Парасюха• 27 июля в 18:09
Любов між підлітками
Тезисно.
Синові 15 років, його дівчині 14.
Не буду вдаватися, що там за дєвочка, як на мене - не супер благополучна. Вчиться у вечірній школі, перейшла у 9 клас (чи тільки буде там вчитися, не зрозуміла). Ладно, не в тому справа.
Кілька разів вона не ночувала вдома, сварилася із мамою, і син казав, що проситься до нас. Я сказала, щоб йшла додому. Вона залишалася у якихось друзів, мама ніби то шукала її. Тобто наче мамі не все одно, де вона і що.
І ось я на деякий час мала поїхати з міста (проблеми зі здоров´ям), діти залишилися із татом. І ось я взнаю, що та дівчина в нас-таки ночувала, і мій син у неї теж, і за його словами, її мама не проти. Звісно, отримав люлей і бесіду.
Суто по факту мене цікавить питання: якщо, мало що тій мамі стукне в голову, і вона (ну, наприклад) заявить, що її дитину згвалтували (чи викрали, чи ще щось), які це наслідки може мати для мене і мого сина? За недбале виховання штраф - то саме собою, а що ще?
Синові 15 років, його дівчині 14.
Organic• 27 июля в 18:22
Ответ дляпостою_послушаю
Почему у вас с путем разные подходы к этому вопросу? Почему он разрешил ночевать сыну у девочки, а девочке у вас?
И в таком возрасте ночёвки это не обязательно секс.
Сыну расскажите о правиле согласия. Да, сказанное под давлением, в состоянии алкогольного или наркотического
опьянения, согласием не считается. И при переходе на каждый последующий этап парень тоже должен получить твёрдые согласие девушки, потому что то, что она согласилась, например, на петтинг, не означает автоматического согласия на секс.
И расскажите, какие последствия могут быть у девочки от раннего секс, в том числе и психологические. Он должен понимать ответственность
Один момент, согласие только с 16ти
Метелики на душі• 27 июля в 18:23
Ответ дляПарасюха
Ну от патаму.
Дивні питання. Ми із чоловіком не клони взагалі-то, щоб мислити однаково.
Тому що у мого чоловіка ’та усе буде добре, не накручуй’.
А я знаю, що в тих, у кого стало ’недобре’ - теж до якогось часу усе було добре.
З точки зору закону 14 річний підліток чим відрізняється від 15 річного?
Love_Love_Love_• 27 июля в 18:23
Ответ дляПарасюха
Я не вважаю себе категоричною. Вона бува увесь день у нас, вони зачиняються, і все в них там чудово.
Але одне діло - день, інше - ніч.
Тоді пишіть тій мамі, що вам потрібно її дозвіл 🤷🏼♀️
Але і тут можуть бути нюанси, щоб вона не сприйняла це так, наче дівчина вже на вашій відповідальності
Щебетуха• 27 июля в 18:23
А кстати... законодательно у нас как-то регулируется секс между двумя 15 летними?
Метелики на душі• 27 июля в 18:24
Ответ дляЩебетуха
Ні
Парасюха
• 27 июля в 18:24
Ответ дляСпілий баклажан
За те, що дитинку зробив квіточці. Хз що там в голові у дівчини і її матері. Сьогодні у них любов, а завтра він козел і заява
Отож.
Тим більше, була ситуація, коли вони типу сильно посварилися. То вона його знайшла, бігла за ним, падала на коліна.
Я її трошки побоююся.
Це добре поки все добре.
Я її трошки побоююся.
Це добре поки все добре.
Спілий баклажан• 27 июля в 18:25
Ответ дляМетелики на душі
Вони обоє неповнолітні діти
Якщо на момент скоєння злочину особі вже виповнилося 14 років, відповідальність може наступати за такі умисні дії:
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
Organic• 27 июля в 18:25
Ответ дляПарасюха
Але одне діло - день, інше - ніч.
В чому різниця між день - зачинені і ніч? Чи по вашому сексом вони лише вночі можуть займатися. До нас приходив хлопець доньки, двері в кімнату були просто закриті не на замок, я могла будь-коли зайти, то чаю запропонувати, то перекус. Єдина намагалася повільно відчиняти. Але секс у них був неодноразовий, не у нас дома, на зйомній квартирі, в квартирі його друзів. Тож якщо їм захочеться сексу, то вони знайдуть коли і де
СпайдерВумен• 27 июля в 18:25
Ответ дляПарасюха
Мені цікаво, що каже про те закон.
Припустимо, сьогодні мама не проти по телефону.
А чи маю я законне право залишати в себе вдома чужу 14річну дитину?
Завтра вони посваряться (наприклад) чи ще щось - і невідомо взагалі, чим це все закінчиться.
Яка різниця як по закону! Дівчина має ночувати дома у себе! Все що хочуть зробити встигнуть і вдень!
Ангел-предохранитель• 27 июля в 18:26
Ответ дляПарасюха
Не знаю, мені ніяково від самого факту, що чужа неповнолітня дитина вночі знаходиться в мене, а не в себе дома зі своїми батьками.
Мені цікаво, що каже закон на таке? Чи маю я формально звернутися у поліцію, якщо в мене вдома опиняється чужа дитина, і не бажає йти? Бо ситуація може розвинутися будь-яким чином, і невідомо, що та ж сама поліція може мені сказати і запитати, що це я у себе вдома розвела.
Автор, попробуйте, конечно, ещё поговорить с сыном, узнать, аккуратно, больше про подружку. Обговорите и Вы, и отец, проблему контрацепции, что это важно. Но печаль в том, что такие ’девочки’ очень ушлые, поймать на писю домашнего мальчика из хорошей семьи, это как пропуск в другой мир.
Organic• 27 июля в 18:27
Ответ дляЩебетуха
Якщо нема насилля, то це не підпадає під розбещення, тобто нічого їм обом не буде
Тріль підпільний• 27 июля в 18:27
Ответ дляOrganic
Они наверное по старше?
Метелики на душі• 27 июля в 18:28
Ответ дляСпілий баклажан
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
Я знімаю капелюха перед вашими знаннями кримінального права👒
постою_послушаю• 27 июля в 18:29
Ответ дляOrganic
Один момент, согласие только с 16ти
Я от темы далека, но, по моему, если обоим меньше 16 то это правило не действует
Парасюха
• 27 июля в 18:30
Ответ дляСпілий баклажан
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
вбивство;
завдання тілесних ушкоджень;
хуліганство;
бандитизм;
зґвалтування;
грабежі;
вимагання та ін.
Згвалтування.
Прекрасно.
Organic• 27 июля в 18:31
Ответ дляпостою_послушаю
Согласие нет, но и ответственности за сексуальные действия без насилия в этом возрасте нет.
Парасюха
• 27 июля в 18:32
Ответ дляOrganic
Якщо вони в кімнаті вдень - я можу сказати, що мені типу й на думку не спадало, що вони там не кіно дивляться.
Коли вони разом сплять у ночі - вже інша річ.
Метелики на душі• 27 июля в 18:33
Ответ дляПарасюха
Авторко, ви як отой страус.
Сексом можна зайнятись навіть в ліфті
Organic• 27 июля в 18:33
Ответ дляПарасюха
Тобто єдине, що вас хвилює, аби вас не звинуватили? А як доведете, що не думали про таке? Якщо щось станеться з неповнолітніми на вашій території, то пояснень вам не уникнути
постою_послушаю• 27 июля в 18:34
Ответ дляПарасюха
Короче все ясно- вам глубоко плевать на чувства вашего сына и на девочку, которую он любит, вам просто нужно алиби
Парасюха
• 27 июля в 18:34
Ответ дляМетелики на душі
Авторко, ви як отой страус.
Сексом можна зайнятись навіть в ліфті
Боже, та я прекрасно розумію, що вони вже давно того.
Я думаю, що я в разі чого буду відповідати поліції чи мамі її.
Гуру троллинга• 27 июля в 18:35
Ответ дляПарасюха
Кому сказати? Якщо вони вдень зроблять дитину або вона, при несприятливому збігу обставин, заявить, що він її згвалтував вдень у вас вдома. Питання ж не в тому, що ви кому скажете, а в тому, як убезпечити дітей від можливих негативних наслідків.
Спілий баклажан• 27 июля в 18:35
Ответ дляМетелики на душі
Це не мої знання, так гуглиться. Враховуючи наскільки жорстокими бувають підлітки і як швидко у них міняються настрої бути впевненим у чомусь неможливо. Сьогодні вона його любить, а завтра посварились чи він поглянув на іншу дівчину і чергове свіже резонансне відео у соцмережах
Тріль підпільний• 27 июля в 18:35
Ответ дляПарасюха
А если девочка вашего сына изнасилует?
Кто отвечать будет?
Парасюха
• 27 июля в 18:35
Ответ дляOrganic
Так, це хвилює більш за все, уявіть собі.
Те, що вони, пардон, трахаються давно - і йожику зрозуміло, від того факту я тяму не втрачаю.
Метелики на душі• 27 июля в 18:36
Ответ дляПарасюха
А чому ви будете відповідати, а не мама її?
Organic• 27 июля в 18:37
Ответ дляПарасюха
Може треба з сином серйозно поговорити, познайомитися з мамою дівчини, раз вже ви дозволяєте їм бути в вашій квартирі. До речі, а що будете робити,як дівчина завагітніє? Ви з сином про це розмовляли? Чи єдине, що вас турбує, то як уникнути відповідальності?
Метелики на душі• 27 июля в 18:37
Ответ дляСпілий баклажан
В тому то й справа, що ’гуглітся’.
Без поняття про предмет обговорення