Викликаю на дебати• 02 августа 2025

Якщо визвати швидку допомогу для чоловіка, то може разом з нею приїхати ТЦК?

Хто працює на швидкій або в лікарні можете відповісти?
Головний кошак• 02 августа 2025
Ответ дляZassy
Может. Абсолютно все социальные службы с ними работают, или как минимум передадут его данные
так навіть який то там закон приймали, що лікарі зобов´язані доносити на чоловіків призовного віку
Zassy• 02 августа 2025
Сейчас в ФБ много врачей работают на выезд, за деньги. Те кто не имеют отсрочек пользуются их услугами, но и здесь можно попасться, если они решат дополнительно подзаработать и сольют данные силовикам
Шкала Радощів• 02 августа 2025
Ответ дляГоловний кошак
в мене друга таксист завіз в тцк, а брата від будинку забрали в капцях і він пропав на покровському напрямку через два тижні після учебки
Брат не оновив дані? Чи просто випадково стерегли саме його біля будинку ?
Zassy• 02 августа 2025
Ответ дляГоловний кошак
Не только врачи, но и ОСББ, все социальщики и даже частные больницы.
ПлюшкамиБалуюсь• 02 августа 2025
Да, врачи по закону обязаны сообщать о мужчинах призывного возраста. Не знаю, могут ли приехать с ними людоловы, но сообщить врачи будут обязаны.
Добро с Кулаками• 02 августа 2025
Автор, у чоловіка гарячка, 36, 8?
Пез Году Неделя• 02 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Працівники швидкої за грошову винагороду можуть навести.

Вони навіть не мають права запихувати до буса, але чомусь таких випадків вже сотні, якщо не тисячі. Тому зайти в дім цілком можуть. А поліцейські будуть поруч пити каву.
Та не фантазируйте
Zassy• 02 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця

И почему вам налепили тёток? Правду написали
Гола з конопель• 02 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Випадково стережуть всіх, бо у них план. Оновлення даних вже давно ні ні шо не впливає.
Педиатор_я• 02 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
..
Блакитна устриця• 02 августа 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Та не фантазируйте
Чому фантазія не може стати реальністю? Зарплати у лікарів швидкої мізерні. ТЦКшникам треба виконувати план.
Головний кошак• 02 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
..
Удалено администрацией...
автор Викликаю на дебати • 02 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Цей допис схожий на вкид з болот для залякування
Всякий це не вкид
Педиатор_я• 02 августа 2025
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Пез Году Неделя• 02 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Может и станет, но пока еще не было, а в скорой им все деньги суют, так что не мизерная у них зарплата.
Головний кошак• 02 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 августа 2025
Ответ дляГола з конопель
У мене під будинком чатували тцк на одного хлопчину . Не випадково - він не зʼявився по повістці . По місту теж ходили, запитували облікові документи і нікого не пхали в буса . Я жодного разу не бачила, аби когось силоміць затримували , якщо людина не порушила Законодавство . Звісно є випадки свавілля, але на власні очі ніколи не бачила . До речі, я дуже часто їжджу по укр , коли чоловік за кермом і на постах зупиняли лише три рази : подивились що оновлені дані ,і поїхали далі .
Педиатор_я• 02 августа 2025
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Твои речи, тебе на плечи.
Жди
Головний кошак• 02 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
Твои речи, тебе на плечи.
Жди
ага)))
Kidstaff Bot• 02 августа 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
oboeva• 02 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Я тоже кстати, не видела, это говорит о том, что это к счастью редко, или тцкашники выскакивают из кустов и подворотен внезапно.
oboeva• 02 августа 2025
Ответ дляПедиатор_я
Твои речи, тебе на плечи.
Жди
Женщины, вы там обе нормальные?
oboeva• 02 августа 2025
Ответ дляГоловний кошак
ага)))
Что с вами такое, у нас обшее горе, вам легче не станет, что кого-то загребут, вашего не отпустят.
oboeva• 02 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
По какому закону?
Маска-0b9f• 02 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Сказочная страна у вас.
Еленнн• 02 августа 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Они же в дом не имеют права зайти, и откуда они на скорой возьмутся. Неужели думаете у больного начнут военник требовать?
а недавній закон, про вхід без дозволу,щоб ’зібрати докази’??
чаревна• 02 августа 2025
Ответ дляLacrimo
Були випадки , що їздили тцк в швидкій. Доречі , якщо завезуть в лікарню - то тцк повідомлять, ті там біля лікарень постійно лазять.
Та вы шо, я знаю случай прям с операционного стола зашли забрали. Зашивал себя этот мужик сам в бусике
чаревна• 02 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ага, на кссах супермаркетов тоже так, увидели мужика в очереди и сразу звонят куда надо
uma• 02 августа 2025
Нет, в скорой приедут только врачи. А вот уже в больнице ТЦК часто пасется.
lorena28071970• 02 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця

Не несите ахинею! Работаю на скорой всю жизнь- не представляю, чтоб кто-то из коллег помог этим подонкам-людоловам.