PORKA• 13 августа в 15:22
Як довго податкова повертає кошти?
Можливо хто стикався з таким і підкаже, як швидко очікувати.
Були сплачені кошти за військовий збір фоп на неправильний рахунок. Написала лист в податкову про повернення коштів. Кошти неправильно сплачені зняли швидко. А от мені на рахунок вже більше місяця нічого не прийшло. Хто в курсі, штурмувати податкову чи ще зачекати?
Вільний митець• 13 августа в 15:25
Ответ дляРятівник Малібу
Они не вернут
Я тоже сомневаюсь что-то что вернут
ЯспАкойнаЯ• 13 августа в 15:33
Ответ дляPORKA
Обіцяли.
По ітогу кварталу повернуть. Чи по ітогу року.
PORKA
• 13 августа в 15:37
Ответ дляАтиква
А коли не обіцяли? Обіцяли в письмову вигляді, або просто сказала , що не варто турбуватися?
Є зареєстрований лист в кабінеті платника.
PORKA
• 13 августа в 15:38
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ого. Дякую.
PORKA
• 13 августа в 15:40
Ответ дляВсеЧетко
неправильно насчитали податок на нерухоме майно..возвращали месяца 3
Дякую. Значить почекаю.
Доктор Варвар• 14 августа в 09:37
В мене така сама ситуація, але я ще не писала їм лист. Ви написали щоб перекинули на правильний рахунок чи щоб повернули на карту(рахунок)?