Губи з філером• 03 августа в 22:22
Це маніпуляція з боку чоловіка чи психологічне покарання?
Я трохи не можу зрозуміти поведінку чоловіка. Вже півроку спілкуємось з ним по переписці і ось я стала помічати, що якщо йому щось не подобається у моїй відповіді він читає, не відповідає і потім переписку починаю я. Може пропасти на тиждень. Мене трохи це напрягло і я його запитала - він такий, та я типу зайнятий був. Мені здається, що це схоже на форму маніпуляції . А насправді мені потрібна порада та погляд на цю ситуацію зі строни. Що то за фігня така з його боку?
Пупс• 03 августа в 22:23
Йому на вас поф максимально
Не вийде нічого, навіть якщо плазувати будете
Кондуктор маршрутки• 03 августа в 22:24
Мой б/м если ему не нравится разговор сразу уходит, я часто этим пользуюсь.
Каркуша Клара• 03 августа в 22:30
Якщо таке повториться, - спробуйте не виходити першою на зв´язок і побачите що буде.
В цілому, з опису, відношення його мені не подобається. Але ж і відносин по суті немає. Оцей весь віртуал - більше про втрату часу та ілюзії.
Котогосподиня• 03 августа в 22:34
Я не поняла, это муж?
Если просто рандомный чувак по переписке бы пропал на неделю, то пофиг.
Если у вас отношения, то это не нормально. Всмысле даже не спросить как ты ?
Вам самой норм?
ЯяяКакаджамбо• 03 августа в 22:36
А яка ціль такого спілкування між двома дорослими людьми? Ви онлайн в шахмати граєте?
Чи ви обидва мережеві фріки?
Анютины ласки• 03 августа в 22:37
А как вы сделали вывод, что ему не нравится то, что вы написали, если он молчит?
Сосиска_Втесте• 03 августа в 22:37
Ответ дляМамин тріль
Вы живёте вместе и он пропадает на неделю?
Чим ви читаєте? Там же написано ’Вже півроку спілкуємось з ним по переписці’
Мамин тріль• 03 августа в 22:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Можете по разным комнатам и только переписываются)
Мамин тріль• 03 августа в 22:48
Автор такая активная,нафига тему создавать и не отписываться. Как муж делает точно так
Ручки-Крючки• 03 августа в 22:52
это и есть манипуляция в чистом виде. не нравится - пропаду, пусть понервничает
Коржик• 03 августа в 22:59
Ну так и сами пропадите.
А лучше в блок, ищите нового. Этот бракованный
Губи з філером
• 03 августа в 23:34
Ну, мені він сподобався але чим далі тим ця фігня частіше, щось не так все - тиша, мене вже напрягає
Для мене таке значить , що розмова не клеїться, нема контакту. У мужика нема мотивації, інтересу, він зливає, а жінка не розуміє і далі липне. У подруги перший хлопець в оф стосунках так зливав її ігнором , коли завів уже іншу. Довів до істерик щоб вона сама його кинула. Саме це він робить.