Непонятно• 07 августа в 09:29
ЄВідновлення коли зараховується виплата
Ще 31.07 прийшло повідомлення, що очікуєте на зарахування коштів (все погоджено). Але досі немає. Хто вже отримував Київ, через скільки днів після підтвердження прийшли кошти?
Непонятно
• 07 августа в 10:00
Ответ дляНуКаНаКа
А через скільки комісія прийшла? Бо вікна вибило...
Комісія десь через тиждень була. В загальному ще трохи і буде 2місяці як ми чекаємо😔
Оце потужно• 07 августа в 12:18
В Донецькій області зарахували десь трохи більше ніж через місяць після комісії
ЯНаПэПэ• 09 августа в 00:12
Ответ дляОце потужно
А давно, какой город? Тоже жду известий по квартире) но второй месяц - тишина.
Оце потужно• 10 августа в 00:53
Ответ дляЯНаПэПэ
Краматорськ