Бритоножка• 24 июля в 09:59
Привлечение внимания к публикации. Больше просмотров, люди еще комментов натыкают про ошибку. Да и автор сюда приперла эту рекламу. Не было бы ошибки, она бы и внимания не обратила.
Забрала і не сказала• 24 июля в 10:28
Почекайте, скоро слова, які вживають неуки, так міцно вкоріняться, що будуть з часом літературними. Дивилась на ютуб огляди на тональний, абсолютно всі україномовні блогери їх «розприділяють» по обличчю, жодна дівчина не сказала правильно. А ще фарбують повійки))
Пупуговка• 24 июля в 10:29
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я вам так скажу
Очень сложно правильно вести речь на украинском языке
Он очень сложный на самом деле
И , допускается разговорная форма некоторых слов или выражей,но конечно же на бумаге это будет ошибкой
Он очень сложный на самом деле
Забрала і не сказала• 24 июля в 10:34
Ответ дляПупуговка
Я вам так скажу
Он очень сложный на самом деле
Серйозно? Ці слова вживають в кожному відео по сто разів, а не раз колись, що складно пригадати, як буде українською. Можна було б за три роки хоч раз заглянути у словник.
Радостина
• 24 июля в 10:45
Ответ дляБритоножка
Я тоже об этом подумала. Работает.
Пупуговка• 24 июля в 11:24
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я не конкретизувала,що саме ці слова
Я в загальному розумінні
Забрала і не сказала• 24 июля в 11:48
Ответ дляПупуговка
Я не конкретизувала,що саме ці слова
Я в загальному розумінні
В загальному розумінні згодна. Я взагалі не проти, якщо люди розмовляють суржиком чи російською, гіршими це їх не робить. Але коли це по суті твоя робота, за яку ти отримуєш гроші, то приклади хоч якісь зусилля, щоб робити її якісно.
Поторописька• 24 июля в 15:13
Ответ дляПупуговка
Я вам так скажу
Он очень сложный на самом деле
Читаю сторінку в соцмережі однієї з ведучих акторок театра Франка, яка чудово говорить українською на сцені, дуже складні, великі за обсягом тексти, а пише ні де, не хай, доречі, нажаль...
Пупуговка• 24 июля в 15:14
Ответ дляПоторописька
Ви взагалі слухаєте як по телебаченню розмовляє диктор?
Не важливо хто,новини ,чи якась передача,вони всіх говорять не правильно і це сумно,бо люди беруть з них приклад
Поторописька• 24 июля в 15:22
Ответ дляПупуговка
А ви?)
Поторописька• 24 июля в 15:27
Ответ дляПупуговка
Звісно ж
І шокована ,як і ви
Що звісно ж?
Перш ніж вказувати на чужі помилки, доречно свої виправити, чи не так?)
Неважливо, неправильно пишемо разом
Пупуговка• 24 июля в 15:35
Ответ дляПоторописька
Що звісно ж?
Неважливо, неправильно пишемо разом
Я не публічна особа,не вчитель,з мене приклад люди не беруть, майте на увазі!!!
Пупуговка• 24 июля в 15:36
Ответ дляПоторописька
Що звісно ж?
Неважливо, неправильно пишемо разом
Ви самі не задоволені писаниною якоїсь жінки публічної, а до мене маєте претензії, проходьте мимо
Пупуговка• 24 июля в 15:38
Ответ дляПоторописька
Що звісно ж?
Неважливо, неправильно пишемо разом
Подумай,вчителько
Поторописька• 24 июля в 15:52
Ответ дляПупуговка
Повз)
Поторописька• 24 июля в 16:00
Ответ дляПупуговка
Я вам так скажу
Он очень сложный на самом деле
Вам і кацапською складно. Російське хамство випирає)
Пупуговка• 24 июля в 16:01
Поторописька• 24 июля в 16:03
Ответ дляПупуговка
фото
Насправді ви молодець, вже почали користуватися словниками і підручниками. Не зупиняйтеся і у вас все буде добре. Удачі!
Пупуговка• 24 июля в 16:05
Ответ дляПоторописька
Чого і вам бажаю!!!
Вчіться