Джинци на Флісі• 14 августа в 10:17
Розподіл бюджету
Вічне питання для обговорення, як ви вважаєте, як особисто вам було б комфортно ділити бюджет з чоловіком. Зауважу що це дві дорослі людини, діти не плануються сумісні, тільки собака, житло чоловіка, всі обовʼязки побутові наскільки це можливо діляться порівну, готує навіть більше чоловік. Жінка на даний час заробляє більше чоловіка (повʼязано з бойовими діями в області ). Раніше чоловік заробляв гарно. Як при таких вводних складати бюджет на ваш погляд? 50 на 50, 60 на 40, 70 на 30 ( мається на увазі більша частина чоловіка) як бути з розтратами особистими?
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:20
Ответ дляKROX@
каждая пара для себя сама определяет как им комфортно
Так це зрозуміло, ніхто ж не буде жити так як напишуть порадниці)) тема для обговорення просто так …
Чудовий каламбур• 14 августа в 10:21
Ответ дляДжинци на Флісі
Зачем?
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:22
Ответ дляЧудовий каламбур
Зачем?
Це форум , є час в поговорити
100%• 14 августа в 10:22
Ответ дляДжинци на Флісі
В моей семье не зависимо от того, кто больше зарабатывает - только совместный бюджет
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:22
Ответ дляKROX@
у вас 20 и 30, или 200 и 300 тыс дохода
Особисто в мене 90, у чоловіка зараз менше
KROX@• 14 августа в 10:23
Ответ дляДжинци на Флісі
20 или 50
или 0
ну есть же разница что такое меньше
или 0
ну есть же разница что такое меньше
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:23
Ответ дляДівчина Гілмор
Як може бути 50/50 якщо чоловік заробляє меньше?
Так ми ж не всі під ноль кошти витрачаємо, вкладати суму однакову можемо
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:26
Ответ дляХочу на Балі
А зачем он вам нужен??? Вы его приучите что вы лошадь
В сенсі навіщо нужен? Нам гарно разом, в нього дохід 60-80, по-різному , бізнес в нього , якщо ви гроші маєте на увазі
Чудовий каламбур• 14 августа в 10:26
Ответ дляДжинци на Флісі
И квартира его
Хочу на Балі• 14 августа в 10:26
Автор для чего вам мужик который недомужик дети не планируются , он не понимает что он должен думать о женщине, для чего вам такая собачка, неужели женщина себя так не уважает лижбы что то рядом было
Хочу на Балі• 14 августа в 10:27
Ответ дляДжинци на Флісі
Так живите в свое удовольствие и знакомьтесь с нормальным мужчиной, а кем вы работаете?
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:27
Ответ дляЧудовий каламбур
И квартира его
Та в мене є квартира своя, і в нього є, і не одна
Хочу на Балі• 14 августа в 10:28
У вас своего жилья нет, подумайте откладывайте, жилье мужика который вам не муж не ваше, а годики идут быстро
Засомневаю• 14 августа в 10:28
Ответ дляДівчина Гілмор
Легко. Просто у чоловіка залишиться менше після всіх витрат
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:28
Ответ дляХочу на Балі
А з чого ви вирішили що цей чоловік ненормальний? Якщо він зараз заробляє на 10-7 тис менше від мене, то ненормальний. Рік тому він заробляв 150 і більше , зараз трохи інша ситуація
Хочу на Балі• 14 августа в 10:29
Ответ дляДжинци на Флісі
А зачем вам этот мужик для чего? Вы ему как жена не нужна, еще и тратиться на него??? Я бы плевать хотела жила в своем жилье , а не нянькалась
Чудовий каламбур• 14 августа в 10:29
Ответ дляХочу на Балі
В 40+, например, надо ещё планировать детей?
Хочу на Балі• 14 августа в 10:29
Ответ дляДжинци на Флісі
Он военный у вас)) вы даже не планируете с ним детей
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:29
Ответ дляХочу на Балі
Та ж в мене житло, і в дорослого сина мого є, питання житла зовсім не стоїть, буває так в житті повірте
Чудовий каламбур• 14 августа в 10:30
Ответ дляДжинци на Флісі
Иииии?
Джинци на Флісі
• 14 августа в 10:30
Ответ дляХочу на Балі
У мене сину 30 років, і в нього ж такий син, які діти 😀
Хочу на Балі• 14 августа в 10:30
Ответ дляЧудовий каламбур
А вы думаете в этом возрасте нужно уже усыновить мужика и кормить его и одевать, если мужик получает 80000 грн он в состоянии их двоих прокормить, а автор свои пусть собирает или на себя тратит
Хочу на Балі• 14 августа в 10:31
Ответ дляДжинци на Флісі
Так вы решили теперь не сына няньчить а чужого мужика ))) если вам это в радость ваше дело