Пасхальний тролік• Изменено 19 июня в 12:25
Райони Києва і бидлуваті люди
Переїхала на Куренівку і щиро здивована, скільки навколо хамовитих, невихованих, зверхніх осіб, особливо в магазинах, сфері обслуговування. Думала, що ближче до центру, тим люди мають бути вихованішими. До цього жила на Нивках і з таким не зустрічалась, взагалі район класний. До Нивок - в Ірпені, та сама фігня, що й на Куренівці. В Дніпровському районі краще, ніж на Трої, а на Трої краще, ніж на Позняках. Алкашів, наркоманів в розрахунок не беру, маргінали є всюди. Який район на вашу думку найадекватніший з точки зору суспільства, ментальності місцевих, загалом атмосфери?
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:27
Ответ дляЧерный Ловелас
Автор - Маргинал.
Удалено администрацией...
Черный Ловелас• 19 июня в 12:28
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Почитай в интернете что такое маргинал.
Чаклунка-ведунка• 19 июня в 12:29
Езжайте обратно откуда приехали. Не живите там ,где не нравится.
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:29
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Просто звязда• 19 июня в 12:30
Везде всех хватает
Никогда не понимала когда люди говорят такие вещи ...
Я понимаю если бы вы поехали в Ирак и сказали там люди другие .....
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:31
Ответ дляГимли
Ой, значит я права была. Приехали вы из села в Киев и теперь все не так, все фу. Так езжайте назад
Ні, я приїхала не з села, а з великого міста. Але селян буду захищати від таких шовіністів. Бо люди з села набагато достойніші, добріші, працьовитіші і кращі від таких міських ледацюг.
парИла я парИла• 19 июня в 12:32
Ответ дляПросто звязда
Везде всех хватает
Зачем вы срачных ботов назваете людьми?
Ответ дляПасхальний тролік
Отлично. Вы всегда можете вернутся в свой большой чудесный город
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:32
Ответ дляГимли
Можу, але є невеличкий нюанс) він в окупації)
Борець за гаманець• 19 июня в 12:33
Ответ дляПасхальний тролік
а навіщо Ви сюди приїхали? навіщо наповнювати місто, яке Вам не подобається?
Обнимашкина• 19 июня в 12:33
Ответ дляЧерный Ловелас
Удалено администрацией...
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:33
Ответ дляГимли
Ничего страшного, прорветесь
Тільки після вас)
Мавка• 19 июня в 12:34
А дома у автора и поросятки добрее хрюками и коровы ласковее были. А теперь в Киеве хоть плачь.
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:34
Ответ дляБорець за гаманець
Мені подобаються окремі райони міста, але не всі. Чому - описано в стартпості. Читайте уважніше.
Пасхальний тролік
• 19 июня в 12:36
Ответ дляМавка
Удалено администрацией...
Черный Ловелас• 19 июня в 12:36
Ответ дляОбнимашкина
Удалено администрацией...
Мавка• 19 июня в 12:36
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Я шалунья• 19 июня в 12:37
На той же Куреневке чуть дальше есть закрытые ЖК и не без того, но большинство людей вполне адекватные
Нехай щастить• 19 июня в 12:37
Ответ дляПасхальний тролік
Чого ви мечитесь по всіх районах Києва? Дуйте в своє село