Тектологиня 80lv• Изменено 12 августа 2025

Ви жили в квартирі і в приватному будинку. Де вам краще?

Де комфортніше й цікавіше саме вам?
Квартира чи дім?
Які переваги у виборі?
Кіма кепка• 12 августа 2025
Ответ дляКарамелька
Будинок. Не можу вже в квартирах жити. Все чутно, то затоплять, то пожежа, то курять сусіди, то ще щось... Ні, будинок це зовсім інший рівень комфорту. І це енергонезалежність, що дуже важливо в такі часи, як зараз.
От точно! У нас енергонезалежність і була основною причиною переїзду на пмж в будинок.
Вода - є водопровід і є колодязь, опалення - є котел і є груба, електрики нема, то при необхідності генератор, для готування є газовий балон і плита на дровах в літній кухні.
А в квартирі 19 поверх електробудинку. Нема світла і життя зупинилось.
тяжкаялюдина• 12 августа 2025
Мені краще в квартирі. Коли народилася старша донька, то ми зняли будинок. Але потім купили квартиру. Як вже писали дуже близько магазини та аптеки. А ще менша донька дуже потребує спілкування з ровесниками. Зараз їй 9 років. І я відпускаю її саму гуляти у дворі. Їх багато гуляє. прийде поїсть і знову на вулицю. Коли жили у будинку, то поблизу не було так багато дітей.
Хоча все добре, якщо своє. Бо будинок теж має багато +
_Helenn_• 12 августа 2025
Для мене ідеально з весни по осінь на дачі жити, а з настанням морозів в місто повертатися.
Жена брата Админа• 12 августа 2025
Ответ дляЛукава Кішка
так, але не забувайте, що біля будинку завжди є робота - газон, клумби, грядки, дерева, постійно шось треба мастирити, лагодити, ремонтувати, перевіряти, докупляти купу доглядових засобів. + дорога до цивілізації, особливо якщо діти є (школа, гуртки, друзі)
Або наймати людей, котріце все будуть робити.
К чему так усложнять?
Жена брата Админа• 12 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Дивно, як люди живуть тисячоліттями в горах
Я за дом, но городской)). Они там годами с рождения живут, конечно же приспособились.
Маю сечі• 12 августа 2025
Ответ дляДеловитая
Ми жили з чоловіком 20 років в квартирі, в лютому переїхали в свій будинок . Є багато плюсів і мінусів , біля будинку дуже багато роботи , там ніколи не відпочиваєш після роботи , плюси в тому , що тихо й спокійно, і всі 3 мої коти скотиняки ходять в туалет на вулицю 😂. Ніби до міста не далеко , але потрібно їхати на машині , маєш все завчасно купляти . За квартирою трохи сумую , там було більше вільного часу , постійно виходили погуляти з чоловіком ввечері, якщо чогось не було на кухні то хвилина і ти в магазині, в нас ще й район був дуже хороший.
Та ладно. Мені тут порадниця одна доказувала, на кілька сторінок, що зовсім не багато роботи. Трохи навесні, та трохи восени. Навіть фотки ставка на учаснику прикріпляла. В неї такий розклад: встала, виповзла в чому була на подвір´я каву пити. Потім полежала на шезлонгу, трохи попрацювала віддалено, ввечері приїжджає чоловік і робить гриль. Потім вони сидять до ночі з келихом вина.
На кілька сторінок була ’суперечка’
Шкала Радощів• 12 августа 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Хто вони? Мої прабабуся,бабуся, батьки завжди жили в горах. Звичайно що ми пристосуватися, збудували будинок зі всіма можливими вигодами включаючи сонячні батареї, скважину, септик. Вартістю майже 300000 євро. Квартира в місті для дітей студентів
Natalia505• 12 августа 2025
Будинок. Все життя в квартирах, шкодую що не переїхала раніше. Зараз мені треба ще менше людей поруч, в місто не тягне. Покупка продуктів, як повинність і тягар.
Natalia505• 12 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
На кілька сторінок була ’суперечка’
Всі живуть по різному. Та порадниця цілком могла наймати працівників і жити як описала. В мене подруга не готує, не працює на городі, все роблять її хлопці, син і чоловік.
Маю сечі• 12 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Ні, мені доказувала, що нікого не наймають
viter33• 12 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Ну ви ж теж щодня користуєтеся газом, електрикою, інтернетом, автотранспортом, антибіотиками....
’...дивно, як люди без цього тисячоліттями жили...’
Шкала Радощів• 12 августа 2025
Ответ дляviter33
Взагалі не зрозуміла для чого ви мені це все пишите.
Автор запитала ’Де комфортніше й цікавіше саме вам?’
Я відповіла, де
Антибіотики якраз не вживаю взагалі.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 августа 2025
Квартира в місті, без зайвих обтяжень, вся інфраструктура поруч. Якщо будинок- то лише на вихідні чи влітку. І без всяких клумб, грядок, дерев, кущів і т.п. 17 років жила у приватному будинку з батьками, досі ненавиджу ці польові роботи та прибирання в дворі.
Ковбой Хагис• 12 августа 2025
Ответ дляЛукава Кішка
здрастє. Я описала наш побут. Покос газона щотижня.
Клумби, кілька грядочок (0,1 сотки). То лаванду постригти, то мопідори підвязати, пасинки обрізати, рози підвязати підрізати , терасу пофарбуваи, хімія то для септика, то для фільтра. Грунтові води підмили грунт-провалилася доріжка, наймали людей шоб полагодили, ще вони клумбу привели до путя, бо все руки не доходили. То відлив почистити, дорогу підсипати, буряни на сусідній ділянці покосити, бо до нас ’лізуть’, то дощ був насос в скважині затопило чи замулило (забула вже) і коротнуло елекрику, купували новий. Цьогоріч витратилися на тепловий насос.
Кароче. Треба мати торбу грошей і чоловічі руки.

15хв тдо міського тролейбуса це супер у нас 15 хв до маршрутки і до міста 55 грн проїзд
А у всех должно быть как у вас?
hrystia• 12 августа 2025
Будинок
Маю рацію• 12 августа 2025
Тільки будинок. Тепер вийшла заміж, і до батьків у будинок тільки на вихідні. В квартирі просто задихаюсь - клітка
Соображалочка• 12 августа 2025
если и дом, и квартира в городе - то однозначно дом
если дом в пригороде или селе а квартира в городе - то квартира
Квітка папороті• 12 августа 2025
Одной мне легче в квартире. Когда была семья я даже и подумать не могла что так получится. Но все же даже квартира 3к привыкла я что много места
Деловитая• 12 августа 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Так будинок чи квартира )?
Як на мене , то квартира , будинок і територія потребує багато праці , в нас ще не вся територія озеленена , ще потрібно дуже багато коштів щоб все зробити гарним і практичним , і все одно щось завжди треба робити , то квіти полити , обробити , і т. інше
Будинок тільки тоді , коли є кошти , щоб приходили і дивилися за територією , а це все коштує ой як не мало коштів .
Лукава Кішка• 12 августа 2025
Ответ дляКовбой Хагис
А у всех должно быть как у вас?
Часто так і є. Лежати на дивані, як в квартирі, не вийде.
Ковбой Хагис• 12 августа 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Я отлично лежу и в доме, и в квартире