Тролю як можу• 13 августа в 16:30

Я не економлю на їжі.

Люблю поїсти, харчове сміття також присутнє, фастфуд, напівфабрикати, я солодкоїжка, все наче непогано, але, в мене більше нінащо не залишається грошей, лише їжа, платежі, обслуговування авто і все, відкласти на щось суттєве неможу, не вистачає, я не правильно живу, чи скільки того життя, щоб ще на їжі економити?
Морковку дай• 13 августа в 16:31
Та на здоров´я. Якщо воно витримує.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 августа в 16:31
ну, а как у нас с весом?)
БЦАшка• 13 августа в 16:31
ну и не економьте
So_so• 13 августа в 16:31
Нет универсального правильно.
Залатавая• 13 августа в 16:31
Просираєте життя
Анонім Секретар• 13 августа в 16:32
Живіть як хочете. Ніхто не знає як жити правильно.
Але ми їмо щоб жити, а не живемо щоб їсти
Хома з пастою• 13 августа в 16:33
И я. У меня два подростка, у сына вообще черная дыра в желудке, не успела что-то купить, он снова клювик открывает. Фиг сэкономишь.
Дівчина Гілмор• 13 августа в 16:33
Вам за це соромно?
ТАЗератти• 13 августа в 16:33
В моем понятии не правильно. Человек питается для поддержания здорового энергичного тела, а не как источник радости.
автор Тролю як можу • 13 августа в 16:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну, а как у нас с весом?)
З вагою все добре, більше спорту звичайно для тонусу не завадить, але я вдома по 30 хвилин роблю зарядку.
автор Тролю як можу • 13 августа в 16:34
Ответ дляЗалатавая
Просираєте життя
Навчіть, як правильно?
Крайня невістка• 13 августа в 16:36
Я на еду просто дофига трачу, но люблю рестораны,вообще очень люблю вкусно поесть, на латте для домена уходит. Как-то не беспокоит это, но моё авто ничего не жрет) живите как хотите и делайте то что доставляет удовольствие
автор Тролю як можу • 13 августа в 16:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Вам за це соромно?
Та не соромно, але ж це неправильно, треба якось вчитися жити по-дорослому.
Дівчина Гілмор• 13 августа в 16:37
Ответ дляТролю як можу
Хто таке сказав? Киньте в них булкою!
автор Тролю як можу • 13 августа в 16:38
Ответ дляТАЗератти
Так, їжа для мене велике задоволення.
Курочка-чубаточка• 13 августа в 16:41
Автор, я с вами только на отдых откладываю
НадпотужнаПотужність• 13 августа в 16:44
Если Вам так хочется и так нравится на данном этапе жизни- почему нет?
Живите как сейчас хочется и плевать на чьи-то ’авторитетные’ мнения
НашлаПерепискуМужа• 13 августа в 16:47
А я на тряпки, которые даже не ношу, но покупаю и покупаю. Для меня это тоже удовольствие.
Бабця в мештах• 13 августа в 16:58
Вам потрібне якесь хобі, яке буде приносити задоволення. Тоді їжа перейде на другий план, і не буде такою важливою. Я пройшла таке. Тепер їжа для мене просто засіб задовольнити голод. Її потрібно геть мало для цього.
автор Тролю як можу • 13 августа в 17:00
Ответ дляБабця в мештах
Немає такого хоббі, інтернет, фільми/серіали, іноді читаю, складаю пазли, люблю плавати і кататися на велосипеді, боулінг, більярд люблю, але це ж не діло прям життя, просто досуг.
миссАрфография• 13 августа в 17:02
Ответ дляТролю як можу
Если у вас нет детей- то любой формат жизни - правильный)
ГонУрова дівка• 13 августа в 17:05
Ви економите на здоров´ї , а не на їжі
Бабця в мештах• 13 августа в 17:05
Ответ дляТролю як можу
Тоді проводьте максимально більше часу поза межами дому, в ідеалі активно проводьте. Тоді також зменшується час для поїдання їжі. Бо ці інтернети, серіали - обов’язково щось летить до рота. Гуляйте хочаб, з аудиокнигою у вухах.
Мальдивирую• 13 августа в 17:22
Хорошо живете значит. Я могу ждать скидку на какой-то продукт месяцами, но по полной цене никогда не куплю. В итоге кредитку трачу исключительно на акционные продукты, на которой огромный минус и гасить нечем. Ничего кроме продуктов уже больше 3-х лет не покупала.
Кузякин• 13 августа в 17:39
Ответ дляМальдивирую
Вы из Запорожья?
Мальдивирую• 13 августа в 17:39
Ответ дляКузякин
Вы из Запорожья?
нет
Наверняка• 13 августа в 17:43
60 тис грн на трьох(
Дофіга, але ми відкладаємо нормально - тому особливо не парюся