Викликаю на дебати• 02 августа в 10:03
Якщо визвати швидку допомогу для чоловіка, то може разом з нею приїхати ТЦК?
Хто працює на швидкій або в лікарні можете відповісти?
Головний кошак• 02 августа в 10:44
Ответ дляZassy
Может. Абсолютно все социальные службы с ними работают, или как минимум передадут его данные
так навіть який то там закон приймали, що лікарі зобов´язані доносити на чоловіків призовного віку
Шкала Радощів• 02 августа в 10:45
Ответ дляГоловний кошак
в мене друга таксист завіз в тцк, а брата від будинку забрали в капцях і він пропав на покровському напрямку через два тижні після учебки
Брат не оновив дані? Чи просто випадково стерегли саме його біля будинку ?
ПлюшкамиБалуюсь• 02 августа в 10:56
Да, врачи по закону обязаны сообщать о мужчинах призывного возраста. Не знаю, могут ли приехать с ними людоловы, но сообщить врачи будут обязаны.
Пез Году Неделя• 02 августа в 10:57
Ответ дляБлакитна устриця
Працівники швидкої за грошову винагороду можуть навести.
Вони навіть не мають права запихувати до буса, але чомусь таких випадків вже сотні, якщо не тисячі. Тому зайти в дім цілком можуть. А поліцейські будуть поруч пити каву.
Та не фантазируйте
Ответ дляБлакитна устриця
И почему вам налепили тёток? Правду написали
Гола з конопель• 02 августа в 10:58
Ответ дляШкала Радощів
Випадково стережуть всіх, бо у них план. Оновлення даних вже давно ні ні шо не впливає.
Педиатор_я• 02 августа в 11:00
Ответ дляШкала Радощів
..
Блакитна устриця• 02 августа в 11:01
Ответ дляПез Году Неделя
Та не фантазируйте
Чому фантазія не може стати реальністю? Зарплати у лікарів швидкої мізерні. ТЦКшникам треба виконувати план.
Викликаю на дебати
• 02 августа в 11:02
Ответ дляШкала Радощів
Цей допис схожий на вкид з болот для залякування
Всякий це не вкид
Педиатор_я• 02 августа в 11:03
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Пез Году Неделя• 02 августа в 11:04
Ответ дляБлакитна устриця
Может и станет, но пока еще не было, а в скорой им все деньги суют, так что не мизерная у них зарплата.
Головний кошак• 02 августа в 11:04
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 августа в 11:05
Ответ дляГола з конопель
У мене під будинком чатували тцк на одного хлопчину . Не випадково - він не зʼявився по повістці . По місту теж ходили, запитували облікові документи і нікого не пхали в буса . Я жодного разу не бачила, аби когось силоміць затримували , якщо людина не порушила Законодавство . Звісно є випадки свавілля, але на власні очі ніколи не бачила . До речі, я дуже часто їжджу по укр , коли чоловік за кермом і на постах зупиняли лише три рази : подивились що оновлені дані ,і поїхали далі .
Педиатор_я• 02 августа в 11:06
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Твои речи, тебе на плечи.
Жди
Ответ дляШкала Радощів
Я тоже кстати, не видела, это говорит о том, что это к счастью редко, или тцкашники выскакивают из кустов и подворотен внезапно.
Маска-0b9f• 02 августа в 11:15
Ответ дляШкала Радощів
Сказочная страна у вас.
lorena28071970• 02 августа в 12:08
Ответ дляБлакитна устриця
Не несите ахинею! Работаю на скорой всю жизнь- не представляю, чтоб кто-то из коллег помог этим подонкам-людоловам.