месяцкие• 12 августа 2025
Чоловік мене депортує. До 1 вересня
Це я трохи перебільшила. Але, вже настроєний на переїзд. В Тячівський район, з Києва !
Там знайшов дім за 80 тис. Квартиру нашу хоче здати. Каже, на збір речей в мене часу, до кінця місяця. Бо вже когось знайшов на оренду
Я в шоці- то нічого не сказати. Вже посварились і другий день не розмовляємо. Чоловіка кидати не буду і не хочу. Але, як жити там у селі, ще не уявляю.
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
За 80 тисяч там сарай
Звичайний дім. Не інстаграмний.
Йому років 30. Ремонт 2000-них
Зручності є, але шпалери в квіточки і т.д
Не сарай
Йому років 30. Ремонт 2000-них
Не сарай
ПироженкА• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
В Закарпатті навіть стовп на дорозі не коштує 80000 гривень
Так я у автора питаю
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляПироженкА
Так я у автора питаю
Не гривні звичайно. Де ви бачили такі ціни в грн
18 мнеУЖЕ• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Так, ми разом 23 роки
Мы тоже с мужем вместе 23 года. Жили в центре Харькова, а в 22 году переехали в село. Ну, ехали мы в Одессу, а оказались в селе, в пригороде)
И Вы знаете, мне понравилось, остались тут жить
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
І чим ви там займаєтесь?
ПироженкА• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Я бачила і за 50
18 мнеУЖЕ• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
І чим ви там займаєтесь?
Бытом, отдыхаю, загораю, фильмы смотрю. Раза 3 в неделю в город выбираемся
Дом построили, через пару месяцев переезжаем
Чудовий каламбур• 12 августа 2025
Ответ дляПироженкА
Так я у автора питаю
Ви давно хату за 80000 гривень бачили?
ПироженкА• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви давно хату за 80000 гривень бачили?
Вчора бачила за 50
ПироженкА• 12 августа 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
За 2 года постоили дом? А кем вы работаете?
Така бойова Я• 12 августа 2025
Ответ дляпицунда
ой а я бы с удовольствием.....утренний кофе на терассе или в гамаке по грибы бы пошла побродила по лесу. сходить на речку на денек покупаться...вечером мангал развести овощей туда кинуть с мясом и ужин с пивом
Ця романтика буде тривати до моменту коли захочеться десь вийти.Ноль цивілізації.Коли навколо немає нормальної лікарні і кваліфікрваної мед допомоги.Елементарно продуктові магазини.Нехай Бог милує таке життя!
18 мнеУЖЕ• 12 августа 2025
Ответ дляПироженкА
Я не работаю
18 мнеУЖЕ• 12 августа 2025
Ответ дляПироженкА
А за что дом строили?
За доллары и евро
Иногда гривной рассчитывались