В моїй хаті моя правда• 16 августа в 09:17
Правий берег. Київ. Від Лукʼянівки до Святошин. Де заточити манікюрні інструмент
Порадьте майстра
Не салон краси. Сама собі роблю манікюр.
Ms. Iphone• 16 августа в 09:26
90% точити не вміють.Ношу на роботу в інструментальний цех.Коли принесла вперше,після заточки в ТЦ,то хлопці просто ржали.Думали що то я сама так зробила.
Вони не точать,а шліфують.Заточка,за їх словами,псує метал.будете часто ходити точити
Ms. Iphone• 16 августа в 09:28
Ну і декілька дешевих я викинула.Бо там сам метал ніякий.Не тримає довго.
В моїй хаті моя правда
• 16 августа в 09:38
Ответ дляMs. Iphone
Ага. Тобто сказати, що їх думка мене не цікавить і мені треба саме заточка, не вийде(((
В моїй хаті моя правда
• 16 августа в 09:39
Ответ дляMs. Iphone
У мене не дешевий набор.
Зі мною вже 5 років і все ок, а останнім часом помітила, що ножнички для кутикули почали рвати, а не різати.
Наивная Хо• 16 августа в 09:48
Ответ дляMs. Iphone
Давно. Мастер посоветовал наждачную бумагу. Да, он не точил, а подтянул кромку. Но этим нужно заниматся. Сесть и провести время.
И метал, имеет значение. У меня совдеповский.
Мамин тріль• 16 августа в 09:59
Тц Космо мультимол. Зі сторони входу до Мегамаркету є точка де продають манікюрні інструменти, вони також беруть на заточку. Я там точила, все добре зробили
ДелиВерка• 16 августа в 10:28
Ответ дляMs. Iphone
А можна адресу, що за цех? А то гугл видав декілька
Ms. Iphone• 16 августа в 10:32
Ответ дляДелиВерка
Та ні,це на підприємстві в мене.Інструментальний цех,який обслуговує виробництво.В них купа обладнання для заточки і шліфовки різного інструменту.
ДелиВерка• 16 августа в 10:33
Ответ дляMs. Iphone
ех, зрозуміла, жаль
Блакитна устриця• 16 августа в 11:28
А возле Кирилловской церкви неудобно будет? Там заточка есть.
В моїй хаті моя правда
• 16 августа в 12:37
Ответ дляБлакитна устриця
Зручно, але не знаю той район, де саме? Де майстра знайти, за якою адресою?
Блакитна устриця• 16 августа в 13:39
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На Кирилловской вышли ,через дорогу на Копыловской 1/7. Посмотрите на карте.