Файна цьоця• 22 июля 2025

Квартира в дар или своя

Мои родители захотели подарить мне квартиру. Муж сказал, что если они дарят ее только мне, то и заниматься всеми дальнейшими вопросами с этой квартирой буду только я.
Он предлагает что-бы они подарили ее нам двоим, тогда он готов оплатить там ремонт и купить все что там будет необходимо.

Либо предложил в дальнейшем что-бы я продавала эту подаренную мне квартиру и мы совместно приобрели другое жилье.

Квартира, которую хотят подарить родители старенькая и требует много вложений, но лично мне она нравится, не хотела бы ее продавать. А родители не хотят оформлять дарственную на двоих. Как лучше поступить?
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
І який ремонт можна зробити за 90 тисяч?
Хіба що батареї одні спиляти і все
Смішно
Нащо пиляти батареї? А на 90 тис можна зробити косметику в кімнаті. Чи натяжну стелю і шпалери в усій квартирі. Чи поміняти усі двері разом з вхідними
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляБензопирен
То уже будет выглядеть по другому, будут хаять невестку
Ну так ,то ж інше
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
А що в квартирі немає туалету та води?
Які комунікації?)
Все старое и требует замены
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
А навіщо людям знімати сарай без ремонту за дорого?
Ну вот, поэтому про аренду без ремонта нет смысла говорить
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
А шпалери вона сама не переклеїть?
І як це буде виглядати самостійно наклеєні шпалери?
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляЛісАпетная
Это явно не стоит половины квартиры это раз. Во вторых не факт что он будет таки туда вкладываться. В третьих вы тоже туда будете вкладываться. Ну пусть полностью ему тогда дарят, чего уж там.
На данный момент это все гадание на кофейной гуще
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Косметика то не ремонт ,смішно на таку суму ви нічого не зробите із перечисленого
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Бо старі батареї теж міняти потрібно
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Все старое и требует замены
Заміна то заміна,а комунікації яких боком до того?
Вони вже мають бути давно там
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Яке місто?
Із ремонтом ви ж теж наврядчи чи здасте за 15-20 тисяч
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Сколько лет тому дому?
Точно не скажу, но больше 60 точно
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Вони вже мають бути давно там
Под коммуникациями я имела ввиду электропроводку и трубы
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Яке місто?
Знакомая сдает за 13 тыс, просто с нормальными условиями
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Чому ви інгоруєте?)
автор Файна цьоця • 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Чому ви інгоруєте?)
Так чтобы у меня там стали нормальные условия нужно еще будет вложится
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Ну вы странная, а почему другие имеют по несколько квартир?
Вы читать умеете? С третью квартиры... Треть - это 1/3 квартиры, причем тут несколько квартир?
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Да конечно, а налоги, амортизация, про инфляцию и возможные форс мажоры я уже молчу. Не так это просто
Действительно. Гораздо проще сидеть вообще без квартиры и жить у родственников на птичьих правах.
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
У мене нормально виглядають. Я ж автору не плитку клеїти пропоную. Ну але я розумію, що набагато легше знаходити відмовки, жити в чужих людей голою, босою і віночку, ніж отримати безплатно квартиру і трошки напрягтися, щоб за деякий час довести її до пуття.
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Серйозно? Я тільки-но з одного ремонту і скоро і наступний встряю. Але я квартирами не розкидаюся
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Який бюджет був?
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
До пуття її доводити мають спеціальні люди ,а їм потрібно платити за їх послуги і не мало
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
В якому місті квартира?
Не в Києві?
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Який бюджет був?
Для прикладу, натяжна стеля 42 метри + потолочні карнизи - 31 тис грн. Без цих дорогих карнизів було би 26 тис. Майстри за 2 дні зробили. Шпалери клеїли самі, стіни рівняли готовою акриловою шпаклівкою, шпалери обирали під мішковину, щоб косяки не видно було.
4 метра погонних кухонних фабричних кухонних меблів, які виглядають досить сучасно - 32 тис. + збірка 6 тис. То це для автора якісь недосяжні суми, якщо робити частинами з грошей, зароблених на оренді? Я би вхопилася за цю можливість обома руками, і мене дивує інфантилізм автора у цьому питанні
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
В ідеалі так, треба робити все і зразу. Але у автора не ідеальні умови, тому треба шукати варіанти. Ну або сидіти на попі рівно і чекати, поки родичі не погонять чи чоловік не піде. Отоді автор би зашевелилася... хоча ні, скоріше просто б переїхала до батьків((
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Уявляю цей ремонт
А підлога, сантехніка тощо?
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
Уявляю цей ремонт
А підлога, сантехніка тощо?
До чого тут ваш сарказм?
Квартира з цим ремонтом вже здається за 18 тис, передмістя Києва
Сіточка• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
До чого тут ваш сарказм?
А підлогу та сантехніку не робили?)
Бензопирен• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Да какая вам разница что они будут там с ней делать?
Бензопирен• 23 июля 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Проще вам рассуждать о том чего не знаете
ВільнаНазавжди• 23 июля 2025
Ответ дляСіточка
А підлогу та сантехніку не робили?)
Робили. Але це автору не поможе, бо чоловік сам робив. ЇЇ чоловік цим займатися не буде. Але є можливість дещо робити без чоловіка і не за дурні гроші.