Луноликая Вика• 19 июля 2025

Масаж Київ! Остеопат

Порадьте будь ласка класного масажиста і остеопата. Не суду знайти нічого, та і відгуків мало або накручені. Дякую 🤩
Хачапууури• 19 июля 2025
Вам масажиста і остеопата в одній особі чи можна просто масажиста?
Якщо просто масажиста і територіально підходить метро Театральна, то в студії масажу Гузя є неймовірний масажист Максим.
автор Луноликая Вика • 19 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Хочу і того і того)
За масажиста - дякую!
Хачапууури• 19 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Хочу і того і того)
За масажиста - дякую!
А відносно остеопата, була з сином в Парахіна, який на Пимоненка приймає. Допоміг покращити йому мову за два сеанси. Але він не масажує, як масажист. Там інші методи.
Кому там слова не давали• 19 июля 2025
В остеопата Тарасенка була, гуглиться . Сподобалося, але любить розмовляти:)
Ще піду , але ціна питання 2 тис сеанс
Natali2908• 19 октября 2025
Бизнес публикация
Дуже раджу Aura Spa в Києві — гарне, спокійне місце, де реально вміють розслабити і допомогти тілу.
Була в Марії, остеопата, — дівчина супер! Все пояснює, уважна, руками відчуває кожен м’яз. Після сеансу відчула легкість і зникла напруга в спині.
Тепер ходжу тільки до неї ❤️
https://aura.kiev.ua/ua