Морковна• 03 августа в 15:05

Як може називатися таке взуття?

Типу босоніжки примітивні на пласкій підошві та в якості кріплень та шлейок - гумові такі стрічки. Тобто тягнеться абсолютно усюди і сяде на будь яку проблемну ногу.
Хочу мамі замовити, бо ноги набрякші та з кісточкою, не можу ніц їй знайти підходящого - і не знаю як шукати(
ДлинноНожка• 03 августа в 15:06
вьетнамки силиконовые
или просто босоножки силиконовые, смотря где шлейка относительно большого пальца
Блиск думки• 03 августа в 15:08
Ответ дляДлинноНожка
вьетнамки силиконовые
Там не силікон, там тканинна резинка.
Невидимка• 03 августа в 15:08
Эти босоножки тканевые и очень мягкие и все на липучках.Если везде шнурки как вы описали, то сможет ли мама в них ходить и не будут ли врезатся в ногу?
ДлинноНожка• 03 августа в 15:08
Ответ дляБлиск думки
Там не силікон, там тканинна резинка.
автор же пишет резиновые шлейки
автор Морковна • 03 августа в 15:10
Ответ дляДлинноНожка
вьетнамки силиконовые
Ні, не в´єтнамки, треба щоб і ззаду підтримувало їй ногу, вона вже дуже невпевнено ходить
Блиск думки• 03 августа в 15:10
Ответ дляДлинноНожка
автор же пишет резиновые шлейки
Думаю, автор про щось таке пише.
автор Морковна • 03 августа в 15:10
Ответ дляНевидимка
Ось саме таке і врізається. А там широкі резинки і ні, вони не врізаються, я таке у вагітність носила колись, як ноги налиті були
автор Морковна • 03 августа в 15:11
Ответ дляБлиск думки
Думаю, автор про щось таке пише.
Да-да-да, дуже схоже!
автор Морковна • 03 августа в 15:11
Ответ дляБлиск думки
Думаю, автор про щось таке пише.
А за яким запитом ви шукали?
Блиск думки• 03 августа в 15:11
Ответ дляМорковна
Да-да-да, дуже схоже!
Я загуглила просто: сандалії на резинках.
А вот недавно• 03 августа в 15:15
Ответ дляМорковна
Чому не вирішуєте питання з набряками і вальгусом?
автор Морковна • 03 августа в 15:19
Ответ дляА вот недавно
Тому що це її рішення. Питання було виключно про взуття.
А вот недавно• 03 августа в 15:20
Ответ дляМорковна
Зрозуміло. Просто попереджу вас, моя мама так доводилася з вальгусом, що взагалі ходити вже не могла без сильного болю. В результаті таки пішла на операцію. Але зважайте, що з віком відновитися набагато важче
dulenok• 03 августа в 15:43
Ответ дляБлиск думки
Думаю, автор про щось таке пише.
В 90 х такие были. Да , не давят, легкие, резинки тянутся , но вывихнуть ногу в них легко. Резинки вокруг ноги перекручиваются и подошва уходит вбок. Очень стремно было
Галя-краля• 03 августа в 16:50
Ответ дляМорковна
У мене були дуже схожі, то ця резинка швидко розтягується та заважає, натирає. Дуже незадоволена, при тому брала італію.. пробувала кілька разів до них повернутися, ні, погані.