Миловидна леді• 08 августа 2025

Спеціалісти з фармаконагляду

Дівчатка, є тут такі? Розумію, професія не дуже поширена, але ж все-таки) Цікавить рівень ЗП, бо мені здається мене «трішки» знецінюють.
Домашка• 08 августа 2025
Не зустрічала спеціалістів цієї сфери, було б цікаво почитати. Чекатиму, а раптом хтось напише
Голубец• 08 августа 2025
Це держслужбовці і їхні декларації у вільному доступі. Пошукайте, дізнаєтеся
автор Миловидна леді • 09 августа 2025
Ответ дляГолубец
Це не держслужбовці)))
Голубец• 09 августа 2025
Ответ дляМиловидна леді
Це не держслужбовці)))
Так, я не права, переплутала з контролем. Пробачте за помилку.