Гортаю місцеву групу. Натрапила на таку пропозицію роботи. Робота БЕЗ вихідних, робота важка ( і фізично, і морально), людина по суті кожного дня "прив"язана" до цього місця роботи. За копійки І, мабуть, знайдуться бажаючі...Це просто жесть((
"Шукаю жінку для догляду за людиною похилого віку.
Робота на день з понеділка по суботу з обідньою перервою
Розклад з 9.00 -13.00, 15.30-19-30.
В неділю пів дня: з 15.30-19.30.
В роботу входить:готування їжі,закупи по необхідності, допомога з душем,підтримання чистоти в квартирі.
Жінка не лежача,їсть сама,в туалет ходить сама.
Зарплата 11.000
Деталі можна обговорити .
Звертайтесь через повідомлення ,або телефонуючи (є вібер,вацап,телеграм)"
Розклад з 9.00 -13.00, 15.30-19-30.
В неділю пів дня: з 15.30-19.30.
Зарплата 11.000
Деталі можна обговорити .
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Я знаю. Їхня робота не завершується лиш уроками, але і не рівна фізичній роботі без вихідних.
Плюс - молодь не піде доглядати людей похилого віку, вони краще підуть нянею, а вчителі з досвідом отримують не 11 тисяч, а вдвічі більше.
Где получают в два раза больше ? Это ставка?
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Неплохо у вас зарплата поднялась за 4 дня. Потужно.
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Якщо ставка 18000. А додайте відпускні за два місяці, оздоровчі, 57 стаття, премія до дня вчителя, лікарняні.
Высшая категория 7700 . Это ж что вы на неё насчитали , что получилось 18000?
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви знаєте в чому різниця між середньою заробітною платою по школі і заробітною платою вчителя?
Знаю. Я 24 года проработала в школе. И в мае при нагрузке 28 часов в неделю, высшей категории , доплате за инклюзию и проверку тетрадей мне насчитали 19800 грязными.
Это причина моего увольнения
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Класне керівництво + 1800, престижність + 20%, робота в несприятливих умовах + 2000, доплата за кабінет, перевірка зошитів.
В августе доплата за несприятливи 1000 (а у вас уже 2000 получали)
Вчителям, які завідують навчальними кабінетами, передбачена доплата до посадового окладу. Розмір доплати становить 10-13%, і конкретний відсоток визначається керівником закладу освіти за погодженням з профспілковим комітетом. Как 2000 то получилось?
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
І пішли працювати доглядальницею без вихідних за 11 тисяч?
Нет. Репетитор
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Пропишите суммы , а то не дотягивает до 18000
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
З вересня додайте ще тисячу за роботу в несприятливих умовах
Так тут не ставка. 9700 за часы каким образом появилось?
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
И да вы шикуете. Престижность 5%. За кабинеты 0грн. Кременчуг
Фіфачка• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Я не пам´ятаю точну кількість годин. Ну в цієї вчительки максимум 20 годин.
24 часа
В младшей школе доплата за руководство 25%. Значит ставка 7400
Штора с кисточкой• 16 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Тогда посадовый оклад 8800. А когдп вам подняли посадовые? У нас намного меньше. Ну или в расчётке точно не 20