В шоколаде• 10 августа в 08:51
По яким параметрам шукати житло на Букінг? Оплата при поселенні?
Чи оплата відразу на сайті
Як ви робиите
Шалена красуня• 10 августа в 08:54
Буде по різному, будо так що забронила три доби і на місці докупила.
Пластилин_Колец• 10 августа в 08:54
Як вам зручніше. Якщо впевнені і подобаються апарти, то можна і одразу оплатити. Я дивлюсь на рейтинг, читаю відгуки. Це головне
Путающаяся• 10 августа в 09:00
Я знімаю готелі, мені так більше подобається. В основному, оплата за пару днів до заїзду. Хоча буває і на місці