Ждун с Нибиру• Изменено 06 августа в 23:09
Важко лишатися наодинці з думками
Я чисто понити. Може в когось теж так, давайте пониємо одна одній, може, полегше стане…Весь день бігаю, кручуся, дві роботи без вихідних, домашні справи, фізичні навантаження, плюс ганяю по секондам як костюмер, шукаю костюми і реквізит для зйомок - спеціально виснажую себе до неадекватного стану, щоб ввечері впасти і не мати сил на роздуми. Бо якщо буде трошечки сил - торба. Справа в тому, що в мене ВСІ родичі, включаючи батьків - з промитими мізками у кацапстані, сьогодні вітала сестру з днем народження і накатило. До війни були дуже близькі, постійно були на звʼязку, а зараз як підмінили. До сих пір сняться мені, наче у нас все добре, ми спілкуємось як раніше. Не бачились вісім років. Сумую сильно за ними. Друзі теж відвалились: хто закордоном, а з ким просто життя розвело. Є чоловік, дітей нема (бо по-жіночому великі проблеми). Є хоббі і не одне, але все перестало приносити радість. Маю діагностовану депресію, але АД так і не вдалося підібрати через побочки. В магазин страшно ходити через ціни, в цілому якась безперспективність і безнадія. Плюс обстріли, руйнування, смерть, постійна тривога. Важко вивозити. Майбутнього просто не бачу. Раніше мріяла про різне, про дім, про карʼєрні плани, про задуми, тепер ні про що не мрію. Здоровʼя посипалось. Треба робити дві вставні щелепи, зубів майже не лишилось, а мені тільки 35. З щитовидною проблеми, з гормонами проблеми, 10 років сиджу на КОК, бо ніхто з лікарів України не знає, як мене полікувати, та і чат ЖПТ не знає. Треба вже злізати з КОК, бо вік, а я не можу, бо без них починається пекло - овуляції нема, в кожному циклі ростуть фолікулярні кісти по 8 см і так триває роками. Вже була купа операцій. Безвихідь. Живу і живу одним днем. Думати про майбутнє страшно. Думати про минуле - гірко. Капець коротше. Краще не думати. Але іноді трапляється, як от зараз. Постійно не вийде тікати…
Ms. Любмая жена• 06 августа в 23:11
У меня тоже так. Устаю больше всего, когда остаюсь одна к примеру по пути на работу или другие дела. Вообще мысли ужасные в голову лезут
Ні за холодну воду• 06 августа в 23:11
Щось схоже і в мене..з початком повномасштабної вийшла на постійну роботу, бо від думок зайвих дах їде.
Щедрик ведрик• 06 августа в 23:13
Где краткий синопсис?
Я что это читать должна?
Это неуважение ко мне - стоько букв политых соплями
Я что это читать должна?
Лялька в колисці• 06 августа в 23:14
у всех плюс-минус так же.
сегодня шла час с занятыми руками (т.е. в телефончик не повтыкать) и наедине со своими мыслями. мой худший час за последнее время.
родичи все тоже в рашке. не общаюсь.они больные люди.брат двоюродный подох за рашку.были близки,плюнула бы на его могилу.спаситель бля
Лялька в колисці• 06 августа в 23:15
Ответ дляЩедрик ведрик
Где краткий синопсис?
Я что это читать должна?
к тиктокам переходите. чистый дофамин,напрягаться не треба.
Стопясят раз обсуждала• 06 августа в 23:15
Делайте это через НСЗУ в Мать и Дитя у Холодян и некогда будет думать года 4.
Лялька в колисці• 06 августа в 23:16
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
только если у нее есть подтвержденный д-з бесплодие. и всего 1 попытка эко.
но вообще тема.
Стопясят раз обсуждала• 06 августа в 23:20
Ответ дляЛялька в колисці
но вообще тема.
2 попытки сейчас, диагноз поставить вообще не проблема
Спершу жінка має звернутися до акушера-гінеколога в спеціалізованому закладі, який має договір із НСЗУ на пакет «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах». Направлення для цього не потрібне. Лікар акушер-гінеколог проведе обстеження, визначить показання до проведення ЕКО, а за необхідності скерує на консультацію до суміжних спеціалістів (терапевт, кардіолог, невропатолог, ендокринолог та ін.)
На цьому етапі може знадобитися стаціонарне лікування або дообстеження. Лікар-акушер гінеколог може направити жінку до спеціалізованого багатопрофільного закладу або перинатального центру, які надають безоплатні послуги в межах пакетів «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» і «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій».
Після дообстеження лікар акушер-гінеколог скеровує пацієнтку до мультидисциплінарного консиліуму або у спеціалізованому багатопрофільному закладі, або у перинатальному центрі, або у закладі, який надає послугу ДРТ. Консиліум лікарів приймає рішення про наявність підстав для отримання послуги з лікування безпліддя та відсутність протипоказань.
Місце отримання послуги пацієнтка має право обрати самостійно із переліку закладів, які уклали договір із НСЗУ про медичне обслуговування за відповідним пакетом медичних послуг.
У меня такая же проблема как у автора, персистенция фолликулов, уходят в кисты, всю жизнь такое, двое детей, для этого эко и придумано.
любименькая• 06 августа в 23:20
Ответ дляЩедрик ведрик
Где краткий синопсис?
Я что это читать должна?
Интересно, какой совет вы можете дать, когда вы такая « приятная женщина »
Ждун с Нибиру
• 06 августа в 23:21
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую за пораду. Можливо, хоч щось вдасться полагодити) але зараз з чоловіком планувати таке важко.
Лялька в колисці• 06 августа в 23:24
Ответ дляЖдун с Нибиру
у вас времени несколько лет. в 39 лавочка с бесплатными эко закроется
Ждун с Нибиру
• 06 августа в 23:25
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую, не знала про обмеження по віку.
Стопясят раз обсуждала• 06 августа в 23:26
Ответ дляЖдун с Нибиру
Всё удастся, будете делать эко как я, на блокаде своих гормонов, гормоны из вне поступают в правильных дозах, фолликулы растут прекрасно, в нужный момент вместо овуляции (часто врачи переживают, чтобы у пациентки не случилось спонтанной овуляции, а при нашем диагнозе красота, невозможно)) врач сам их прокалывает и забирает яйцеклетки.
Гормоны щж скорректируют перед протоколом.
Не важно что и как с мужем, вместо сестры и депрессии думайте о своих интересах, Вам 35 лет, нужен ребенок, пусть муж сто раз козел, главное сперма и запись в свидетельстве, потом пусть валит куда хочет.
Успокаивайтесь и начинайте двигаться.
ЧорноброваЯ• 06 августа в 23:47
Автор обнимаю, у меня что-то похожее как у вас, промытый папа, с мамой вообще не общаемся, зубы посыпались, нужны или импланты или протезы, так хотела импланты, но нет денег, жуткая тревога по ночам, бессонница из-за обстрелов, пол года назад назначили ад, но так и не решилась пить...
Единственное я не хочу детей, такое ужасное моральное состояние, война , безубие, та не , не вижу смысла думаю это будет утопия для меня.
Ждун с Нибиру
• 06 августа в 23:53
Ответ дляЧорноброваЯ
Це дуже важко, коли при живих батьках і рідних ти не можеш їм написати, поговорити, приїхати, обійняти…а з приводу дітей я теж раніше хотіла, а зараз розумію, що з дитиною по-перше буду сама переважно, без допомоги. А треба працювати, мене тут ніхто особливо не підстрахує. Плюс не зможу бути мобільною з дитиною, бігати в укриття і все таке інше. А народити дитину, щоб свідомо наражати її на небезпеку… не можу. Якщо щось з нею станеться, я собі не пробачу.
ЧорноброваЯ• 07 августа в 01:37
Ответ дляЖдун с Нибиру
А как вы без зубов живёте? ( Потому что я очень комплексую)
У вас совсем их нету?
Йосип_молодий• 07 августа в 02:54
Вот все переживания могу понять кроме переживаний о родственниках кацапонастроенных. Забейте на них и всё
Ждун с Нибиру
• 07 августа в 08:28
Ответ дляЧорноброваЯ
У вас совсем их нету?
Ну лишилося штук 7 своїх і штук 7 вкладок з коронками. Комплексую, звісно. І це ж незручно, плюс обличчя деформувалося, як в старої бабки стало(
ЧорноброваЯ• 08 августа в 23:52
Ответ дляЖдун с Нибиру
А вы из Киева? Не думали где зубы делать в будущем, может можете кого-то посоветовать?
Ждун с Нибиру
• 09 августа в 08:41
Ответ дляЧорноброваЯ
Поки ні, не думала, треба багато грошей, а їх треба заробити для початку, а потім вже думати. Поки ходжу потихеньку видаляю і лікую те, що лишилося.