Налитое яблочко• 03 августа 2025

Професія і доходи

Тема просто поговорити про те, як ми самі можемо впливати на свій дохід. Я вважаю, що праця лікарів дуже недооцінена в нашій державі. Зарплати в державних установах копійчані, і якщо лікарі скаржаться на них, я їх цілком розумію.
Проте... хто з лікарів хоче заробляти більше, той для цього щось робить. І в сучасному світі соцмережі цьому допомагають. Але це також робота.

Була підписана на одного лікаря, з її дописів (безкоштовних) отримала концентровану корисну інфо з того питання, яке мене цікавило. Врешті решт я пішла на індивідуальну консультацію за 2500 грн. Ще і довелось почекати майже місяць, поки з´явиться вікно.
Тобто нестачі клієнтів лікар не відчуває. Але вони їй не падають з неба, вона щось для цього робить і поза медициною.
І от я думаю, чому я активно не просуваю свої послуги в соцмережах? Тому що мені лінь це робити, я не хочу цим заморочуватись, я хочу просто робити те, що вмію, і в чому розбираюсь)
Але якщо мені лінь цим займатись, то тоді і немає чого скаржитись на дохід. Хоча я і не скаржусь))
А що ви з цього приводу думаєте?
Сирожено_пирожено• 03 августа 2025
Яка спеціалізація у лікаря ?
Викладачам ще гірше ніж лікарям. Так, можна приватні уроки давати, але не за 2500 і навіть не за 1000.
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Яка спеціалізація у лікаря ?
Гінеколог-ендокринолог.
Але загалом це ’стандартна’ ціна. У алерголога також така.
Репетитор коштує 400 грн, за 40 хв. Але це все ж більше, ніж ставка вчителя в школі.
Сирожено_пирожено• 03 августа 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Гінеколог-ендокринолог.
Я про викладачів вишів. Звучить престижно, а в реальності трохи більше мінімалки на початку.
Король дивана• 03 августа 2025
если вы чего-то хотите, то вы это планируете и достигаете
если не планируете, то и плывете по течению
ваши услуги сами себя не продадут, что-то надо делать
Дрібка щастя• 03 августа 2025
Не знаю, у меня в соседях гинеколог и бывший хирург, судя по их дому и машине совсем не бедные.
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
так і є. Але якщо держава таку працю не цінує, треба брати справу в свої руки.
Професійна сторінка є, але її веду неактивно. Виходить, що я могла б написати допис, і мені є про що сказати, але зависаю тут)
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляКороль дивана
так, я про це і пишу, що треба презентувати свої послуги.
Я їй заплатила по суті після того, як майже півроку сиділа в підписниках і просто читила дописи час від часу. Але коли припекло, то я одразу знала до кого звернусь.
Сирожено_пирожено• 03 августа 2025
Ответ дляДрібка щастя
Я тому і уточнила у автора, бо у лікарів теж є більш доходні, і менш доходні галузі. Хірургія,гінекологія - найбільш вигідні, в основному.
Сирожено_пирожено• 03 августа 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Та я теж оце зависла у відпустці ))
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляДрібка щастя
ну гінекологи і хірурги завжди були при грошах. Але це часто це ’вдячності’. У мене була дуже гарна акушер-гінеколог, яка вела вагітність, я їй платила гроші за кожен прийом, бо приватна мені б в рази більше обійшлась, а ця лікар мені дуже подобалась.
Так, це ймовірно ’хабар’, але через такі хабарі її послугами могли скористатись інші вагітні, які не могли платити приватним лікарям.
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
мені вже 40, то у мене є лікарі у підписці))
Є і гастроентеролог, і по антиейдж, дієтолог. І дитячйй лікар, педіатр. До речі, мега крутий лікар, завдяки якому я не витратила на непотрібні аналізи більше 7 тис грн.
Лікарі ж можуть змінювати спеціалізацію.
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Та я теж оце зависла у відпустці ))
у мене непоганий дохід, тому я трохи на ізі, як каже молодь))
Але мої колеги, які активно ведуть соцмережі, заробляють більше. І їм ще і 30 немає.
Удальонка• 03 августа 2025
це ви у Лелюх консультувались?
автор Налитое яблочко • 03 августа 2025
Ответ дляУдальонка
це ви у Лелюх консультувались?
ні, не цей лікар.
Я не думаю, що їх мало. Багато лікарів веде свій блог в інсті.
Але не той де ’тут я п´ю каву’, а тут граюсь з котиком))
А там де пишуть корисну інфо для пацієнтів.