Мюллерная• 28 июля 2025

Дівчата проголосуйте будь ласка за букет. Дуже прошу.

Ваше враження від такого букету. Цей букет мені показав дизайнер щоб пояснити як поряд будуть виглядати на клумбі три троянди, коричнева, кавова і зелено-рожева з серії старовинних. Ще карекс і хризантема хамелеон. Як вам кольори?
Хочу на Балі• 28 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Автор,ще робіть поправку на сонце. оці всі пастельні відтінки -тільки в перший день полурозпуску..,потім ну дуже кольори всі будуть схожі на старі підштанники (вибачаюсь.,але що є, то є.)
Анл.- майже всі горять від сонця, на вечір сушений гербарій.., Кордес- більш стійки,серія романтик у нього також є.
Я спрей розы таких цветов высадила, и вы правильно назвали, был цвет выцвевших подштанников. Срезала их в букет, купила ветки эвкалипта и дожили в вазе. А на клумбе смотрелось ну как вы описали.
Сразу видно, что вы разбираетесь в этом. А я баран выбирала по картинкам и скупила пол садового центра(
Мішечок щастя• 28 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
є такий форум, Садиба називається. Багато цікавого, . А ще там шикарні теми по розах. куча інфри. Теми по оригінаторах, по ароматних і жаростійкості.і т.д. і т.п. . Рекомендую.
Хочу на Балі• 28 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Дякую, я вже розійшлась, та виіхала з приватного будинку) може й к кращому, там стільки грошей вбухала , які зараз вже заросли бурьяном.
Тоді я просто з садовницею приізжала в садовий центр та нам підбирали. Не булр штучного інтелекту та таких форумів, нажаль. Тоді рідкистни спрей рози ще були, усі питали а шо це за рослина)))
автор Мюллерная • 31 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
Вы бежевая мама?(
Ні, я сива бабуся) Мої однолітки навіть не здогадуються, що існують бежеві мами. В наші часи були кольори електрик, вирвиоко жовтий, рожевий, лимонний як на світловідбивній стрічці.
У мене є одна клумба шартрез-жовтий, салатово жовтий, білий, яблучний. На темно-зеленому фоні. Для заспокоення цього достатньо.
автор Мюллерная • 31 июля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Мне нравится
Спокойная, приятная гамма
Но в августе и осенью)

Если захочется что-то досадить (даже не если, а когда), то тяжело будет попасть в это цветовое решение
А якщо туди досадити ще фіолетове листя, щоб була контрастна пляма?
a.ostroverh• 31 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Это надо смотреть цветовой круг, чтобы понять какой цвет третий брать для комплиментарности
Но вот фиолетовые вживую мне вообще не нравятся, их не видно ((
автор Мюллерная • 31 июля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Фіолетовий протилежний в палітрі. Я не про троянди. Про фіолетово-листяні рослини. Якщо на задньому фоні поряд з сіро-блакитним ялівцем, що вже дорослого віку, і він і є фоном, посадити чорну бузину блек лейс. І оце помаранчево-червоно -ржаве, грязнорожеве, какао. Це буде дуже агресивно?
a.ostroverh• 31 июля 2025
Ответ дляМюллерная
Мне как-то мрачновато звучит)
автор Мюллерная • 31 июля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Мне как-то мрачновато звучит)
Після біло-фіолетовой клумби що була у мене влітку 2022 року, це вже не мрачно)