Оле Лукойе• 15 июля 2025
Питання до тих, хто довго не може заснути
Страждаю таким безсонням доволі давно, мозок не відключається на сон, а я не хочу постійно бути на ліках (мелатонін, магній чи трави взагалі не беруть); є і тяжча артилерія, але хочу сама справлятися. Про фізично напрацюватись - теж мимо, вдень не сплю, працюю і багато ходжу.
Питання до таких же, як я: що ви слухаєте може в ютюб, киньте авторів, або чи є якийсь ритуал для сну? Чи що допомагає засинати?
Цибулька зла• 15 июля 2025
Пігулки, і після них деякий час нормально засинаю і не прокидаюсь серед ночі. А так не нервуватись.
Лепешечка• 15 июля 2025
спрей для сну Нервонорм.1 пшик під язик. невропатолог сказала приймати щось - інакше буду в дурці. виписала Нервонорм. і коли сильний стрес гидазепам. інакше почнуться панічки .а це все.
Ширли-Мырли• 15 июля 2025
Я спала не більше 4-х годин. Просто сходила до лікаря, попила пігулки і сплю нормально. Забула що таке безсоння
Добрая свекровь• 15 июля 2025
нічого не приймаєте,що має у побічних діях безсоння?.я так змінила препарат від тахікардії і почала засинать.
Планшетница• 15 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
какие именно?
Ширли-Мырли• 15 июля 2025
Ответ дляПланшетница
какие именно?
Міасер. Від них була велика слабкість, попросила і лікар замінила. На що не згадаю. Дома упаковка лежить, ввечері напишу. І те, і те рецептурні ліки
Мию чакри щоденно• 15 июля 2025
Мне вот это очень помогает, мозг реально отключается.
Ну и если честно, то мастурбация тоже чуть помогает ))
Ширли-Мырли• 15 июля 2025
Ответ дляЛиВан
до якого лікаря ви ходили?
До психіатра. Із іншою проблемою та заодно пролікувала безсоння
Планшетница• 15 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
мне его тоже прописали - я пока не рискнула - от него есть набор весе?
АсобеннАя• 15 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Вам нормально він підійшов? Мені теж призначали, за місяць опухла на 9 кіло. Вибачте, бачу не підійшов.
Ширли-Мырли• 15 июля 2025
Ответ дляПланшетница
Я не заметила изменений в весе или пищевых привычках. Прохожу от дома до метро пешком 3 км, и на миасере мне вдруг стало очень тяжело проходить это расстояние
Оле Лукойе
• 15 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Нічого не приймаю більше, проблема поки що одна
Оле Лукойе
• 15 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Ви довго приймали ліки, що лікар призначив? АД я так розумію?
Планшетница• 15 июля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
ясно...на сердце дало
Планшетница• 15 июля 2025
Ответ дляАсобеннАя
вот и я не хочу его пить - пока иногда пью сондокс а так мелатонин 10 мг
Ширли-Мырли• 15 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Основний препарат - атаракс, це не АД (пригніченням активності у деяких ключових зонах субкортикальної ділянки центральної нервової системи). Приймала півроку. На максимумі було 50 мг на добу
Замрійлива• 15 июля 2025
Допомагають відео з ютуба, іменно те що мене цікавить, вставляю один навушник і слухаю, якусь цікаву тему для себе, а під цікаве легше заснути
Замрійлива• 15 июля 2025
Але коли була на сильному постійному стресі, то нічого не допомагало, окрім АД
Я не тону• 15 июля 2025
По поводу ритуалов. Читаю на ночь.
Потом асмр включаю ,но не всякий подходит. Ещё есть с дождем или морем
На паровозе• 15 июля 2025
Автор, спробуйте нічого не дивитись/слухати. Має бути цифровий детокс: 1 година без екранів перед сном
Оле Лукойе
• 15 июля 2025
Ответ дляНа паровозе
Пробувала і так, не сплю годинами все одно