НаливайКа• 03 августа в 16:00

Возврат Зара

Как быстро Вам возвращаются деньги на карту? У всех так - сначала приходит уведомление от Приват банка о возврате ден средств, а зачисление физически происходит через несколько дней?
Сметчица• 03 августа в 16:02
Я поки чекаю. Лише лист на пошті є від 28.07, що протягом 14 днів будуть кошти.
автор НаливайКа • 03 августа в 16:10
Ответ дляСметчица
На який банк у вас повернення? В мене від 27
Сметчица• 03 августа в 16:36
Ответ дляНаливайКа
Моно
автор НаливайКа • 08 августа в 07:02
Ответ дляСметчица
Підкажіть, чи отримали ви врешті повернення грошей?
Сметчица• 08 августа в 08:28
Ответ дляНаливайКа
Ні. Чекаю 14 днів, сьогодні 12. В понеділок напишу в підтримку банку, саме так пише в листі, що якщо нема коштів, писати їм.
автор НаливайКа • 08 августа в 11:02
Ответ дляСметчица
Ось і я досі чекаю. Хоча гроші за наступне повернення вже отримала
автор НаливайКа • 11 августа в 09:03
Ответ дляСметчица
Доброго ранку, підкажіть, чи віришилось ваше питання з поверненням?
Бо мені так кошти й не зайшли, банк вимагає арн код підтвердження платежу, а зара відмовляється такий код надавати
Сметчица• 11 августа в 10:26
Ответ дляНаливайКа
Вчора ввечері написала в банк, бо якраз 14 день. Сказали, що питання потребує довшого вирішення і протягом доби мені напишуть чи зателефонують.
автор НаливайКа • 11 августа в 10:30
Ответ дляСметчица
Чи могли б ви відписати в темі після відповіді банку
Дякую
Ирина-f958• 14 августа в 16:23
Ответ дляНаливайКа
Дуже багато випадків у Zara що за повернення за кінець липня люди не отримали кошти . В мене 5 замовлень повернуто і за жодне гроші не повернула . Повертала 25.07. Сьогодні подзвонила в зару кажуть що фінансовий відділ вирішує ц
Проблему , але так, код відмовляються надавати
Сметчица• 16 августа в 15:03
Мені сьогодні повернули кошти. Банк не допоміг. Зверталась в Зару
автор НаливайКа • 16 августа в 21:49
Ответ дляСметчица
Дякую за відповідь. Я вчора також отримала, мабуть, все ж проблема була з боку самої Зари. Якась масова проблема з поверненнями, при чому на різні банки