Продаю витрішки• 16 августа в 21:03
Матка меньше чем срок беременности
Беременеть 22 недели
Размер матки на 18 недель
В чем может быть проблема?
Размер матки на 18 недель
В чем может быть проблема?
Мішечок щастя• 16 августа в 21:09
мені в пологовому по УЗД ставили вагу дитини 4200, а родила я 3300. Я б одному УЗД не вірила, спеціалісти вони різні є , а вам нерви
Крем для арбуза• 16 августа в 21:14
Ответ дляМішечок щастя
В мене аналогічна ситуація була, але вже майже 20 років тому. Я думала, що зараз вже більш точно вираховують.
Потішаюся• 16 августа в 21:16
А разве на таком сроке меряют матку? Малыша уже замеряют - голову, бедренную кость.
Секретница• 16 августа в 21:21
А размеры ребёнка соответствуют сроку ? Если нет может быть и недостаток веса и ЗВУР и что угодно. а может и не быть.
Розмір матки нікого не цікавить на узд. Гінеколог тільки висоту прощупує. Міряють дитину, кількість вод і простір для дитини , щоб був в нормі. Зовнішні габарити матки уженікого не цікавлять. І на узд вносять в програму останні місячні дату і по обрахунках дитини програма сама рахує середнє значення і пише висновок на який термін вагітність відносно терміну місячних. Якщо різниця 2 тижні - це ні про що, і разово теж ні про що не говорить.