Молода і нерозважлива• 24 августа в 20:56

Яке діло іншим до того як я звертаюся до своєї дитини?

Дочка Вероніка 10років, від народження вона для мене Нікуся , вона не проти , що я так кажу не тільки вдома , а й у присутності рідних , друзів , чужих людей... Почали мені робити зауваження мої друзі, чому я досі кажу Нікуся , вона вже занадто доросла нібито. Так, це злить мене , яке їм діло до цього
Роза в вазі• 24 августа в 20:58
Вас виводить з себе найменший тригер.

Мене б це хвилювало. А не Нікуся
Ромашкинная• 24 августа в 20:58
Мне 44 и я всё ещё слышу Никуся, а ваша занадто доросла. Забейте и называйте, как нравится)
Кишмишная Мая• 24 августа в 20:59
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 24 августа в 20:59
Ну вот не вірю і все. Яка різниця вашим доузям і родичам до того, як ви називаєте дитину? І 10 років це ще мала дитина. Не знаю, ким треба бути, щоб сказати що це доросла дитина щоб бути Нікусею.
Гарнюнька• 24 августа в 21:00
Поясню.
Коли ми були дітьми, то нас батьки при посторонніх називали по імені, а сюсюкали вдома. Але була одна мама, яка називала свою дитину виключно ’Лєночка’. Нам вже по 40, вона викладач, а всі з тої компанії її досі називають ’Лєночка’. Вона тепер дуже ображається. Чого б це?)
А вот недавно• 24 августа в 21:00
Срала я на всіх з високої колокольні… ще будуть вам розказувати як власну ДИТИНУ називати
База_птеродактилей• 24 августа в 21:01
Ваші друзі роблять вам зауваження, на які ви не можете відповісти. Тож ви прийшли до анонімів виговоритися.
автор Молода і нерозважлива • 24 августа в 21:02
Ответ дляБаза_птеродактилей
З чого ви зробили висновок що я їм не відповідаю
Помилуйте мадам• 24 августа в 21:03
Моя ще в 5 надресерувала інших, як до неї звертатися. Думаю і ваше скаже, якщо їй не подобається. Так своїм знайомим і передайте
So_so• 24 августа в 21:03
Вряд ли дело в этом. Если кто-то позволяет делать взрослому человеку многократно замечания, то всё глубже.
Радостина• 24 августа в 21:04
Це ж ваші друзі то і скажіть їм, що вам це неприємно. Чи боїтесь образити?
автор Молода і нерозважлива • 24 августа в 21:04
Ответ дляКишмишная Мая
Удалено администрацией...
Свій язик засунь подальше! Ти свічку тримав , що знаєш чи я відповідаю чи ні
База_птеродактилей• 24 августа в 21:06
Ответ дляМолода і нерозважлива
З того, що ви тут питаєте, яке діло вашим друзям до того, як ви називаєте свою дитину. А у них не спитали чомусь.
Кишмишная Мая• 24 августа в 21:07
Ответ дляМолода і нерозважлива
дурь свою направь в нормальное русло.
Кудесница_с_пургеном• 24 августа в 21:11
Ответ дляМолода і нерозважлива
Магний пропейте курсом
kate.golova• 24 августа в 21:12
Это ваше дело как называть своего ребенка, других не касается
КокошинЭль• 24 августа в 21:14
Називайте, як вам та доньці подобається
Але подумайте, може не тільки в звертанні справа, що всі так реагують навколо?

Але, в будь-якому разі, ваш вибір
Мальчижка• 24 августа в 21:19
Ответ дляРомашкинная
Мене батьки і чоловік Олюся кличуть
Вишиванка• 24 августа в 21:19
Ответ дляПомилуйте мадам
Не все могут сказать, вон в комменте выше написали про Леночку🤣
Мао_Мяо• 24 августа в 21:25
Ой , автор, у меня брат 196 см рост,сто кг, борода с усами , 38 годиков, жена, двое детей, работает инженером, а я старшая сестра и для меня он Артурка ,всю жизнь.Я его ещё и поучать могу ,или даже ругать,а он улыбается , говорит’ Да ,моя хорошая ’ и целует меня в макушку.Если вам и дочке комфортно, пошли все в пень.
А я нівроку• 24 августа в 21:29
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Магний пропейте курсом
Это плацебо, я пила повышенную дозу несколько месяцев, ноль. Это не помогает от злости на тупость людей)
Глубоководная селедка• 24 августа в 21:53
Странная тема - у меня сын Влад . Ему 20 . Для олной бабушки он Владуша , для другой Владичек , муж называет - Василий ( он так стебется) , я сынок и Влад , когда в хорошем настроении дома-Вася, когда злая Владислав , младший Ростик , для домашний Ростюша ( ему почти 12) . Для мужа Рори всех устраивает )
СкумбріяП8• 24 августа в 22:25
У меня Верон и Веруся. Даже не представляю, чтоб мне делали замечание, как называть моего ребёнка.
Lacrimo• 25 августа в 01:45
Ви мабуть занадто легко реагуєте і занадто коректно відповідаєте. Спробуйте жорсткіше. Пару раз рявкнете - відлипнуть. У мене теж бувають ситуації такі, що одне і те ж некоректне запитання повторяється в тільки після того як я пошлю - якось зразу доходить.