СкокоМнеДадите• 11 августа в 10:17
Автобусний тур в Париж
Хто їздив з Аккороди чи Адріатиком в Тури де 2-3 дні у Парижі. Підкажіть, що там по вільному часу у місті? Скільки є часу, де готель був( наскільки далеко від центру)? Кожен день різний,чи ці дві ночі один і той самий? Автобус в центрі забирає на інші екскурсії чи самостійно весь день пересуваєшься?
Ппоюлема в тому, що в Парижі дитина хоче на Ейфелеву вежу. Ось при мрія - мрія. Все інше : Лувр, Версаль, Діснейленд, Нотр Дам і т.д - ну це як додаток до вежі. Тому і питаю, чи зможемо ми самостійно, замість якось екскурсії піднятися на вежу. Чи вистачить у нас на то часу.
Буду вдячна за відгуки)))
Країна мрій• 11 августа в 10:21
Ой только не автобус, самолет с Ясс в аэропорт 25 евро, там такая очередь на башню, за три дня вы не попадете то что вы написали, хотите сами, Диснейленд это отдельный день, лувр очередь за месяц весь не обойдете, Версаль тоже отдельно день
Країна мрій• 11 августа в 10:22
Два дня ехать в автобусе это ужас, мне с Ясс в Одессу ехать долго, а это два дня
СкокоМнеДадите
• 11 августа в 10:23
Ответ дляКраїна мрій
Ну я в курсе про дорогу. Мене цікавить саме час в Парижі як спланована у Аккорда чи Адріатиком.
Країна мрій• 11 августа в 10:24
Я 4 раза в Париже была, честно на эйфелевой ничего интересного, лучше сразу в Диснейленд моя любофффф
Країна мрій• 11 августа в 10:24
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я раз в жизни с аккордом ехала в Грецию , сказала никогда больше, это мучение но не отдых
СкокоМнеДадите
• 11 августа в 10:25
Ответ дляКраїна мрій
Я сама нікуди не планую. Лише вежу самостійно.
Все інше- лише брати у турагента екскурсії.
Країна мрій• 11 августа в 10:25
Если отель и будет то самый дешевый и он будет на окраине Парижа, в центре ни один из вышеперечисленных вас не поселит там цены огого
СкокоМнеДадите
• 11 августа в 10:27
Ответ дляКраїна мрій
Я теж була. Але це мрія дитини. Ну ось треба і всьо))) Фото/ відео з вежі він наші бачив. Ютубчик теж. Ну не знаю чого ота вежа треба.
Країна мрій• 11 августа в 10:27
Аккорд в Греции нас водил по захолустьям лишь одно место интересно было Метеоры, и все платное. Можно самому лучше отдохнуть
Галябалована• 11 августа в 10:28
Ответ дляСкокоМнеДадите
Їздила в тур Французький реверанс, в нас було 2 дні в Парижі, один день вільного часу, хто куди хотів той туди і йшов. Мені було досить часу
Країна мрій• 11 августа в 10:29
Ответ дляСкокоМнеДадите
Он несколько часов в очереди постоит))
Країна мрій• 11 августа в 10:29
Ответ дляГалябалована
И куда вы за один день сходили все увидели?
СкокоМнеДадите
• 11 августа в 10:30
Ответ дляГалябалована
Як пересувалися від готелю? Серед дня можна було доєднатися до якихось інших екскурсій агенції?
СкокоМнеДадите
• 11 августа в 10:30
Ответ дляКраїна мрій
Он несколько часов в очереди постоит))
Нічого) черга не лякає.
Країна мрій• 11 августа в 10:32
Самое интересное что множество таких Туров привозят в ужасный район потом люди говорят в Париже грязно))) а по сути они ничего в Париже не видели, кроме дешевого и грязного квартала
Дуболом• 11 августа в 10:33
Ответ дляКраїна мрій
Самому вийде набагато дорожче.
І це вміти треба.
Хоч автобусні тури - це важко, але це єдиний варіант, коли людина не вміє організовувати, боїться сама і не знає іноземних мов.
Знову - таки це доволі дешево.
Сам собі візьмеш все на рівень вище і вийде дорого.
І це вміти треба.
Знову - таки це доволі дешево.
Галябалована• 11 августа в 10:35
Ответ дляСкокоМнеДадите
Навіщо до інших агенцій, Аккорд завжди має що запропонувати, нас привезли в центр Парижу вранці, а ввечері забрали. Хтось пішов в музей, хтось кататись на кораблику. Мені було досить, бо я більше люблю маленькі і колоритні містечка, якщо ви їдете саме в Париж, то може 2 дні і мало. Перший день він насичений оглядовими і т.д може с того дня бути і половина, бо доїхати в центр по пробкам ще той квест. І взагалі я залишилась в захваті від Нормандії..........лише для Парижу я б не поїхала
Країна мрій• 11 августа в 10:37
Ответ дляГалябалована
Ак вы в Париже ничего не видели)) Нормандия красива, но Париж это мощь красота, толку от этих экскурсий если люди приехали на кораблике покататься)))
90x60x90• 11 августа в 10:38
Спросите у агентов, они вам подскажут точнее и заодно узнайте как подняться на башню, а то может это вообще без шансов.
Галябалована• 11 августа в 10:40
Ответ дляКраїна мрій
що встигда наша група
Пешеходная экскурсия. Париж становится родным с первого взгляда, с первого шага по его истертым мостовым. Парижские прогулки уводят в прошлое, в память сердца, в потаенные уголки души. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бриджит Бардо....
Музей парфумерии Fragonard
Лувр – энциклопедия веков
Прогулка на кораблике по реке Сена
Мы насладимся красотой Парижа в вечернем наряде... Нас будут покорять и восхищать: величественная Триумфальная Арка, волшебство моста Мирабо, Марсово поле, несравнимые Елисейские поля, обзорная площадка Трокадеро и район Дефанс, по окончанию экскурсии нас очарует непревзойденная красавица – мерцающая Эйфелевая башня
Версаль. Банты и бриллианты
Монмартр... Париж для влюбленных
Музей парфумерии Fragonard
Лувр – энциклопедия веков
Прогулка на кораблике по реке Сена
Версаль. Банты и бриллианты
Монмартр... Париж для влюбленных
Галябалована• 11 августа в 10:42
Ответ дляКраїна мрій
я написала, що ми встигли відвідати. Я ж не знаю, що саме хоче автор і який саме Париж прагне побачити. Для мене особисто було достатньо
Олена Ерм.• 17 августа в 11:54
Добрий день
Ви обрали тур?
Я шукаю як поїхати тільки в Париж і все.
Не можу знайти такий тур
Ви обрали тур?
Не можу знайти такий тур
СкокоМнеДадите
• 17 августа в 14:14
Автобусні є на 2-3-4 дні в Парижі. Але все рівно дві доби їхати в один кінець. Тільки Париж -це лише літаком.Але їхати в аеропорт - то все рівно довго
Олена Ерм.• 17 августа в 15:15
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ви вже їздили?
Я не можу знайти
Мені автобусом не важко,головне,щоб дешевше
Я не можу знайти