Ворую вкусняшки• 11 августа в 09:34

КНДР і очікують іноземних туристів

За 190 тисяч рублів на курорті Вонсан їм пропонують рівень обслуговування, недоступний навіть у п’ятизірковому готелі, повідомляє російське видання Life.

Зазначається, що прийом туристів нагадував зустріч міжнародних делегацій: росіян на кожній зупинці чи екскурсії зустрічали як зірок — аплодисментами та десятками північнокорейців.
"Нас зустрічали з музикою, відеокамерами, піснями і танцями», — згадує Олексій Зорін, 42-річний турист з Москви.
Першу групу росіян — десять осіб — везли з аеропорту на окремому поїзді, гіди співали їм Катюшу, а на місці їх пригощали восьминогами, крабами та лангустами.

Безкоштовно надавалися гідроцикли та квадроцикли. За словами туристки Ксенії, в курортній зоні виконувалися навіть найменші прохання — навіть вночі був черговий, який приносив праску, простирадла з підігрівом, їжу, стільці для патіо або колонки на першу вимогу.
"Ми дійсно відчували себе найважливішими людьми на Землі», — говорить Анастасія Самсонова, 33-річна жителька Москви, що забрала з собою сувенірну статуетку у формі ядерної боєголовки.
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 09:36
Однак туристам майже не дозволялося вільно пересуватися.

«Ми не можемо вийти з готелю без гіда, нас не випустить охорона», — розповідає Дар’я.Усі прогулянки містом — короткі, строго організовані. За весь час їм вдалося вийти в місто двічі на 5−6 хвилин, строєм, по виділеній вулиці. Групу завжди супроводжували гіди та працівники служби безпеки — туристи називали їх «кагебешниками». Один із них непомітно слідував за групою, вдаючи, що читає газету.

«Місцева служба безпеки присутня всюди і супроводжує. Один-два чоловіка — це здебільшого чоловіки, які одягнені в чорний піджак», — згадує туристка.

Росіянам було дозволено майже все, крім виходу за територію курорту та неповажного ставлення до лідерів країни.
Смурфик• 11 августа в 09:36
Летим ) самолет с Кишинева или Кракова ) всего лишь 2000 уе
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 09:37
Ответ дляСмурфик
З Москви

Готель нагадував місто в мініатюрі: аквапарк з басейнами, гідромасажні ванни, сауни та гірки.

«Там був боулінг, більярд, караоке, ресторанів 10 штук з усіма видами кухні: європейська, азійська, корейська, китайська… Окрім цього, в готелі були чоловічі та жіночі перукарні, центр масажу та центр для плавання»
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 09:38
І найцікавіша частина відпочинку

Усі прогулянки містом — короткі, строго організовані. За весь час їм вдалося вийти в місто двічі на 5−6 хвилин, строєм, по виділеній вулиці. Групу завжди супроводжували гіди та працівники служби безпеки — туристи називали їх «кагебешниками». Один із них непомітно слідував за групою, вдаючи, що читає газету.

«Нас просили з повагою ставитись до вождів. І називати їх так: товариш Кім Чен Ин, товариш Кім Ір Сен… Якщо ми їх фотографуємо — то в повний зріст, не обрізаючи», — згадує учасник турпоїздки.

При фотографуванні біля пам’ятників вождям вимагався строгий дрескод. Дар’ю, наприклад, попросили застібнути всі ґудзики на сорочці та куртці, мати охайний вигляд. Заборонялося посміхатися поруч із зображеннями лідерів, курити, вказувати на портрети пальцем, торкатися до них або поводитися неповажно іншим чином.
Хлопаю ресницами• 11 августа в 09:47
Та пофіг на ту показуху. Лише жаль самих жителів північної кореї. Вони то такого не мають і ніколи не матимуть, як русотуристо.
Борщик• 11 августа в 09:55
Это всё тотальная показуха, что у них лучше чем в той же Южной Кореи Как и на рашке, Московия и Питер в шоколаде, одни богачи, а остальная территория как и Северная корея
Моська-слон• 11 августа в 10:48
Не понимаю людей которые ищут новостную ленту с раши и еще и тянут сюда. Чтобы что?
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 10:57
Ответ дляМоська-слон
https://nv.ua/ukr/lifestyle/na-kurorti-kim-chen-in...
Стрічка новин з України. Спеціально для скрєпних тримачів українського паспорту.
170 іноземних(рашистських)туристів, відвідуватимуть цю туристичну зону щодня — з огляду на авіамаршрути, що з´єднують Пхеньян і російське місто Владивосток.
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 10:59
Ответ дляХлопаю ресницами
Олександр Спевак, менеджер туристичної групи, розповів, що інколи виникали дивні накладки. Так, з незрозумілих причин північнокорейським «туристам» роздали купальники, окуляри і шапочки — і вони масово зайшли у воду.
Моська-слон• 11 августа в 11:01
Ответ дляВорую вкусняшки
А сколько украинских туристов там ежедневно? Кто туда собирается и так в курсе. Тогда надо статистику по всем странам давать. Эта новость неактуальна на этом форуме.
автор Ворую вкусняшки • 11 августа в 11:07
Ответ дляМоська-слон
Ну новини про кацапів на цьому форумі завжди актуальні.
Що не день,то з десяток болотних тем.