Гортаю місцеву групу. Натрапила на таку пропозицію роботи. Робота БЕЗ вихідних, робота важка ( і фізично, і морально), людина по суті кожного дня "прив"язана" до цього місця роботи. За копійки І, мабуть, знайдуться бажаючі...Це просто жесть((
"Шукаю жінку для догляду за людиною похилого віку.
Робота на день з понеділка по суботу з обідньою перервою
Розклад з 9.00 -13.00, 15.30-19-30.
В неділю пів дня: з 15.30-19.30.
В роботу входить:готування їжі,закупи по необхідності, допомога з душем,підтримання чистоти в квартирі.
Жінка не лежача,їсть сама,в туалет ходить сама.
Зарплата 11.000
Деталі можна обговорити .
Звертайтесь через повідомлення ,або телефонуючи (є вібер,вацап,телеграм)"
Розклад з 9.00 -13.00, 15.30-19-30.
В неділю пів дня: з 15.30-19.30.
Зарплата 11.000
Деталі можна обговорити .
Едимнаморе• 15 августа в 20:22
Ответ дляMorska02
Та я в шоці. Це ж відсутність елементарної поваги до людини, яка буде оце все тягнути за копійки...
44 часа в неделю, три отдельные должности…просто нет слов. Только за уход за человеком зп должна быть больше, а тут еще приготовь и прибери, сумки из магазина принеси. Наверное на закупы с 13 до 15:30 нужно сгонять.
Женщинас• 15 августа в 20:23
Ответ дляMorska02
В англії за базовтй догляд платять 12 фунтів за годину чистими.
Едимнаморе• 15 августа в 20:28
Ответ дляЖенщинас
В соседнем парадном как раз жили пожилые люди, то к ним приезжали медсестры, всегда по две, на машине, улыбаются. Заходят на пару часов, делают свою работу и едут к следующим. Это как раз вариант, когда пожилые люди еще достаточно мобильны, но уже сложно себя обслуживать.
Когда таких наездов не хватает, то старичков перевозят в дома престарелых, где за ними постоянное наблюдение.
Жінка з перцем• 15 августа в 20:30
Ответ дляЛижТолько
Будуть бажаючі і не одна
Ну кто выдержит? Это 7 дней в неделю
Жінка з перцем• 15 августа в 20:31
Ответ дляЕдимнаморе
В Германии месяц такой жизни старичков стоит 3 тыс евро наследникам. Знакомая работает, там треш
мегамоСГ• 15 августа в 20:33
Ответ дляMorska02
Сарказм сарказмом, але...ну 366 гривень за день за ТАКУ роботу це що?! Глум над людиною, щонайменше.
Якщо у якомусь пгт , то знайдуться бажаючи. Якщо Київ, або обл. центр, то навряд.
Едимнаморе• 15 августа в 20:34
Ответ дляЖінка з перцем
Вот таких подробностей не знаю, просто наблюдала из окна, как это происходит, еще и бусик приезжал периодически и вывозил всех куда-то, может на прогулку. А кто за это платит без понятия.
ЯНаПэПэ• 15 августа в 20:35
Ответ дляMorska02
Що вас дивує? Для маленького містечка це буде ок. Людина не лежача. Нагодував, сходив скупився, приготував їжу на два дні.
АсобеннАя• 15 августа в 20:35
Ответ дляЕдимнаморе
52 години в тиждень і без вихідних.
Едимнаморе• 15 августа в 20:36
Ответ дляАсобеннАя
52 години в тиждень і без вихідних.
Ага, я почему-то сначала хоть один выходной оставила, когда осознала, то редактировать уже нельзя было.
Гарні диньки• 15 августа в 20:37
приблизно за такі гроші нашу бабусю вдень доглядає жінка. Бабуся ходить, їсть, сама в туалет ходить, просто боїться дома бути сама, потребує компанії. Так ми нашу сидєлку кормимо самі, вона разом з бабусею їсть те, що уже приготували. Буває сплять вдень, телевізор дивляться. Ну тобто роботи як такої немає, гуляють по кваритрі. А тут і магазин, і приготувати. Можливо і знайдуть, залежить від міста, не кругом гроші великі
Женщинас• 15 августа в 20:39
Ответ дляЕдимнаморе
Так людям у яких є потреби в догляді, вартість покриває держава. Плюс якщо якесь медичне обладнання, його надають безкоштовно. Від електричних колясок до різних підйомників.
Душка-свекрушка)))• 15 августа в 20:39
Ответ дляЯНаПэПэ
Я не понимаю, в маленьких местечках люди едят меньше или что? Или их дети не хотят то, что столичные ? Почему за границей час работы одинаковой примерно одинаково и стоит ?
ЛижТолько• 15 августа в 20:40
Ответ дляMorska02
Не переживайте найдеться лох і буде працювати ( з коментарів).
Думаю, що так, будуть бажаючі... сумно все це, насправді.
Чому відразу лох. Не всі заробляють мільйони. Багато хто змушений працювати, навіть за таку суму, бо не має варіантів. Особисто знаю жінку, яка замість пенсії працює, бо не вистачає на догляд за хворою рідною людиною
Гарні диньки• 15 августа в 20:40
Ответ дляЖенщинас
де таке? навіть ліки, які мають бути безкоштовно через раз видають. А тут приїзджають)) за гроші приїдуть
мегамоСГ• 15 августа в 20:41
Ответ дляMorska02
Це місто, але компактне. Мала батьківщина гурту ’Скрябін’)
Нвояворівськ? Невелике містечко, але близько до кордону, тож людина краще на заробітки за кордон виїде . Думаю що мало шансів знайти там раба за копійки
мегамоСГ• 15 августа в 20:42
Ответ дляЖенщинас
У Вашій родині явно не має інваліда.
Женщинас• 15 августа в 20:42
Ответ дляГарні диньки
Англія
Едимнаморе• 15 августа в 20:42
Ответ дляЖенщинас
Вот у моей мамы проблемы с ногами, а квартира на втором этаже, то у нее есть лифт-сидушка, чтоб по ступенькам не прыгала. Плюс аппарат, что фиксирует ее активность, и кнопочка на шею, если станет плохо, то одно нажатие и помощь приедет, теоретически, на практике пока не проверяли.
Женщинас• 15 августа в 20:43
Ответ длямегамоСГ
У Вашій родині явно не має інваліда.
Я розповідаю про Англію і як тут все влаштовано