Безсовісна кума• 07 августа 2025
Відпочили, так відпочили
Спробую коротко. Звичайна сімʼя, за останні роки відпочинок разом, саме за кордон, перший. Двоє дітей-16 і 9.Турція
Дорога була спланована добре, ніяких затримок не було, все одно ниття, то жарко, то холодно, то довго.
Ну ок. Таке. Готель абсолютно нормальний, не про нього мова. Не перший раз.Чоловік плигає в басейн, вибиває палець на нозі, сильний ушиб
Палець синій, розпух, нічого не хочу нічого більше не радує. Перед виїздом виліз ячмінь. Морда лиця більш не посміхалася взагалі. Досі .
Син, старший, два дні покупався, спина. Чи потягнув, чи протягнув. Перший раз таке. І Хочу додому. Лежу всі інші дні в номері, не чіпати мене.
Дочка - молодша. Перші 3 дні - ок. Далі, мабуть кондиціонери і перепад з вулицею, соплі, плачі, ниє, все не так.
Я нічого, але з тими ними усіма, я вже максимально хотіла додому
І поскоріше. Висновок. Їду тепер сама на відпочинок. З подругою. Як і останні два роки їздила. Бо це все точно не релакс, а напряг, від якого я відвикла. Ще й сума помножена на 4. Не жаліюсь, розповідаю
Аноним_1858• 07 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
«Звичайна сімʼя, за останні роки відпочинок разом, саме за кордон, перший.»
Що саме перший раз?
Чукча писатель? Не читатель? Чётко ж написано.
Безсовісна кума
• 07 августа 2025
Ответ дляБегущаяпо
Так это вы жалиетесь, что у вас все не то и все не так , отдых в турции не состоялся.
Я розповіла, не жаліюсь
Зробила висновки, що краще відпочиваю одна
Безсовісна кума
• 07 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що саме перший раз?
За останні роки !
Безсовісна кума
• 07 августа 2025
Ответ дляМанкоголік
ЗА-ГАР-ТО-ВУЙ-ТЕ
Вдома ніхто не хворіє. В нас навіть взимку18 в кімнатах, більше не вмикаємо опалення
Заместитель Анонима• 07 августа 2025
Ответ дляМарічка
В Турции в аптеке можно купить офигенные и дешевые лекарства без рецепта. У меня дети за 2 переболели и дальше развлекались
Насчёт офигенный турецких лекарств это вы ну очень перегнали.Турки славятся постельным и полотенцами,но точно не лекарствами
Заместитель Анонима• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ну то чого вам жалітися ?
Они у вас нытики,таким всегда всё будет не то и не так
Безсовісна кума
• 07 августа 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Точно. Я так і сама вже зрозуміла
дама_из_декрета• 07 августа 2025
Что это за отдых вместе. Отдых это когда сам едешь, ну можно мужа взять и то если он не нудотный. А детей такого возраста можно самих отправлять, пусть в коллективе с такими же детьми общаются, сто процентов ныть не будут.
Мааарковная• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Через роботу. Бронь. В цьому році відпускають і у відпустки,перший раз за останні роки і вийшло
Расскажите, какие доки нужны, командировка обязательна?
Мааарковная• 07 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я думаю це залежить від підноси на родині.
Мені максимально дивно, що маму наполягають хворі діти. Ну і діти вже доволі дорослі, тому потрібно підбирати такий відпочинок, який комфортним буде для всіх.
Папе - рыбалка, старшему - бордель, младшей - диснейленд, маме - спа, так?
Мааарковная• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Так это вирус был
Безсовісна кума
• 07 августа 2025
Ответ дляМааарковная
Ні, їхав саме у відпустку
Дозвіл від керівника підприємства, його забрали по перевірці, квитки. Друкували все. Бронь готелю, страховки.
Тихомандражная• 07 августа 2025
Їдим 2 роки поспіль з дітьми і з подругами. У дітей своя тсовка, в мам своя. Ніхто не ниє. Дуже раджу
Єдина Країна• 07 августа 2025
Розумію вас автор.
Чоловік що за тютя у вас?
Ладно підліток…
Ну ушиб, і що?
Тому ж подругою, а сімʼя ниє безкоштовно вдома.
Чоловік що за тютя у вас?
Ладно підліток…
Ну ушиб, і що?
дама_из_декрета• 07 августа 2025
Ответ дляЄдина Країна
Розумію вас автор.
Чоловік що за тютя у вас?
Ладно підліток…
Ну ушиб, і що?
Чоловік що за тютя у вас?
Ладно підліток…
Ну ушиб, і що?
Мне кажется то автор всё драматизирует и сама ноет.
сладкий_ноябрь• 07 августа 2025
Ответ дляМааарковная
Я не згаю який відпочинок любить вся родина, а не кожен її член окремо.
Иванка Бур• 07 августа 2025
Ответ дляМанкоголік
Підноси і наполягають - про що мова?
пiндоси на мамку наполягають)))
Мона_Лиса• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Блін, я теж так хочу. Але в мого чоловіка начальство швидше вдавиться, ніж дасть потрібний дозвіл.
Престидижитатор• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Я розповіла, не жаліюсь
Автор, наша дочь уже взрослая, и мы до войны много ездили с мужем вдвоём- несколько раз в год. Самостоятельно. Потом три года- никуда, а то я ж без него не хочу, мне одной скучно, неинтересно и так далее.
Ага. В этом году первый раз в жизни съездила одна. Божечки, какое же это счастье!!!! Мои выводы такие же как и ваши. Раз год надо ездить без семьи. Точка..
Мона_Лиса• 07 августа 2025
Ответ дляПрестидижитатор
От і в мене з напарниць- тільки доросла донька. І вона категорично не хоче їхати((
Ви самостійно в тур їздили? Чи у власноруч організовану поїздку? Я теж все більше схиляюся до думки, що доведеться їхати самій.
МастерЮля• 07 августа 2025
Идеальный отдых с подростком-его в лагерь,а папа с мамой отдельно.Всем интересно и все довольны.
Блакитна устриця• 07 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
ви не галичани? Бо тільки там панічно бояться протягів і від кондиціонерів масово хворіють.
Я не галичанка, боюся протягів і кондиціонерів, тому нікуди не їзжу
Дуняша• 07 августа 2025
Ответ дляБегущаяпо
Класно кто то по посадкам с автоматом рыгает от жары, а кто то в турции пальчики выворачивает.
А вы в курсе, что одного военного кормят трое работающих гражданских? Если бы закрыли все предприятия с бронью, то воевать было бы некому. Ну и ещё - военные тоже по закону могут выезжать за границу на отдых ) видели рекламу а мий в азови? Там жена азовца со своим в Италию собиралась
Дуняша• 07 августа 2025
Ответ дляМарічка
Какие вы покупали?
Люблю джаз• 07 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
В принципі так воно і є. Але чому так?
Може ще третю?• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Волинь, але дійсно, кондиціонери в цьому році не вмикали ніде, ні в авто, ні вдома. В нас це прохолодне літо
А у вас что, мед. страховки не было, чтоб хотя бы к отельному врачу обратиться за обезболом и мазью для пальца и спины? Про сопли вообще молчу, таблеток от простуды полно, сразу бахнул и витамином С заел )))