Ноу коммент• 16 августа в 19:45
59 кг при росте 160 см в 44 года
Это толстая?
Русланка з гілки• 16 августа в 19:46
В мене така вага при 168 рості, 45 років. Ну, жопа здорова....
Ноу коммент
• 16 августа в 19:47
Ответ дляРусланка з гілки
В мене жопи нема Все йде в пузо
фан L.O.S.T.• 16 августа в 19:47
Ну ще ж і від статури залежить. Як на мене, трохи зайвого є. Суджу по собі - 160 см і 60 кг в 47 років. 57 було б в самий раз в моєму віці.
Русланка з гілки• 16 августа в 19:47
Ответ дляНоу коммент
В мене жопи нема Все йде в пузо
Бачите, в кожного своє слабке місце, в мене пуза нема
муха в кедах• 16 августа в 19:50
А у меня 172
69 кг
Всё отлично, только немного на животе лишнего
Как его блин убрать!
45 лет
69 кг
Как его блин убрать!
45 лет
Бутерброд з ікрою• 16 августа в 19:50
Я в 40 при зрості 164 х вагою 60 вважаю себе повненькою. Залежить від того як ви самі себе почуває е і сприймаєте в такій вазі
Ноу коммент
• 16 августа в 19:50
Ответ дляКубик Рубика
Забагато жирку
Я худала пів року на дефіциті калорій, не швидко , на новий рік була 55 кг
За весну нажерла 4 кіло, ну як так
Заюшка_хозяюшка• 16 августа в 19:51
В мене рост 163, вага 50, вік 48. Є пузико, борюся з ним). Не худа і не товста, якби не жирок на пузі, було б супер.
пані Солоха• 16 августа в 19:51
в мене теж 160см і 57 кг, в 45 років, для ідеала треба 53 кг. Але дуже важко скидується, це тільки постійні обмеження в їжі. Важко навіть втримувати вагу, варто зжерти солодке і +1 кг(((
Кубик Рубика• 16 августа в 19:53
Ответ дляНоу коммент
За весну нажерла 4 кіло, ну як так
Вам не худнути потрібно, а змінити спосіб життя в плані харчування
Ноу коммент
• 16 августа в 19:54
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не сприймаю, завжди була Еска, А тепер емка, як не моє тіло, але фігура така сама як бабусі була і як у мами
Клевотница• 16 августа в 19:55
Ответ дляРусланка з гілки
А у меня при 176)) 48 годиков
Бутерброд з ікрою• 16 августа в 19:57
Ответ дляНоу коммент
Це вже погано. Я для оточуючих виглядаю стрункою. Але особисто для мене є зайва вага,я фізично себе некомфортно почуваю і не подобаюся зовні.
Томатико• 16 августа в 20:02
Ответ дляНоу коммент
За весну нажерла 4 кіло, ну як так
Тому що у вас нормальна жіноча вага. А не вигаданий анорексичний стандарт інстаграм!
Прикуси Язика• 16 августа в 20:05
Я была 61кг при таком росте в этом возрасте. И все мне казалось что надо похудеть. Сейчас смотрю на фото той, себя, и мне кажется как хорошо я выглядела, этот вес мне был к лицу. Хотя в 25-35 реально была толстая в этом весе. Теперь мечтаю хотя бы сбросить до 65кг, но нет. Стоит большой вес, наверное возраст берет свое.
Прикуси Язика• 16 августа в 20:08
Ответ дляБелоснежко
Ой, шойто я со своими 75 кг тут лишняя) Иду отсюдова))
Я така ж сама, не йдіть)
Та легко!• 16 августа в 20:09
Ответ дляпані Солоха
У меня такая же херня - чуть забиваешь на питание , сразу плюс 1 кг
рост 162, 48 лет, 51-52 кг вешу, больше нельзя. Лучше 50 кг
Гл. Амурная• 16 августа в 20:21
Ответ дляТоматико
У меня анорексичный стандарт был всю жизнь. И сейчас есть. 50 кг при росте 170 и 59 годах. Мне обязательно наедать,чтобы никого не травмировать?
Хитрушка-чекушка• 16 августа в 20:24
Вы не толстая, это точно.
У меня рост 152 и вес сейчас 55, хочу свои 48 обратно, но толстой себя не считаю и не выгляжу.
Хочу барабульки• 16 августа в 20:33
ІМТ - в нормі. Значить норм, усе інше - товста//худа - таргани у вашій голові, які там оселились під тиском оточення
На паровозе• 16 августа в 20:48
А параметры какие? У меня сестра стройная. Как можно определить толстая или нет по весу и росту, если это не 80 кг при росте 160
Гарантую неперелевки• 16 августа в 21:30
Ответ дляпані Солоха
Мені 44 роки зріст 164 вага 53 кг , харчуюсь збалансовано , активність обов´язково,здоровий спосіб життя. Обмеження в їжі не має. Солодке їм в першій половині дня.