриття. Звичайні підвали багатоповерхівок то фігня. Бо в підвалах проходять комунікації і вони не настільки міцні ті підвали, щоб витримати удари. Якщо не приб´є плитою, то є ризик втопитись вд прориву труби чи задихнутись, бо нема вентиляції
Я только за!
• 22 июля в 00:18
Ответ длямадам Везувий
Дякую :) Пошукаю
Смурфетта• 22 июля в 00:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А что целенаправленно запускали ракету в какой то дом?
Love_Love_Love_• 22 июля в 00:32
Ответ дляСмурфетта
Ну автор так думає
Не танцую- но пою• 22 июля в 07:16
Ответ дляЯ только за!
З паркингом , з яким підвалом ?
Авторко , всього того , що ви хочете - інфраструктури, магазинів , майданчиків , тротуарів в Чернівцях немає. Але як будете машиною , всюди доїдете, або на таксі. Знімайте новобудову з паркингом , з великою вірогідністю там буде майданчик. Наприклад , комплекс Водограй
Я только за!
• 22 июля в 08:53
Ответ дляНе танцую- но пою
З паркингом , з яким підвалом ?
дякую
Котя_люлю• 22 июля в 09:03
шо там, автор, росіяни ще не відписалися, які райони в Чернівцях їм цікаві?
Я только за!
• 22 июля в 09:06
Ответ дляКотя_люлю
випийте пігулку і йдіть попрацюйте.
Котя_люлю• 22 июля в 09:23
Ответ дляЯ только за!
випийте пігулку і йдіть попрацюйте.
ви вже поправили здоров’ячко?