Тектологиня 80lv• Изменено 12 августа в 12:20

Ви жили в квартирі і в приватному будинку. Де вам краще?

Де комфортніше й цікавіше саме вам?
Квартира чи дім?
Які переваги у виборі?
Король дивана• 12 августа в 12:19
дом
Автопортрет нурофена• 12 августа в 12:20
однозначно дом, больше простора, в квартире как в клетке
Усміхайлик• 12 августа в 12:20
квартира и только
Без Баяна• 12 августа в 12:20
Для нас лучше в доме. Всю жизнь жили в квартирах, арендовали дом на 2 месяца, понравилось, купили участок и построили свой дом
Шопингмонстр• 12 августа в 12:20
Смотря какой и где дом)
Вчителька з мікрорайону• 12 августа в 12:21
В доме, сами живите в этих ульях с двором-колодцем.
viter33• 12 августа в 12:22
Квартира
Аптека - на першому поверсі, магазин - через дорогу, поліклініка - через квартал, школа - за 10 хв.
Не треба стояти в заторах вранці на в’їзд в місто, ввечері - на виїзд
ВВечері (після роботи) можна відпочити, а не відкидати сніг, косити, поливати,...
Як ухурделю• 12 августа в 12:23
Везде хорошо было...17 лет жила в частном доме, с родителями, было отлично, потом 5 лет в общаге, весело, интересно, не плохо было, потом в квартире, тоже хорошо...
Тётя Хрюша• 12 августа в 12:24
В теплу пору року будинок, в холодну квартира
Гірчинка• 12 августа в 12:25
І там, і там є свої плюси і мінуси. Тому важко вибрати. Будинок буде краще, але якщо він поруч з великим містом.
Деловитая• 12 августа в 12:27
Ми жили з чоловіком 20 років в квартирі, в лютому переїхали в свій будинок . Є багато плюсів і мінусів , біля будинку дуже багато роботи , там ніколи не відпочиваєш після роботи , плюси в тому , що тихо й спокійно, і всі 3 мої коти скотиняки ходять в туалет на вулицю 😂. Ніби до міста не далеко , але потрібно їхати на машині , маєш все завчасно купляти . За квартирою трохи сумую , там було більше вільного часу , постійно виходили погуляти з чоловіком ввечері, якщо чогось не було на кухні то хвилина і ти в магазині, в нас ще й район був дуже хороший.
Магиня• 12 августа в 12:27
Я странная, мне больше нравится в квартире
Белая котичка• 12 августа в 12:30
дом, конечно. Жили в квартире, мечтали о доме, купили в 2017, в 2022 его разрушили из-за войны, сейчас опять в квартире и мечтаем купить дом. Дом. - это свобода, пространство, комфорт, релакс, природа. Но у меня был современный дом с автополивом, без грядок, с ландшафтным дизайном и тд. Единственный минус дома - на него больше затрат и на покупку и на обслуживание.
Шкала Радощів• 12 августа в 12:30
Приватний будинок в горах
автор Тектологиня 80lv • 12 августа в 12:32
Ответ дляДеловитая
Так будинок чи квартира )?
всемВсёИмного• 12 августа в 12:32
Якщо будинок за містом, а робота, школа/садок в місті, то це не дуже комфортно. Якщо будинок десь на Печерських пагорбах, то однозначно будинок)
Группа крови• 12 августа в 12:35
Квартира.
Был опыт проживания в доме в черте города Киева.
Слишком хлопотно жить в доме.
Пушка заряджена• 12 августа в 12:35
Будинок. Я обожнюю квіти. Це антистрес. В квартирі в мене їхала криша від безділля.
Лукава Кішка• 12 августа в 12:35
Ответ дляАвтопортрет нурофена
так, але не забувайте, що біля будинку завжди є робота - газон, клумби, грядки, дерева, постійно шось треба мастирити, лагодити, ремонтувати, перевіряти, докупляти купу доглядових засобів. + дорога до цивілізації, особливо якщо діти є (школа, гуртки, друзі)
Або наймати людей, котріце все будуть робити.
viter33• 12 августа в 12:37
Ответ дляШкала Радощів
Приватний будинок в горах
Це відпочинковий варіант, а не для постійного життя
Ковбой Хагис• 12 августа в 12:39
Дом. У меня есть и дом, и квартира
Моль Моллівна• 12 августа в 12:39
Жила в квартире, сейчас переехала в дом. Конечно дом, даже сравнивать нечего. никогда не вернусь в квартиру.
Моль Моллівна• 12 августа в 12:40
Ответ дляГірчинка
У меня дом в самом городе, одна остановка от метро. дом нами построенный, современный, можно сказать, что умный дом.
Ковбой Хагис• 12 августа в 12:45
Ответ дляЛукава Кішка
Клевер . Не косим. Клумбы-нах. Пару высоких грядок, десяток деревьев -все. До троллейбуса 15 минут , но в семье два авто. Вы очень усложняете
Кіма кепка• 12 августа в 12:46
В квартире жили - работа, ребенку нужны садик/школа/универ ТД
Сейчас в доме - кааайф! Работа удаленка, муж на пенсии.
По удобствам и комфорту дом не отличается от квартиры, на огородах не пашем, скотину не держим))) Косить надо, это да, но мужу нравится, а сено отдаем самовывозом)
Сейчас вот в беседке сижу салат режу из домашних овощей, потом пойду поработаю немного)
Карамелька• 12 августа в 12:47
Будинок. Не можу вже в квартирах жити. Все чутно, то затоплять, то пожежа, то курять сусіди, то ще щось... Ні, будинок це зовсім інший рівень комфорту. І це енергонезалежність, що дуже важливо в такі часи, як зараз.
Шкала Радощів• 12 августа в 12:48
Ответ дляviter33
Дивно, як люди живуть тисячоліттями в горах
КучМала• 12 августа в 12:52
Прфиг, главное, чтобы своё
Железобетон• 12 августа в 12:52
У бабусі і мами величезні приватні будинки, то моє пекло, все дитинство купа роботи з ними, для мене то не приносить ніякого задоволення. При першій можливості знімала квартиру, потім першу купили батьки , наступні вже я з чоловіком. Все моє - це квартири, на вихідні легко можна арендувати будинок , відпочити і забути про нього
Лукава Кішка• 12 августа в 12:52
Ответ дляКовбой Хагис
здрастє. Я описала наш побут. Покос газона щотижня.
Клумби, кілька грядочок (0,1 сотки). То лаванду постригти, то мопідори підвязати, пасинки обрізати, рози підвязати підрізати , терасу пофарбуваи, хімія то для септика, то для фільтра. Грунтові води підмили грунт-провалилася доріжка, наймали людей шоб полагодили, ще вони клумбу привели до путя, бо все руки не доходили. То відлив почистити, дорогу підсипати, буряни на сусідній ділянці покосити, бо до нас ’лізуть’, то дощ був насос в скважині затопило чи замулило (забула вже) і коротнуло елекрику, купували новий. Цьогоріч витратилися на тепловий насос.
Кароче. Треба мати торбу грошей і чоловічі руки.

15хв тдо міського тролейбуса це супер у нас 15 хв до маршрутки і до міста 55 грн проїзд