Играю у края• сегодня в 13:54
ЕКЗ. Як ви себе берегли?
2 перенос. Перший невдалий. В перший я була дуже активна. А зараз в мене страх , я тепер менше ходжу більше лежу. Страх що невдача знову мене спіткає. Я розумію, що невдача може бути по будь-яким причинам, але не хочу ніяк ризикувати.
Яку активність ви вели після переносу? Як береглись? Дякую за відповідь 🙂 всім миру.
Блондинка у Законі• сегодня в 14:06
Особо никак. У меня решающими факторами для успешного переноса стали гистероскопия перед переносом и генетика эмбрионов.
Стигла полуниця• сегодня в 14:08
Страх це нормально. Менше навантажуйте себе активностями, більше позитивних думок. Обирайте легкі фільми, продивляйтесь дитячі речі в інтернеті. Менше спілкування з незнайомими та малознайомими людьми. Їште всякі фрукти-ягоди.
У чоловіка на роботі колега 5 разів вже робила, і занадто все це афішувала...тільки з´їдить в Київ, приїде, приходить на роботу і каже: цього разу точно! А потім щось трапляється. Краще взяти на такий період хоч і невеличку, але відпустку...Я проти таких об´яв, допоки живіт не буде видно
Играю у края
• сегодня в 14:44
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую вам що написали. Перший перенос я мовчала. І батьки не знали коли він був. Цей також вони не знають, знають, що типу я в лікарні була і мені не можна навантажуватися.Особливо це стосується моєї свекрухи. Я вже мамі і свекрухі сказала коли знала що в мене хгл негативний. В цей раз не знаю чи скажу. Бо отримала неоднозначну реакцію.
Играю у края
• сегодня в 14:49
Ответ дляБлондинка у Законі
Я також зробила генетику для другого переносу. Перший перенос був свіжим, мені перенесли двух ембріонів ,а інших двох потім ми відправили на генетику.
Може справа була в той раз що генетики не було. Не знаю. Просто лікар сказав що заборонений тільки статевий акт. Я в перший перенос робила все як зазвичай, єдине не піднімала щось важке, бо в нас приватний будинок. Стрес ще тоді був. А зараз я вирішила що в цей раз буду максимально себе берегти. Особливо від родичів 🤣
Играю у края
• сегодня в 14:49
Ответ дляіронічна антитеза
Я бажаю Вам виносити вагітність та народити здорову дитину!
Дякую вам. Я так на це надіюсь. Бажаю вам всього хорошого)
Блондинка у Законі• сегодня в 14:50
Ответ дляИграю у края
Если бы родственники могли влиять)
Отдыхайте, смотрите кино.
Играю у края
• сегодня в 14:50
Ответ дляБлондинка у Законі
А з якої спроби у вас вийшло?
Блондинка у Законі• сегодня в 14:56
Ответ дляИграю у края
А з якої спроби у вас вийшло?
Со второй, первая была какая-то хаотичная, свежий перенос, без гистероскопии, без генетики.
Поменяла доктора, сделали гистеру и пришел в анализе хронический эндометрит, микрополлипоз. Вообще неожиданно, на УЗИ норма. Пролечили меня, потом получили эмбрионы, взяли материал на генетику и их заморозили. Через цикл начали криопротол, перенесли 2 здоровых эмбриона, один прижился, очень лёгкая беременность и здоровый ребенок.
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 15:54
Брала отпуск, до подтверждения беременности валялась и ничего не делала. Но мне врач рекомендовала. И она оказалась права, что в моем случае стоило поберечься. Хотя мне казалось, что она слишком перестраховывается.
Беременность подтвердили, через пару дней вышла на работу, а через 3 недели попала на сохранение. После этого береглась, как могла. Ещё раз попала на сохранение на 20-й неделе. Родила в срок и благополучно.
Но это не любая беременность после эко такая ’нестойкая’. Поскольку моё бесплодие было долгим, у меня много знакомых с тех времен, в том числе прошедших эко. У большинства беременности были лёгкие и без особых ограничений.
В общем, если вам будет спокойнее, то поберегитесь, конечно. Но в целом - слушайте врача и свое самочувствие.
Играю у края
• сегодня в 17:58
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В мене завагітніти не виходить вже 8 років. І оце нарешті ми вирішили йти на ЕКЗ.
Все тягнулось, бо чоловік на війні з 28.02.22. Але вже в цьому році вирішили що йдемо.
У вас важкий шлях , але ж воно того коштувало.
Дякую вам за відповідь. 💐
Я вже прочитала на інших форумах, то дівчата багато лежали . Відпочивали. То я думаю що я також буду себе берегти.
Бо на першій спробі, я думала що я не така як всі і в мене вийде з першого разу. Але не вийшло нажаль. Тому не хочу робить все так, як робила тоді.
Дякую вам за відповідь. 💐
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Ответ дляИграю у края
Дякую вам за відповідь. 💐
Мы тоже 8 лет ждали, надо же)
Пусть эта попытка у вас будет успешной, удачи!