месяцкие• 12 августа 2025
Чоловік мене депортує. До 1 вересня
Це я трохи перебільшила. Але, вже настроєний на переїзд. В Тячівський район, з Києва !
Там знайшов дім за 80 тис. Квартиру нашу хоче здати. Каже, на збір речей в мене часу, до кінця місяця. Бо вже когось знайшов на оренду
Я в шоці- то нічого не сказати. Вже посварились і другий день не розмовляємо. Чоловіка кидати не буду і не хочу. Але, як жити там у селі, ще не уявляю.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 августа 2025
правильно муж делает, переезжайте
нечего вам за Киев цепляться в вашем-то возрасте, самое время там начинать жить. Я вот локти кусаю, что на ЗУ ничего не купила. Главное чтоб у вас там 2 машины было, и для вас тоже.
Бавовнятко• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Так, ми разом 23 роки
Ну скорее всего это не первый раз, когда он сам принимает решения за всех
Вас устраивало раньше
Ваше право не ехать
Но я так понимаю вы поедете
Вас устраивало раньше
Ваше право не ехать
Но я так понимаю вы поедете
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
То хто вам винен
Та ніхто, там теж роботи не було і робити там нічого
КаваЗМолоком• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Купляти будинок з землею, за 80 тис
Він його вже знайшов
Каже, що там будемо спокійно жити зараз і в старість
Він його вже знайшов
А робити що там будете?
Зоркая Зорро• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Він більше заробляв і заробляє, ніж я
И что? Вы не знаете, что все нажитое в браке общее?
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Яке село в Тячевському районі?
Діброва
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
А робити що там будете?
Я - поки нічого не буду
Мабуть ремонт, бо йому там років 20
Люблю Украину• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Діброва
Я утром прочитаю вашу тему.
Потому что очень туго все объясняете.
Депортация, 1 сентября, муж решил- это то ключевое, что вы хотите сказать.
Но непонятно.
Потому что очень туго все объясняете.
Но непонятно.
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
правильно муж делает, переезжайте
Мені 44
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Я утром прочитаю вашу тему.
Потому что очень туго все объясняете.
Но непонятно.
Потому что очень туго все объясняете.
Но непонятно.
На емоціях. Вибачте
ПироженкА• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Купляти будинок з землею, за 80 тис
Він його вже знайшов
Грн?
КАПСЛОЧНИЦА• 12 августа 2025
ну вот и прекрасно, на выходные в Будапешт на машине будете ездить, в Румынию. Природа, новая жизнь. Автор, собирайте вещи с радостью. Муж у вас молодец
Я не тону• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Діброва
Автор, я з Закарпаття. Діброва - багате і гарне село. Поїдьте, роздивіться, можливо сподобається. Я коли свого чоловіка так перед фактом ставлю, то він теж в шоці, а далі самому подобається....так що Ви головне не засмучуйтесь завчасно...і це ж квиток не в один кінець, завжди зможете повернутись до Києва, Ви не гарячкуйте....від себе додам, що чоловік мислитьу вірному напрямку з огляду на теперішній час) Нехай Ви не пожалкуєте і будете щасливі⚘
Парасюха• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Він юрист і працює віддалено
Мені - буде нема де працювати
Каже, з часом відкриємо базу відпочинку чи хостел
Але пізніше
Мені - буде нема де працювати
Але пізніше
Буде нема де працювати)))
Автор, ви ще думаєте? В Київ прилітає постійно. Вам вже все знайшли, квартиру непродаєте, а здаєте в оренду, і так, там безпечно і можна спокійно спати. Знайдете поряд велике місто для накупів чи закордон будете їздити, дітям безпечно приїздити. Дівчина з Чехії приїхала додому на канікули, студентка, вибиралася з під завалів... цього хочете? Радійте, що у вас дійсно чоловік, сам знайшов все... в багатьох цього вже нема
Біле пальто• 12 августа 2025
Ответ длямесяцкие
В будинку завжди робота є і буде, місця гарні туристичні, ліс, гори. Приведете будинок до ладу, потім щось придумаєте
Чудовий каламбур• 12 августа 2025
Ответ дляПироженкА
Мені не ясно
В Закарпатті навіть стовп на дорозі не коштує 80000 гривень
Молчунья• 12 августа 2025
Свій будинок , це ж класно . Можливо чоловік знайшов вигідний варіант ?
Якщо квартиру не подаєте, то завжди можете повернутися в коробочку
месяцкие
• 12 августа 2025
Ответ дляЯ не тону
Дякую за хороші слова
Але зовсім ще не готова до таких змін
Одна_на_всей_планете• 12 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
А мова про гривні?