Анонім Завгосп• 06 августа в 15:11

Стажування на роботі

Добрий день порадниці. Знайшла я нову роботу .. прийшла на співбесіду, все обговорили, я позадавала питання про зп , вихідні та взагалі про роботу. едине що засмутило те що немає перерви, тобто з 8 ранку до другої робота в режимі нонстоп. взагалі я вирішила, що маю бажання там працювати.. як виявилося, для початку треба походити пару днів просто подивитися на роботу, типу як проходить весь день на роботі, а потім вже МОЖЛИВО мене допустять до стажування ( 1 місяць, і зп в період стажування 12 тис грн), а пооотіім МОЖЛИВО мене візьмуть на роботу, офіційно. коли буду працювати повноцінно зп буде десь 22 тис. Як вважаєте чи варто починати? чи знайти роботу в держ установах без усіляких стажувань і зі стабільність але за меншу зп ( 17 тис)
В танке• 06 августа в 15:24
ничего не понятно...что за работа? может там действительно надо посмотреть пару дней, если вы вообще не в курсе что за сфера, может вам не зайдет...
Банка з медом• 06 августа в 15:32
Я бы пошла туда, где больше зп. Работала в гос, сейчас в частной. Стажировка 3 месяца была
автор Анонім Завгосп • 06 августа в 15:51
Ответ дляБанка з медом
а стажування Вам оплачували? мене лякає те що я буду працювати за12 тис , та ще й невідомо візьмуть чи ні на роботу
Гжегож Бженчишчикевич• 06 августа в 16:08
Решать вам.
Я нашла работу,на которой обещали 12000( у нас маленький город)..потом, слово за слово и выясняется:6500 на руки за первый месяц стажировки.
Ну я решила’ такое от щедрот’ пусть себе оставят...
Глаза_в_3_карата• 06 августа в 17:19
Якщо вам не горить, то я б спробувала. Без перерви, але швидко закінчується день. Важливо ще і атмосфера в колективі... І просіть більш чіткої інформації: скільки часу випробувальний, відпустки, чи офіційно, лікарняні... у мене був вроді зручний графік, а виявилося, що нема нікого для підміни: ні захворіти, ні бабусю провідати