Пишу каліграфічно• 26 июля 2025

Человек приносит деньги, но ничего не делает дома.

Это ок или нет для вас?
Ласковая_львица• 26 июля 2025
В зависимости от того приносите ди вы автор деньги. Если сидите дома и прибыли от вас нет то это нормально со стороны мужчины ничего не делать по дому. Если деньги в семью приносите оба то и обязанности по дому на обоих
Аноним с кешбеком• 26 июля 2025
Для мене це не ок.
Точніше, я зрозумію якщо він багато працює і більш менш заробляє, а у вас більше вільного часу , то більше обовʼязків по дому на вас. Але наприклад-сміття може і чоловік викинути ,коли йде на роботу. За продуктами заїхати після роботи. На вихідних щось приготувати ,чи інше зробити.
А коли палець об палець вдома не вдарить, поїв встав і пішов, не склавши хоча б посуд в раковину, ну таке….
НаБалКоніХодять• 26 июля 2025
Ответ дляЖертва интернета
А хто Ви?
Теж нормально заробляєте?
Так, доволі добре
Посудомойка• 26 июля 2025
Ответ дляВідповів всім
При наличии денег, многие вопросы с детьми легко закрыть
Окрім відсутності батька
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 июля 2025
Якщо чоловік приносить мамонта в будинок, то я сама зможу його розібрати і поставити правильні пріорітети і у мене все буде до ладу. Не робить нічого по дому? Та пофіг, є служби які я зможу найняти і вони мені все зроблять, а в домі буде гармонія , чистота і все як треба . Взагалі не бачу проблеми!
сладкий_ноябрь• 26 июля 2025
Для мене ок
Найміть за ці гроші помічницю по дому.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 июля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Для мене це не ок.
Ну дивіться, є реальна ситуація, чоловік працює багато, його дохід залежить від того як він працює, розумово і іноді фізично. Дохід в місяц 10-14 тис дол. А його дружину не влаштовує, що він не робить чоловічу роботу, наприклад не може прибити карниз, та забити гвоздь. На моє зауваження, нафіг йому бити той карниз, якщо він вирачає свій час за який він заробить гроші? Найми когось тобі прибьють той карниз, і проблеми немає, навіщо сваритися?
Дадосвидания• 26 июля 2025
Не ок, быт на двоих, если двое работают
Рогнеда Карповна• 26 июля 2025
За ці гроші можна найняти людину для роботи вдома..
Аноним с кешбеком• 26 июля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В такому випадку, це ок. З доходом 10 тис $ можна наняти людину, яка зробить цю роботу за чоловіка.
У наших родичів схожа ситуація , чоловік на хорошій посаді і добре заробляє ,забезпечує родину, дружина там років 16 не працювала взагалі і як би не війна, то і далі мабуть не працювала. То там чоловік взагалі не рукастий. Просто не вміє щось лагодити і йому простіше когось найняти. І для них це нормально)
А якщо чоловік приносить 500-1000$ ,а то і менше, то з чого тут буде наймати робітників, клінінг і тд?
Ну і для мене головне, це людяність. Навіть якщо ти 10 мільйонів заробляєш, але залишаєшся при цьому люблячим чоловіком і коли є час , зробиш каву дружині, чи сніданок. Думаю будь кому буде приємно)
Весотехник• 26 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Вам не достатьньо того, щоб винайти майстра, купити посудомийку, пралку і пилосос, і самій винести сміття?
Майстер сам винайметься, контроль робіт сам відбудеться, продукти самі додому прийдуть, самі себе зготують і самі за собою приберуть, посудомийка сама завантажиться/розвантажиться, унітаз сам помиється, пил на меблях сам зникне, одяг чоловіку сам купиться, хворі діти самі себе доглянуть, діти самі свої питання вирішать…. І далі по списку
Розвідка Маші• 26 июля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ну в этом плане иногда проще договориться если сам тоже приносишь деньги. Типа поднимай зад давай работать. Я борщ варю ты мясо готовишь.
А если не работает?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 июля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Ой ні, автор написала в темі, ’ приносить гроші’ тобто в моєму розумінні це гарни дохід, на все вистачає і ще й лишається. Зп 500-1000 дол то не про цю тему. З такою зп треба бути супер економним, рукастим, співати, танцювати , вишивати все самому. Це не той дохід, щоб не вміти нічого робити. В моєму розумінні це мають бути інші гроші, а не купувати олну курку і ділити на 8 блюд.
Lacrimo• 27 июля 2025
Мені це більше підходить. Хай приносить і поменше вдома тусується без діла і створює лишній посуд, пил і сидить в компі. Хто багато приносить часто багато працює і не має часу на дурниці : баби, компʼютерні ігри, алкоголь , друзяк ітд... але мені головне, щоб доступ до цих грошей був повний. Щоб я могла їх відьно розпреділяти на помічниць по дому, відпустки, дітей і взагалі хороше життя. Більшість чоловіків в Україні нічого вдома не роблять і ще і не заробляють. Винести мусор - це не робота. В принципі не люблю коли хтось в моєму домі щось перекладає, прибирає чи шастає по кухні. Чоловіків - хазяюшек я не сприймаю . Бо роблять вони відверто погано, неякісно і на відчепись. У мене папаша така хазяюшка яку з кухні не викуриш, не дає спокійно готувати .